reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Dzien dobry ;-)

Dzis zostajemy w domu, corcia nie chce isc do przedszkola jak ma tam sama zostac. Na sile ja przeciez nie zaciagne :sorry2:Ma jeszcze rok a w nastepnym wrzesniu to juz nie bedzie ziluje sie :-p


Ja czuje sie dobrze :tak:
Nasiuralam w kubek i pojdziemy potem zaniesc do przychodni.
Kupimy po drodze pare dupereli, trzeba w domku cos porobic bo juz w piatek przylatuje do nas tesciowa w odwiedziny, a po tygodniu moj tata ze swoja partnerka :tak:


Kinek fajne zdjecie Hani w podpisie :tak:

Jolu przyjedz i przetrzepp mi dupsko a co :tak::-)
A tak powaznie to zapomnialam sie jaki to teraz stan i ze nie moge czeos zrobic. Dziwne sa dla mnie takie ograniczenia :dry:Ale co zrobic.


Milego dnia ;-)
 
reklama
cześć,

No gdzie wy :sorry2:?
Chyba muszę wytropić jakąś aferę, żeby ktokolwiek sie pojawił :evil:.

Jacko wczoraj wrócił z Ostrołęki akurat na "You Can Dance" . Uwielbiamy ten program :tak:. Przypuszczam, że jechał jak wariat, żeby zdążyć :dry:.
Przywiózł kartonik pyszności z ostrołęckiej cukierni.I jak tu sie odchudzać ;-)

Ja dzisiaj na posterunku. Spodziewam się 3 kurierów, listonosza i ładunku drewna kominkowego. Jacko, jak malował płot wyjął klamkę z bramki i teraz wszystkim muszę bramę z pilota otwierać :baffled:. Jak zliczę te wszystkie drobne "niedoróbki" w naszym domostwie, to zaraz mam nerwa :no:

OK...córa wzywa, a Was nie ma...więc spadam

A co z Joasia sie dzieje ? Aśka, hop, hop !!!! Daj życia znak :happy2:
 
Cześć Słoneczka :-)
ja dziś zaliczyłam pośredniaka:baffled::dry::shocked2: no i wziełam ofertę pracy :dry: do stanowiska warzywnego:-p:-D no bo jak bym nie wzieła to by mnie odrejestrowała :wściekła/y: no pójde tam coś nawciskam żeby nie przyjmowali i z kwitkiem mam wrócić do 16stego :sorry2:
jaka trzoda :baffled: mus to mus :happy2:

Dziwczynki widzę że nie tylko ja mam chandrę jesienną :szok: pustawo tu ostatnio:-(
 
Hej!

A ja znowu ostatnio nie mam czasu do Was przysiąść.
Maciek zasypia w dzień i potem szaleje do późna.
Ola przy ospie marudna, do tego idą jej chyba wszystkie zęby na raz.

Martusiu to teraz czerwcówką będziesz? Fajnie... Dzidzia na lato. Zawsze tak chciałam, a dzieci mam jesienne.

Kinuś dobrze, że masz pilota a nie musisz to tej bramy latać i ręcznie otwierać. A co zamawiałaś? Prezenty dla Hani, tak?

Jolu gorzej jak w tym warzywniaku Cię zapragną:-p:-)

A ja w poniedziałek jadę na noc z kolegami z pracy.
Zostawiam cały majdan w domu i zamierzam się dobrze bawić.
Doczekać się nie moge:-D
 
Witanko ;-)


Dzwonilam dzis do przychodni i potwierdzili :tak:wynik pozytywny :tak::-)

Wzielam sie dzis za sprzatanie calej chatki i pochowalam coniektore zabawki niuski bo juz jutro przyjezdza babcia (meza mama) do nas i bedzie spala u niuni w pokoiku ;-)Trzebabylo porzadeczek zrobic :-) W miedzyczasie gotowalam obiad i bawilam sie z corcia i tak zlecialo :-) Niedlugo Przemek wraca to zbieramy sie na zakupy, bo lodowa pusta a wstyd zeby mama widziala swiatelko w lodowie :-p;-)


Kinek fajny byl you can dance :confused:
Ja nie ogladalam, bo bylismy u znajomych obejzec ich nowe mieszkanko, a nie maja polskeij tv.

Jolu przerypane z tymi ofertami i kombinacjami.

Edytko wspolczuje maruderow:sorry2:

Ja zawsze chcialam miec dzieci czerwiec, sierpien lub wrzesien :-) Trafilo sie :tak::-)
Styczen, luty i marzec zimno i niebardzo na spacerki z bobaskiem mozna chodzic ;-)
kwiecien mamy rocznice slubu wiec odpada,
maj corcia ma imieninki,
lipiec ja i maz urodzinki i ja mam imieninki,
pazdziernik maz ma imienikni,
listopad zimno i deszczowo,
grudzien swoeta ;-)
Strzelilismy w sama dyche z tymi datami:tak::-)

Mmmm fajnie z tym wyjazdem.
A gdzie jedziecie i z jakiej okazji :confused::confused:
 
Martusia tylko ostrożnie z tym sprzątaniem. Zagoń męża:-)

Jedziemy nad morze, z okazji dnia nauczyciela:blink:

A teraz pakuję dzieci i jadę do rodziców, bo jutro mama nie bedzie mogła do nas dojechać, więc dzieci muszą pojechać do niej.

Do poczytania!
 
Hej :-)

Posprzatalam cala chatke. Wiadomo z przerwami i rozlozylam wszytsko na dwa dni zeby sie nie przemeczyc ;-) w pokoiku, zabawki pochowane, ubrania poprane, poprasowane i obiad w piekarniku czeka :-)Wsio gotowe. Przemek wroci z pracki zje obiadek i jedziemy na lotnisko ;-)

Bede teraz rzadziej zagladala pewnie.
Wybaczycie prawda ;-)


Udanego weekendu :tak::-)
 
Martusiu wybaczymy, nie mamy wyjścia.

Teraz to już tu w ogóle raz na tydzień któraś zajrzy.
A może się mylę?:-p

U nas jakiś taki spokojny nudny weekend:sorry2:
 
reklama
Witajta :-)
ja ostatno albo fotki segreguję i obrabiam albo na youtube siedzę i oglądam różności od bekowych po straszne i smutne :szok: nie wiem coś mnie tak napadło:blink:
ha wczoraj byłam z Hekuskiem na bilardzie super było hi hi i być może na dniech pojedziemy do krakowa bo ma tam coś przewieść więc połączymy przyjemne z porzytecznym hi hi

Aniu a pewno że tęskniłam :tak: napisz co u Ciebie :-)

Miłego Dnia Dziewczyny :-)
 
Do góry