reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Martusia zdjęcie jest wyraźne bo lekarz mi zatrzymał obraz na monitorze a ja cykłam fotke telefonem. Dopiero jak w domu dokładnie obejrzałam fotke to zobaczyłam ze buzie Dominika też widać z profilu

Dziękujemy z dzidziusiem dziewczyny
 
reklama
Wszystkie brzuszki śliczne :)

A to moje jedno z pierwszych i zarazem ostatnich zdjęć.

Dziś w brzuszku 85 cm., zdjęcia sprzed 6 dni...

20+5.jpg

Robię sama, stąd brzusio maleje przez podnoszenie rąk :) Teraz jest dwuczęściowy, z synkiem był okrąglutki jak piłeczka :)
 
Marta ale malusi Twój brzuszek. Masz tylko 85cm... Ja się nie wypowiadam nt.moich centymetrów :D
 
marta a gdzie Ty nosisz to dziecko:szok: a moja teściowa się mojego brzucha czepia, mój to ogromny jest przy Twoim he he
 
2 lata temu - jakieś 2 tyg. przed porodem miałam 97 cm, teraz na bank będzie więcej :-D:-):tak:


To ja myślałam, że mój mały 107cm w przeddzień porodu, ale Ty Marta jesteś hardkorem :wink: metra na pewno nie przekroczyłaś w te ostatnie 2 tygodnie :)

Ja w środę miałam 88cm - patrzę w kartę i z Patrykiem miałam już w tym czasie 2cm więcej w obwodzie, ale za to dno o 2 palce niżej. Czyli ten brzuszek jakby idzie w górę zamiast do przodu ;)
 
reklama
Do góry