reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

kurcze zastanawiam sie czy jest tak zimno czy ja taka tylko jestem
mam nogi jak lody i mi zimno siedze w 2 swetrach i sie zastanawiam czy zaraz sie koldra nie przykryje ::) ::)
 
reklama
Ja też chciałabym przed terminem. Jak skończę 36 lub 37 tydzień to wezmę się za szorowanie podłóg, mycie okien wieszanie firanek, może to coś da...

Chociaż z Kubą w ciąży w 8 miesiącu skrobałam podłogi po remoncie i urodził się 5 dni po terminie :(

A może poruszaj się troszkę to będzie Ci cieplej. U mnie dzisiaj piękna pogoda, ani jednej chmurki na niebie... mam już posprzątane, jedno pranie wisi na dworze, drugie się pierze, byłam z Kubą w przedszkolu, potem u lekarza z jego wynikami.... no i zaraz się zbieram bo o 12 muszę iść odebrać go z przedszkola ;)
 
heheh ja robie pranie ale chyba nic z tego nie wyjdze musze poskladac to co wyschlo juz a nie lubie tego glupie skarpetki :mad: :mad:
 
hheehehe prac to ja moge ile to do pralki wsadzic pozniej powiesic ;D ;D ;D ;D Skladanie tez Ale nie skarpetek !!!
 
a teraz zmykam bo 12 się zbliża i muszę do przedszkola lecieć po tego mojego Krasnala kochanego :laugh: :laugh:

Pa dziewczynki... do wieczorka
 
reklama
Aniulka - nie tyle reszta dziewczyn tutaj nie wpada co byc moze podobnie jak ja po prostu oglednie rzuca jedynie okiem co kilka, (ktore mozna wyliczyc na palcach jednej reki) pisza tutaj jak na gg albo czacie. No sama musisz przyznac ze niezbyt ma sens dokladnie czytac 10 nowych stron, ktore niewiele maja wpsolnego z tematem ciazy, a ktore powstaja niemal codziennie w godzinach wieczornych. Stad smiem sadzic jest coraz mniej kobiet na tym forum, w tym dziale przynajmniej. No, ale najwidoczniej kilku paniom to sie podoba i odpowiada wiec niech pisza ile tylko chca. A nawet wiecej.
Pisze tylko, ze nic nie ma bez przyczyny.
 
Do góry