reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej babeczki.

Mam takie zaległości na tym wątku że szok

Wczoraj próbowałam nadgonic ale nie dałam rady.:-( Dlatego nic nie pisze na tym wątku bo nie jestem w temacie. moze wieczorkiem nadrobie to popisze jak bedziecie;-):-)

Miłego popołudnia, ide bawić sie z moim starszakiem:tak:
 
reklama
Edytko bo to faktycznie jest głupia pogoda, najlepiej jak pisze Koreczek, na cebulę. Ja już zakładam Łukaszowi rajstopki pod spodnie i od dwóch dni body z długim rękawem. Spiworka jeszcze nie wyjęłam bo jak go obatucham zimą???Jak teraz przyzwyczai się do takiego ciepełka?
 
O mamuniu!!
Nie bywałam tu trochę i nie mogę dojść do siebie po zmanach na bb. No i oczywiście nie poznaję Naszych Dzieci ani Mamuś.
Mel i jej nowe życie...
Aniulka i piękna Nowa fryzurka (Ania teraz już nie wyglądasz jak 18 ale jak 14).
Dzieci nasze kochane to już nie wspomnę, są takie piękne i dużeeee, zwłaszcza jak się ich nie widziała troszkę to bardzo łatwo wyłapać wszystkie różnice.

Szkoda tylko, że nie mam zbyt wiele czasu, ale wiedzcie, że myślę o Was codziennie.

Pozdrawiam

PS tak tęskno mi za Wami...:no2:
 
A co tu tak pusto?
Zrobiłam sałatkę, nawet już zdążyłam zawieść trochę siostrze. Mąż ogląda mecz z kolegą i Maćkiem a ja się nudzę.
 
Niestety ale muszę lecieć do domu,
Olaf już od dwóch tygodni biega po domu (zobaczył jak sobie świetnie radzi Joankowy Krzyś i pozazdrościł spacerów na własnych nogach).
U nas wszystko ok, codziennie chodzimy na długie spacery, bo mamy gdzie...hihihi.
A poza tym u siebie jesteśmy spokojniejsi i szczęśliwsi. I tylko neta nam brak.
 
To papa.
Ucałuj Olafka.
Super, że wszystko w porządku i jesteście szczęśliwi - to najważniejsze.

A z netem to szkoda ale może jeszcze kiedyś sobie założycie.:-)
 
kurcze jak żałuje że mnie tu nie było :-:)-:)-:)-(

Groszko jak ja tęsknię za Tobą i ślicznym Olafkiem:tak: Szkoda że nie masz jeszcze neta... Super, ze Wam się wszystko układa. No kurcze sama nie wiem co mam napisac, bo pewnie już tego nie przeczytasz:no: Ucałuj swojego słodkiego małego przystojniaka i .... wszystkiego najlepszego dla Ciebie i mężulka. Niech Wam się dalej wiedzie tak dobrze. Albo i lepiej. Buziaczki:happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
reklama
Do góry