reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej dziewczyny :-)


Nie oddzywalam sie wczesniej bo troche stresa mialam.
Dzis sie pokapowalam, ze przeciez 28 powinnam miec okres :dry:

Polecialam do sklepu, test kupilam i zrobialm ;-)
z wynikiem czekalam na meza i corcie, a teraz prosze same zobaczcie :tak::-)

img5109ky6.jpg


Jest tam taka malowidoczna pozioma krecha ;-)
Jutro mam wizyte u lekazra, moze cos wiecej sie dowiem.


Dziekujemy w imieniu corci :tak:
Chyba kupimy ramki i te prace znajda sie na scianie w Sandruni pokoiku :-)


Luleczko fajnie, z jestes cala zdrowa i juz w swojej skorze :-)
Julcia chodzi do przedszkola :confused::confused:


Do potem :-)


Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć:-)
u mnie wszystko gra dzieci zdrowe ja tylko lekki katar ale to norma:dry::-D

Martusiu prace Sandrusi super :tak: mała artystka rośnie:tak::-)
co do do tego pięknego zdjęcia :szok::szok::szok::-D:-D:-D
czy mogę już Gratulować;-):-)


Edytko wycmokaj Olcie kropeczkową niech szybko zdrowieje :tak:
u mnie tez tak było że myślałam że Domcie ominie bo Remi cały wyzdrowiał i poszedł do szkoły a dopiero małą wysypało i tak ja u Ciebie znacznie bardziej niż Remka:szok: oby obyło się bez szpitala:dry:

Kinuś oj tak te ceny powalają a przebitka cenowa szok:szok:
no ale niema to jak uśmiech dziecka które dostaje coś co mu się podoba:tak:

Luleczko współczuję awarji kolana:confused::baffled: kiedyś też miałam uszkodzone ale woda mi sie nie zbierała:confused:
dobrze że reszta badań oki:tak:
ale Julcia ma fajnie swój pokoik no to teraz będzie się działo jak będziecie spali osobno:-p:szok::-D
co do kuroniówki to narazie mam pierwszą odebrać 17stego:dry: ale 9 idę znów do pośredniaka po ofertę pracy:wściekła/y: bo jak powiem że nie mogę to kuroniówka przepadnie :wściekła/y: debile i tyle zobaczymy jak to będzie:dry:

dobra kończę podrowionka dla Wszystkich:tak:
 
Dzien dobry:-)

Niedawno wrocilysmy z przedszkola. Co do obrazkow to moja corcia ma kwiatuszek czerwony :-) Sandra nie chce sama zostawac, zostalam z nia dzis znowu, ale jak sie z mylam na chwilke niby do wc to zaraz placz, wolanie i szukanie mnie, a jak wrocilam, wysciskalysmy sie i wycalowalysmy to od razu zaczela sie bawic z dziecmi. Rozmawiaam z pania i mowila, z epoczatki zawsze takie sa, i ze jutro musze ja zostawic sama bo nie moge zawsze z nia zostawac. Ale mi to nie pasuje takie zostawienie jej palczaca i krzyczaca. Boje sie ze sie zrazi i wogole nie bedzie chciala chodzic do przedszkola. No nic zobaczymy.

Ja sie dzis czuje dobrze, normalnie :-)cudownie ;-):tak:
Wczoraj wieczorem slabo mi sie zrobilo i dol brzucha troszke mnie pobolewal i tak sobie mysle, ze moze dlatego bo nosilam mala na rekach dosc czesto i dosc dlugo, prasowalam stos prania i chyba sie zmeczylam :sorry2:

Za 2h jade do lekarza zobaczymy co powiedza.

A o 18.30 jade na angielski :tak:


Dziewczyny a jak tam wasze przedszkolaki :confused::confused:


Milego dnia
 
Marta, mówiłaś już mężowi :sorry2:? Pewnie skakał z radości do sufitu :tak:
SAndra będzie rewelacyjna starsza siostrą :-)

A u nas dzisiaj cudnie i wiosennie. W ogrodzie na krzaczkach jeszcze mam poziomki :tak:, a niektóre nawet kwitną :shocked2:. Robiłam fotki,,,,wkleję na bank :happy2:

Moje pranie wychodzi z garderoby i błaga o wyprasowanie :sorry2:. Musze sie za tow końcu wziąć :-p

Hanka, jeszcze w domu, bo nie mam czym jej zawieść. Samochód nieubezpieczony, ale najpierw musimy go przerejestrować. Jacek sie tym zajmie , jak wróci z Ostrołęki , czyli jutro albo pojutrze :baffled:
 
Wrocilam wlasnie od lekarza.
Nic nowego mi nie powiedzial, jak tylko potwierdzil ciaze. Pytal o rozne duperele i wyliczyl termin porodu na 5 czerwiec 2009 :-)
Na moja prosbe dal pojemniczek i musze zaniesc jutrzejszy porany mocz do analizy zeby potwierdzic ciaze.

Sandrusia byla troszke zawiedziona i pytala czemu pan doktor nie wyjal juz dzis dzidziusia z brzuszka mamusi ;-):-)


Kinus pewnie, ze powiedzialam. Pierwszy sie dowiedzial, a corcia druga :tak::-)
skaka z radosci, nosi mnie na rekach i spelnia kazda moja prosbe :-):-)

Zazdroszcze pogody u nas zimno i pada.


To tyle narazie ;-)
Ide polezec i potem zbieram sie na angielski :-)

Do potem
 
Cześć:-)

fajny dzień dochodzi do końca :-) zaraz szykuję wyrka i wrzucam dzieciaczki do kompieli:tak:
o kurcze totka nie wysłałam muszę lecieć :szok:

jak okszątne wszystko to tu wdrepne ;-)
 
reklama
no dzieciaczki wyczyszczone ;-):-) nakarmione no i Kordianek juz śpi:tak: od jakiegoś czasu mały zmienia sobie tryb spania i praktycznie w dzień śpi tyko raz :tak::-) no ale jeszcze w nocy do cyca to mus :dry::-D Dominike w tym czasie juz odcycowałam :shocked2: ale co tam niech se jeszcze pociumcia :-D

Martusiu nosiłaś Sandrusie na rękach :szok: dziewczyno czy mam Ci przetrzapać dupsko :shocked2: masz się teraz oszczędzać :tak: i więcej takich numerów nie rób:shocked2:

Kinuś jaka Hania jesienna:-)
daj troche poziomek:-pno foteczki bym se oglądneła:tak:

gdzie reszta wraaaacaaaajcieeeeee:tak:

 
Do góry