reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

ja mam na poziomie pepka 88 cm łoł nie spodziewałam się, że aż tyle

loonka ktos Ci zapisywal w ciazy ile masz w pasie?
stokrotka a Ty gdzie poszlas sie pomierzyc i z wrazenia zapomnialas napisac??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Serio, serio :) Oto dowód! :)

DSC_0012.jpg

W innych okresach ciąży nie wiem ile miałam, bo to wsumie jedna sesja którą mąż zrobił i w ruch poszedł centymetr :)
 
Marta super zdjęcie, fajnie widać jakbyś miała piłeczkę zamiast brzucha


to ja mam o wiele więcej w pasie ;p
 
marta! jakie piekne zdjecie! sliczny brzusio :)
a ta moja szwajcaria w ogole jakas dziwna - nikt mnie tu nigdzie centymetrem nie mierzyl, az spytalam 3 kolezanki, tez w zadnej ciazy nie byly mierzone. Sama sie musze z ciekawosci kiedys sprawdzic :-D
 
ale zazdraszczam pieknego brzuszka! moze gdybym byla szczupla tez bym taki miala ale coz nie mozna miec wszystkiego...

ja tez sie mierze i az mi wstyd ile mam, wiekszosc to tluszczyk ;/
 
Marta słodki miałaś ten brzuszek :) Ten będzie z pewnością równie piękny :)

loonka ktos Ci zapisywal w ciazy ile masz w pasie?

Martusia, mnie położna mierzyła w pierwszej ciąży i miałam wszystkie pomiary w karcie ciąży. Ponieważ w szpitalu przy przyjęciu do porodu je zabierają to po prawie każdej wizycie zapisywałam sobie wszystko w tabelce w wordzie, nie mam tylko danych z 2 przedostatnich wizyt, a z ostatniej wpisałam tylko to co pamiętałam - nie myślałam, że urodzę tak szybko ;) Teraz gdzieś w gabinecie wcięło im miarkę i już nie mierzą - trzeba sobie radzić samej...

Tylko, że wiecie co? Mnie ta pani mierzyła na leżąco, zaraz nad pępkiem (w pasie) :/ Dzisiaj zrobiłam sobie "próbkę" i leżąc miałam już 89cm a na stojaka w pępku 92cm - czyli 3cm więcej na tym etapie ciąży :)
 
reklama
polisia fajny pasiasty brzuszek :)

a co do pomiarow, to chyba na stojaco sie powinno mierzyc? przynajmniej ja sie tak mierze, a polozna jak jestem na wizytach to tylko wazenie, cisnienie, wyniki badan mi wpisuje do karty.
 
Do góry