reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ja sobie wczoraj kupiłam fajną kieckę letnią ;D A w dodatku różową ;) taką na naramkach. Rozmiar troszkę większy ale w brzuszku luzik mam jeszcze więc ponoszę.Powszywałam sobie trochę w biuście bo tam mi była za duża no i na takie upały jak znalazł. A do tego cena całkiem przyzwoita ;)
 
reklama
No witam. Nie było mnie trochę i tak się rozpisałyscie, że nie sposób tego przeczytać. Edit - może streściz mi ostatni miesiąc, co?
Niestety praca pochłania mój cały wolny czas. A upały mnie zabijają. Nogi puchną.... i w ogóle. Jak wy się czujecie?
Póki co pozdrawiam
a
 
Aniulka zebym wiedziala gdzie cos kupic letniego co by bylo na mnie dobre To bym kupila bez zastanowienia ::) ::)
 
Kociak to musisz troszkę pospacerowac po jakichś młodzieżowych sklepach. Ja tą sukienkę wypatrzyłam w sklepie  z wyprzedażą odzieży katalogowej. Nie wiem czy u Was jest coś takiego. U mnie jest kilka takich sklepów. Gdybyś mieszkała bliżej mnie to podpowiedziałabym Ci kilka fajnych miejsc. Ale niestety nie moge..... :(

Witaj Anik chyba będziesz musiała troszkę poczytać albo śledź na bierząco, to szybko łykniesz temat, bo tu co chwilę inne tematy ;)
 
Beacia - ja polecam do picia sok z cytryny (jednej albo dwoch jak sa male i malo soczyste) z woda mineralna, ale taka troche gazowana zeby musowalo i do tego tak.. dwie lyzeczki cukru. Pycha.
 
No fajne to ale to nie jest sukienka, pod to musisz meć spodnie lub spódniczkę ::)

A nie ma u Was sklepu z odzieżą ciążową? Teraz są upały to w sklepach pojawia się sukienki, a Ty Kociaku jesteś malutka i szczuplutka i na pewno cos znajdziesz. Gorzej mają "duże" dziewczyny ;)
 
reklama
w sklepach ciążowych to masz racje, nie ma nic ciekawego, dlatego ja kupuje w zwykłych sklepach.

Znikam na razie bo mąż dobija się do kompa. Może jak się dopcham to jeszcze tu wpadne. A tym czasem życzę wszystkim miłego wieczoru pa pa :)
 
Do góry