reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowa mama znów spodziewa sie dzidziusia :-)

reklama
Hej Dziewczyny,
baaaaaaaaaaardzo dawno tu nie zaglądałam... ale widać znów będę tu częściej bo... jestem w ciąży :)
póki co "wstępnie" termin na 5 września 2010 ale to jeszcze trzeba potwierdzić, w poniedziałek mam badania :)

pozdrawiam cieplutko :)

Lizabeta:-)
 
Hej Dziewczyny,
baaaaaaaaaaardzo dawno tu nie zaglądałam... ale widać znów będę tu częściej bo... jestem w ciąży :)
póki co "wstępnie" termin na 5 września 2010 ale to jeszcze trzeba potwierdzić, w poniedziałek mam badania :)

pozdrawiam cieplutko :)

Lizabeta:-)

Witaj co prawda nie miałam przyjemności wcześniej wiec nadrobie to szybko WITAJ!!! :-D:tak: gratulacje i znowu wrzesniowy dzidziuś :-)
 
w ktorym tygodniu ciazy pierwszy raz poszlyscie do lakarza? ja w poprzedniej bylam juz w piatym tygodniu i dostalam doslownie zj..ke od lekarki, ze niby po co tak wczesnie, ze jeszcze nic nie widac i jeszcze wszystko moze sie stac. po trzech wizytach zmienilam lekarza ale to nie istotne. teraz sie zastanawiam czy czekac jeszcze czy juz isc. jestem na przelomie 5/6 tygodnia.
 
Iza ja poszłam również w 5 tc i dziękuję Bogu, że tak wcześnie bo dzieki temu Kuba jest ze mną :tak::tak:
 
Iza ja już kiedyś pisałam ze pierwsze USG miałam gdy ciąża miała 4tygodnie i 1 dzień;-) tylko gin mi wytłumaczył że jeszcze wszystko się moze zdażyć bo to dość wcześnie:sorry: zdaniem mojego lekarza najodpowiedniejszy jest właśnie 6 tydzień:tak:
 
reklama
Do góry