reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Loonka ale mialas fajnie mnie nikt w 1 ciazy nie mierzyl i dopiero w drugiej tu z Wami wpadlam na pomysl zeby sie zmierzyc heh
 
polisia - śliczny, taki kształtny :D

Dzięki dziewczyny!

A co do mierzenia to u mnie też ani położna ani lekarz nigdy nie mierzyli. Sama wpadłam na ten pomysł podczas pstrykania zdjęć, szkoda, że tak późno :-p
 
Hej u mnei ejszcze sporo czasu do porodu bo 150coś dni ale już się denerwuję, chociaż to 3 ciąża ale każdą pzreżywam coraz mocniej.
 
Zmotywowałyście mnie(w poprzedniej też mierzyłam i zapomniało mi sie w tej hehe)i szok 96 cm na wysokości pepka :0 to ile ja będe mieć przed porodem :0

EDIT:a tu brzuchalek(jutro kończe 22 tc) :)




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wow! Patrysia- całkiem spory macie apartament. W porównaniu do ostatniej fotki to duża różnica. Synek ma pole do popisu :-)
 
Do góry