reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

kasiula oj, wpadłam:zawstydzona/y::-D
wrześniowa e tam, my początkujące z młodą jesteśmy (no, przy Miśku grzebałam w temacie, ale to co wiem to kropla w morzu albo i oceanie). Idź idź, potem nam powiesz co i jak:tak:
Bluetooth didka mam i polecam (to właśnie ta na zdjęciach), ale myślę że na początek skośnokrzyżową (Kreuzköper-Stoff) czyli pasiaki, chociaż mi się w idio fajnie mota
asia hopka nie mam, więc nie podpowiem. Dziś już mogę powiedzieć, że rapalu faktycznie sztywna, nawet używana. Zamotam, jak Klaudia wstanie.
Używana tak, jak wiesz, w jakim jest stanie. Proponuję dział "szprzedam" na forum chusty.info. Można naprawdę fajne chusty za mniejszą kasę kupić:tak: I taka moja rada, podpytajcie przy używanych o wszelkie wady nawet ze zdjęciami, bo potem można się rozczarować (zwłaszcza na all)

Elastyk tak, myślę że ten z pentelki też (w ten temat się nie zagłębiałam). Ale wiązania z aukcji nie. W grę przy elastyku tylko takie ->klik
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pierwsza proba wiazania i noszenia za nami :tak: Chusta dłuuugga , bo ma 5 metrów, jakość wg. mnie - jest elastyczna, material troszke szorstki (ale mysle ze po praniu się poprawi) - niestety nie mam porównania z drozszymi chustami, ale wydaje mi sie ze jak na pierwszy raz ok :-) A co do wiazania, za pierwszym razem sie udalo :tak: mała poczatkowo sie rozpychala, odbilo jej sie i ulalo (bo chwile przedtem jadla), wiec ochrzcila mamusie i nowa chuste ..haha i po 10 min. noszenia zasnela...JUPI!! mysle, ze jak tak dalej pojdzie to sie z nia zaprzyjaznimy na dluzej.
A oto uwidocznienie naszych osiagniec ...
Zobacz załącznik 399966Zobacz załącznik 399967


świetnie :tak::-)
 
no i naklepałam się o tej elastycznej co mam i nie zauważyłam, że mi wcięło wszystko:angry: a mam na zbyciu gabi elastyczną, za 50zł. Jakby któraś chciała, napiszę więcej.
Karo witamy wśród zamotanych;-) fajny kolorek i fajnie wyglądacie. Nie wiem, czy jak coś napiszę to się nie pogniewasz, ale pilnuj, żeby poły chusty były rozciągnięte od jednego dołka kolanowego do drugiego, żeby kolanka były na wysokości pępka małej, pupcia wpadnięta w chustę (kręgosłup tworzy jakby literkę C jak z boku popatrzysz).
 
no i naklepałam się o tej elastycznej co mam i nie zauważyłam, że mi wcięło wszystko:angry: a mam na zbyciu gabi elastyczną, za 50zł. Jakby któraś chciała, napiszę więcej.
Karo witamy wśród zamotanych;-) fajny kolorek i fajnie wyglądacie. Nie wiem, czy jak coś napiszę to się nie pogniewasz, ale pilnuj, żeby poły chusty były rozciągnięte od jednego dołka kolanowego do drugiego, żeby kolanka były na wysokości pępka małej, pupcia wpadnięta w chustę (kręgosłup tworzy jakby literkę C jak z boku popatrzysz).

to ja bym się chętnie pisała na kupno tej chusty, napisz mi na PW szczegóły.
na początek wypróbuję taką, jak mi się spodoba i Alanowi to zaszalejemy jak kachasek :-):tak:
dzisiaj była u mnie teściowa i ja akurat oglądałam strony z chustami jak kawkę piłyśmy i ona do mnie "nie kupuj bo i tak nie bedziesz nosić, bo u nas nikt nie nosi i się ludzie na Ciebie będą dziwnie patrzeć" normalnie, myślałam, ze mi się mleko w piersiach zagotuje jak to usłyszałam :angry: więc ja na to, ze "właśnie kupię bo mam w nosie co ludzie powiedzą, zwłaszcza na takim zadupiu jak nasze, to mi i dziecku na się podobać i być wygodnie a nie innym" :wściekła/y: kurde, najlepiej zlać sie z tłumem w szarą masę i się nie wychylać poza ramę. :wściekła/y: a już broń boże wychylać się z jakimiś nowościami. Tfu. A właśnie, że nie!
 
Ostatnia edycja:
no i naklepałam się o tej elastycznej co mam i nie zauważyłam, że mi wcięło wszystko:angry: a mam na zbyciu gabi elastyczną, za 50zł. Jakby któraś chciała, napiszę więcej.
Karo witamy wśród zamotanych;-) fajny kolorek i fajnie wyglądacie. Nie wiem, czy jak coś napiszę to się nie pogniewasz, ale pilnuj, żeby poły chusty były rozciągnięte od jednego dołka kolanowego do drugiego, żeby kolanka były na wysokości pępka małej, pupcia wpadnięta w chustę (kręgosłup tworzy jakby literkę C jak z boku popatrzysz).
Czyli rozumiem, ze nóżki jak najszerzej i obie warstwy chusty z ramion , mają być rozciągnięte do momentu zgięcia kolanek ? Nie wiem, czy to dobrze opisałam, ale kochasek wiem co masz na mysli. Dziękuję :-)
 
hehe, Karola, poucinało mi nawet nicka (tak to jest jak jedną ręką się pisze, bo dziecię przy cycu;-)), nie za szeroko, ma być żabka, ale nie rozjechana ;-) coś jak tu (powymądrzałam się i idę coś zjeść)


edit:
co do kieszonki, jak potraficie szyć, można zawsze samemu spróbować. W kieszonce splot już nie odgrywa tak istotnej roli, może być jakaś fajna bawełna, len i inne. Instrukcja szycia poucha jest np. tutaj. Bo jak macie fajny materiał, maszynę lub kogoś, kto wam to zrobi, po co wydawać kasę. Chyba że materiał trzeba kupić to trzeba przeliczyć, co bardziej się opłaca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez mysle o chuscie, w planach było nosidelko, wiec zobaczymy. Żona mojego kumpla z liceum prowadzi takie warsztaty i chyba sie z nia umowimy. Moze przekona nas do zakupu;-)
 
Do góry