reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Urwis zasnął, chwila na przygotowanie obiadu i babyboom :D

patrysia - ale super te wygibasy :D Ja mam tylko na kamerce jak mała szaleje, zdjęcia nie udało mi się cyknąć :( A wdzianko naprawdę seksi :D Ja w domu wyglądam podobnie :D

maluszek - co do chowania brzusia, to ja w największe słońce również chowałam brzuszek. Zawiązywałam sobie tetrową pieluszkę - tak samo robiłam 2 lata temu, a byliśmy w podobnym terminie. Brzuś opalałam niewiele, ale w takim klimacie i tak się opalił :) Jak nie miałam pieluszki to byłam pod parasolem, albo w wodzie.

Ale powiem Wam szczerze, że w tym roku to jakiś wysyp ciężarówek był i niektóre kobiety w ogóle nie zakrywają brzuszka...

Ja mam doświadczenie w tej kwestii (jedna ciąża za mną i też urlop w czerwcu - to samo miejsce) więc robiłam dokładnie tak samo jak wtedy :)

Joasia - byliśmy w Chorwacji. Kurcze on nie jest taki maleńki... Muszę cyknąć inne foto :D

pok - mi przebarwienia wyskoczyły na czole i policzkach jeszcze przed urlopem. Pomimo stosowania filtrów chodząc z synkiem na codzienne spacery nie ominęło mnie to. Ale szczerze to nie wiem od czego to zależy... W pierwszej ciąży nie miałam ani jednej plamki, ale szczerze mam to w nosie :p Taki problem to nie problem :-D

Dziękuję Wam wszystkim! Jesteście kochane :D Będę z rogalem na buzi do końca dnia chodzić :D
 
reklama
dziewczyny , probowalam ale ja raczej cienki bolek jestem jezeli chodzi o sprawy komputerowe. Wiem jak wrzucic zdjecia ale filmik to nie mam pojecia. Prosze o pomoc bo corcie chcialabym wam przedstawic w jej 28 tygodniu :)
 
no mega!!na innych filmikach obie raczki widac.. ale nawet nie wiedzialam, ze dzidzius w wodach plodowych otwiera oczy!!Jakby chciala powiedziec-akuku widze cie mama!
 
reklama
Do góry