reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej hej Edziu.
Kurcze pokazuj pokazuj auto i Macieja w nim.

Hmmm a może kupie Antkowi :dry::dry:
Tylko gdzie on będzie tym jeździł.
Wogóle jak coroczny dylemat na Dzień Dziecka :baffled:
Nie mam pomysłu :no:

Antek sam pobiegł na nocnik :-)
Jak narazie jeden raz :sorry2:
 
reklama
Ania, jesteście na dobrej drodze do pożegnania pampka :tak:.Używasz też takich pampkowych majtek ?Ja Hance wkładałam ...szczególnie na długie podróże. Czułam się bezpiecznie a Hania myślała, że nie ma pieluszki i sygnalizowała, że chce siusiu. POza tym takie majtki łatwiej założyć po niż typowego pampersa
Mam takie pampki,ale na początku naszej walki na niewiele się zdały bo Antkowi całkowicie nie przeszkadzała wilgoć i mokre majtki czy dzinsy.
Teraz widze,że w końcu zajarzył o co w tym biega,bo nawet jak się zleje na podłoge to sygnalizuje.Wcześniej nic nie widział.
Ale kupie te pampki na droge i może teraz zdadzą egzamin :tak:

Kinuś ja wczoraj taka byłam zmemlana :sorry2:
 
Hej:-)

Normalnie krew mnie zalewa, trafi mnie za chwilę:angry::angry::angry::angry::angry:. Ludzie ile mozna naprawiać samochód:wściekła/y:. Taka pogoda a my poza najbliższe 2 km sie nie ruszamy. Ja chce do jakiegoś sklepu:growl: na tesco juz nie moge się patrzeć:crazy:. Z rozpaczy idę dziś do fryzjera obciąć włosy:rofl2:.

Martusia, ale fajnie macie z tym morzem:tak:. Z Asią się umówimy:tak:, spokojna głowa:tak:. Wtedy się nie dało, bo to była chyba 20.30, my z Kamilą, oni z Julą zostawioną u mamy, deszcz padał, mieliśmy pudło lodów w koszyku, same niesprzyjające okolicznosci:-p
Wiesz, mi się podoba gwara śląska:tak:, a góralska jeszcze bardziej:tak: mogłabym godzinami słuchać:tak:
Sznycle to to samo co mielone:tak:. Ja robie sznycle - kotlety mielone ze śmietaną zamiast jajka i z bułka tartą zamiast namoczonej, poza tym reszta normalnie:tak: - ale to tylko ja tak robię, to nie jest jakiś regionalny przepis. Są chyba bardziej delikatne:tak:

Anineczko, brawo dla Antonia:tak:. Łapie chłopak o co w siuraniu chodzi:tak:. My już mamy pampa tylko na noc, ale jest suchy rano, więc nie jest źle. Ty też się doczekasz:tak:. Co do wyjazdu to nie wiem, ie poradzę Ci:no:. Zależy jak elastyczni są znajomi i czy bardzo im zależy na wykładzinach;-)
A spacerówka... może przyda się dla córy;-):-). Bo wiem, że chciałabyś:sorry2:

Kinek, ja ostatnio ciagle bez życia:-p

Edytko, dawaj foty Macieja w bolidzie:tak:. Ty sama chodzisz z dwójka na spacery:confused: Jak tak, to chylę czoła aż do podłogi:tak:

A gdzie Karioka i co u Misiako:baffled:
 
Wrocilysmy do domku po 7 h nieobecnosci..caly czas na powietrzu...u mojego braciszka.Jula zachwycona a ja opalona..twarz mnie az piecze:-(zaraz tatus przyjdzie i zajmie sie ta moja niegrzeczna diablica:tak:
Monia a co to za warsztat:confused:czy to jakas powazniejsza awaria z tym waszym samochodem:confused:oj niechchialabym byc w skorze jakbym tam wparowala:wściekła/y:

Kinus mnie trzyma ladna pogoda:-) a Ty zaraz bedziesz szalec na weselichu wiec glowa do gory...niech Ci sie szybko poprawi:tak:

Edytko wyobrazam sobie jaka radosc ma Macius z takiego samochodu:tak:

Martusia a jak tam telefon naprawil sie?
Mi dzis wpadl centralnie do nasikanego nocnika,ale dziala :tak:

Anineczko tez mi sie skojarzylo ze wyprac wozeczek i czekac az coreczka bedzie smigac bryka;-):tak:Juz niedlugo zapomnicie o pamperach ..cierpliwosci..a ze znajomymi to pogadaj..moze warto pojechac,oderwac sie z domku i spedzic fajnie czas z nimi...

No wlasnie co z dziewczynami nie piszacymi.:confused:..hallo hoop hoop....

Karioka pewnie wtrakcie intensywnego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy:sorry2:
Koreczek to chyba zapomniala juz o Nas:-(

zmykam cos do jedzenia przygotowac:tak:
 
Hej:-)
A tu co sie dzieje, że tak pusto:baffled: Piekna pogoda i pewnie dlatego:tak:.

Asia, tel. wpadł Ci do sików:-D. Komedia:tak: 7 godzin na powietrzu:szok: i Jula nie spała:sorry2:. O warsztat nie pytaj bo nie wiem... gdzieś przy Puławskiej:-p

Dooobra, jak prawie nikt nie pisze to ja też sobie idę;-)
 
Witam :-)

Przede mną intensywny dzień. Musze ogarnąć chałupkę i spakować torby, bo jutro świcie wyjeżdżamy. Jacek wróci z Ostrołęki dopiero późnym wieczorem, więc nic mi nie pomoże...Z resztą najlepiej, to niech on się porządnie wyśpi, bo tyle godzin jazdy przed nami.

