reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Nie jestem wstanie odpisać każdej z osobna. Wszystkie fajne okrągląski ;-)

A to my - wakacyjnie!

Zdjęcia z 27 czerwca, czyli 27tc+4.

Waga z 1 lipca to 59,6 czyli od początku 7,4 kg na plusie.

Obwód brzuszka: 93 cm :szok: Tyle to miałam z synkiem 22 sierpnia 2 lata temu :szok::shocked2::no:

Na koniec to lepiej mnie będzie przeskoczyć jak obejść :p

DSC_0828.jpg

DSC_0840.jpg
 
reklama
MARTA toć tyś laska i opalona!!!ja bladziuch z rozstępami :p i brzusio zgrabniutko wyglada:)na pierwszje to jakbyś w ogóle w ciąży nie była :)

A tu Marcelkowe wigibasy:))ps.nie patrzcie na seksi wdzianko bo ja juz do spania ubrana :p


 
axari alez arcydzielo nie dziwie sie,że go nie zmywasz hihih:-D
marta2411 gdzie Ty masz brzus?? ja taki mialam przed ciaza!! wow, niezle:-) alez Ty czarna, zazdroszcze no ale ja brzus chowam przed sloneczkiem. Piekna czysta woda ahh

Patrysia faktycznie sie wygina:-D fajowo, ja czesto jak wezme tel do reki to urwis siedzi cicho, kilka filmikow udalo mi sie nagrac jak sie wierci dobre i to:-)
 
marta wow jaki malenki brzus:shocked2:zazdraszam i tego i tej cudnej opalenizny widac wakacje udane suuuper:-)gdzie byliscie??

patrysia supcio pileczka :-) a jak widac na foto gdzie cosik wypial na Nas hihi

a jak to jest z opalaniem brzusia??? bo ja staram sie jednak zawsze cos zarzucac jak leze na sloneczku ale chetnie gdybym wiedziala ze to Malej nie zaszkodzi opalilabym i brzusia macie moze jakies info w tej sprawie bede wdzieczna:-)
 
Tak też myslałam czy aby to nie pupcia?ale wcześniej przed tym wypukleniem było mniejsze tzn.bardziej spiczaste jakby np."piętka"była a potem nagle takie wieksze hehe także nie wiem sama jaka to cześć ciałka :D

Co do opalania brzusia to ja nie opalam...
 
marta! wow! Ty na pewno w ciazy jestes? gdyby nie to drugie zdjecie to bym pomyslala, ze wklejasz nam zdjecia z zeszlego roku :-D niezla laska! i jaka opalona!

ja slonca unikam, bo sie troche boje przebarwien. na nosie juz mi sie jendo zrobilo mimo kremu z filtrem. Jedne wakacje moge byc blada, jakos mi to nie przeszkadza. Z reszta wszedzie czytam, ze lepiej unikac niepotrzebnego nagrzewania organizmu i wole sie sluchac. Z reszta mi sie slabo robi w upale, wiec troche tez nie mam wyjscia :) siedze w cieniu :)
 
Nie jestem wstanie odpisać każdej z osobna. Wszystkie fajne okrągląski ;-)

A to my - wakacyjnie!

Zdjęcia z 27 czerwca, czyli 27tc+4.

Waga z 1 lipca to 59,6 czyli od początku 7,4 kg na plusie.

Obwód brzuszka: 93 cm :szok: Tyle to miałam z synkiem 22 sierpnia 2 lata temu :szok::shocked2::no:

Na koniec to lepiej mnie będzie przeskoczyć jak obejść :p

Zobacz załącznik 479548

Zobacz załącznik 479549

ale sexi mama
na pewno przyciągałaś wzrok
super brzucholek


MARTA toć tyś laska i opalona!!!ja bladziuch z rozstępami :p i brzusio zgrabniutko wyglada:)na pierwszje to jakbyś w ogóle w ciąży nie była :)

A tu Marcelkowe wigibasy:))ps.nie patrzcie na seksi wdzianko bo ja juz do spania ubrana :p



ale wygibasy :)
super
 
reklama
Patrysia super wygibasy:tak:A i brzuszek widze spory juz masz:tak:
axarai fajny brzusio i fajna minka:-D
marta hahaha:-Dale sie usmiałam z tego tekstu o przeskakiwaniu przez ciebie.Gdzie ty grubas z której strony bo nie moge dojzec:-)Brzunio malutki taki to tak jak maluszek pisze miałam przed ciąza.Ale sexownie wygladasz,pozazdroscic:tak:
 
Do góry