reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Tylko ze w tych sklepach to robia wszystko takie obcisle i na szczuple dziewczyny wiec cieszko jest cos kupic na ciezarowke ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Dzieki za przepisy na drinki.Napewno wyprobuje.Jutro kupie cytrynki no i lodu narobie.
Co sie tyczy rzeczy ciazowych to faktycznie masakra.Na takie upaly trudno cos znalezc.Ja dzis kupilam sonbie rybaczki na targu na gumce.Za jedyne 20 zlotych.Takie zwykle plucienne i biale.A bluzkami sie nie przejmuje.Chociaz jesyem gruba,bo sa modne brzuszki ciezarowkowe wiec nie trzeba sie tak z nimi kryc jak kiedys.Nie wyobrazam sobie chdzic cale lato w jakims habicie szerokosci worka na ziemniaki.Ja wychodze z zalozenia ze gora luzno to dol obcisly i na odwrot,a bedzie dobrze.Brzuszki w modzie to pokazujmy je(niekoniecznie gole,aleich kraglosci).Narazie mnie to nie przeraza,a waze nie malo.Pa. :laugh:
 
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale jestem juz:) a dzisiaj wlasnie zajrzalam do szawki i na mnie juz polowa bluzeczek za mala:(:(:(:(
 
hej dziewczyny ;)
fajnie wieczorem,lekki chłodzik. ;D ;D ;D
Ja kupiłam parę rzeczy na ciuchach używanych, na razie mam w czym chodzić.
I nie kryję wcale brzucha,chodzę raczej w obcisłych rzeczach.
 
reklama
dobrze ze chociaz rosnie :) i widac co nieco:) u mnie musze pokazywac ksiazeczke bo ludzie mi nie wierza albo patrza jak na kobiete ktora uroila ciaze
 
Do góry