Monia, nasz prywatny samochód też w warsztacie :angry:, dobrze, że jest służbówka.A my będziemy naszego combo sprzedawali i kupimy coś mniejszego , bardziej babskiego. Trochę mi szkoda tamtego autka, bo dobrze się w nim czułam i nie gasło mi na skrzyżowaniach...(jak już wyjechałam od wielkiego święta:sorry2:)


napisała Aśka :Mi dzis wpadl centralnie do nasikanego nocnika,ale dziala :tak:
:szok::-D:-D:-D:-D O matko :-D:-D:-D


Anineczko, ale fajną linijkę sobie zrobiłaś ::-) !!! Jeśli o Dzień Dziecka chodzi, to mam kilka pomysłów...
Hanka na bank dostanie książeczki i może rowerek nareszcie. Ona chyba jedyna na wrześniu nie ma bajka :szok:. Ale wyrodna matka ze mnie :-D


A o Koreczku też ostatnio myślałam...Mam nadzieję, że u niej wszystko ok :blink:



No to zmykam, może jeszcze wpadnę, a jak nie, to do zobaczenia, w przyszłym tygodniu :-). WE wtorek już będę
 
Hej:-)
A tu co sie dzieje, że tak pusto:baffled: Piekna pogoda i pewnie dlatego:tak:.

Asia, tel. wpadł Ci do sików:-D. Komedia:tak: 7 godzin na powietrzu:szok: i Jula nie spała:sorry2:. O warsztat nie pytaj bo nie wiem... gdzieś przy Puławskiej:-p

Dooobra, jak prawie nikt nie pisze to ja też sobie idę;-)

hej Monia czy ja mam sie obrazic:sorry2: ...ja przeciez pisze;-):tak:Jula wybrzydza przy sniadaniu,zmienia miejsce jedzenia a mnie cos zaraz zlapie....caly dzien przed nami:wściekła/y:mam nadzieje ze w czubkach nie wyladuje:-D
 
Kinus to zycze Wam juz teraz szczesliwej podrozy:tak:i super zabawy:tak:do bialego rana a nawet i dluzej;-):-Di wracaj szczesliwie do Nas:tak::-)


My zaraz zmykamy na spacerek:tak:jest ladna pogoda:tak:czeka mnie pozniej sterta prasowania:dry:i robienie obiecanego Juli spaghetti:tak:co do dolow to wczoraj wieczorem i mnie dopadlo:-( ale dzis juz lepiej...:tak:

Milego dnia:-)
 
reklama
Hej Babeczki :-)

ja jestem na momento

Wczoraj próbowałąm 3 razy napisać posta, ale moja Julia na mnie tak krzyczałą jak siadałąm przy kompie, szok normalnie, moje dziecko robi sie małym terrorystą, wyje, krzyczy, a wczoraj do mnie powiedziała że jestem "normalną małpą":szok::zawstydzona/y: dostałą karę za takie zachowanie, siedziałą w swoim pokoju, miałą siedzieć dopóki nie przeprosi, po godzinie przyszła z ogromnym gilem, i wcisnełą z siebie przepraszam :-(

ehh tyle rzeczy wczoraj miałąm napisać...

dzisiaj napisze tylko tyle

Aniu gratuluje ząbków Matiemiu :tak:
i Antosiowi gratuluje że umie już na nocniczek zrobić co trzeba :tak: teraz bedzie co raz lepiej, i wkrótce pożegnacie sie z pieluchą :tak:
a co do wyjazdu, wiesz na drogę ja Julii zawsze majtasy pampersowe zakładam, wiec moze rzeczywiście też Antosiowi podpasują :tak: i zapytaj znajomych czy nie bedą mieli nic przeciwko temu zeby Antoś u Nich bez pieluch chodził, wiesz szkoda zmarnować Jego nocnikowe sukcesy:tak::tak:;-)

Moniu mam nadzieje że autko Wasze szybciutko naprawia, jak macie ładne pogodę szkoda marnowac :tak::tak:

Asiu, Moniu fajne wasze spotkanko :tak: Kamilka karta rozpoznawczą :-D super ;-)
Mam nadzieje ze jak sie spotkacie następnym razem to już nie przypadkowo i fotki jakieś bedą ;-):tak:

Kinuś szykuj sie szykuj, zazdroszcze Wam weseliska :tak::tak: oj pojachałą bym na jakieś ;-):tak:
poróbcie duużo zdjeć, ja bede czekać
i w razie czego szczęśliwej drogi Wam życzę :tak::tak::tak: i udanej zabawy :tak::tak::-)

Edziu super autko Maciulkowe :tak::tak: czekam na fotki jak Macius szaleje w swojej bryczce:-), teraz to wogóle bedzie panienki na autko podrywał ;-):tak:

Asia miłego spacerku :tak:
Nas wczoraj pogoda siepopsułą, i dzisiaj zapowiada sie tez nie ciekawie, pada deszcz, ale w sumie to dobrze, bo upały straszne byly, i teraz troche oddetchnac można :tak:

Wspólczuje telefonku w sikach, ale dobrze ze działa :tak:
Martuś dzieki za wskazówki odnośnie spotkania o NIN, niestety uz nie przeczytaąłm ich przed wyjazdem we wtorek :zawstydzona/y: ale dałąm rade na szczęście :tak:
Bardzo nie miał babka mnie obsługiwałą, ale jakos to przeżyałm, i w szkole we wtorek też wszytsko zaliczyłam na ocenę A, i już robię nastepny poziom kursu :tak:

Blanka wypocznij troche Kochana, mam nadzieje że Ariska jest grzeczniejsza, :tak:


Buziole dla Wszystkich :tak::tak: :*
 
Do góry