reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Witam w ten uiornie upalny dzień wszystkie dziewczęta.

Melanie STO LAT W DNIU IMIENIN, SPEŁNIENIA MARZEŃ ZDROWEJ I  PIĘKNIUCHNEJ CÓRUNI ORAZ POCIECHY Z TWOJEGO MĘŻULKA, OBY ZAWSZE O CIEBIE DBAŁ

Dziękuję wszystkim dziewczynom, które na temat historyjek porodowych mają podobne zdanie do mojego. Poród nie taki straszny jak go malują a o bólu szybko się zapomina kiedy położą Wam na brzuszku Wasze wyczekane upragnione maleństwo. ;) ;)

Isiaczek mnie uśpili przed porodem a mój dzielny mąż wszystko widział jak małego wyjmują. Ale tylko dlatego, że mieliśmy mieć poród rodzinny ;D

Ja dobrowolnie też nie będę płacić za cesarkę. Jak nie będzie przeciwwskazań i akcja porodowa będzie przebiegać prawidłowo to urodzę sama!

Melanie bardzo podoba mi się Twoje nastawienie do porodu. Nawet się uśmiałam, taka bojowa jesteś ;D ;D

Wróciłam właśnie z nad jeziorka i teraz odpoczywam.... Mężulek poszedł oglądać do znajomych żużel więc w domu luz.... ;)

Beacia Twój maluszek od razu zacznie dom budowac jak się urodzi ;D ;D

 
Melanie Wszystkiego najwspanialszego, zdrowka, uśmiechy i niewyczerpanej energii :D

ra1jn.jpg


 
Wywala mnie dzis z systemu i poprzednia wiadomosc wyslalam jako Inka2 gosc :D

Upalny dzien spedzilam dzis w stadninie koni, bylo wspaniale
:D Glaskanie pyska konia to jedno z najwspanialszych wrazen jakie znam :D

Popieram Wasz racjonalizm w podejsciu do porodu, grunt to nie panikowac i nie dac sie wystraszyc. Ja tez nie bede placic za cesarke na zyczenie. Co ma byc to bedzie. A bedzie dobrze :D Czego i Wam zycze :D
Dzisiaj jeszcze czeka mnie festyn miasta, wiec zaraz bede sie chlodzic pod parasolkami
Milego popolodnia wszystkim brzuszkom :)
 
Zmontowalam zlozony od zeszlego roku wiatrak i teraz sie chlodze pozerajac lody :).
Ponoc od wtorku ma byc ochlodzenie. No i dobrze.
 
Cosmoewka ja tez czekam na to ochlodzenie jak na zbawienie.Dzis nie moge sobie miejsca juz znalezc.To jest straszne.Ale mi smaka narobilas tymi lodami.Mnie juz braklo.Jutro musze uzupelnic spizarnie ;D ;D ;D.
Aniulka mam nadzieje ze to bedzie" on" i wszystko mi jedno kim bedzie.Moze zostac budowniczym ;D ;D ;D!!!Nawet po urodzeniu ;) :laugh:
Ineczka milej imprezki w miescie.Sama bym sie wyrwala na jakois zimny napoj ale moj maz znowu ma na druga zmiane :(.A suszy mnie dzis strasznie.Nie wiem juz co mam pic zeby zgasic pragnienie.Znacie moze jakis dobry drink (bezalkoholowy oczywiscie),ktory gasi pragnienie jak u smoka????chetnie skorzystam :p :laugh:
 
Beacia wczoraj mama zrobiła mi takiego drinka bezalkoholowego, który był orzeźwiający i świetnie ugasił pragnienie: woda mineralna, 4 kostki lodu, plasterek cytryny, dwie zielone oliwki i dwa listki miety. Pyyyyycha.

Kociak dlaczego musisz chodzić w spodniach? kto Ci zadaje takie męki???? :mad:
 
reklama
aniulka nie ma nic w sklpecha takiego zebym mogla zalozyc jakies spodniczki Wiec zostaja mi spodnie :(
 
Do góry