reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Izzabela pisze:
Chciałam wam pożyczyć wszystkiego najlepszego dla was i dla dzidziusiów, wiele zdrowia, bezbolesnego porodu - po prostu czego sobie zamarzycie...

Melanie, czy ja dobrze widzę, czy masz termin na dziewiętnastego?

Moja znajoma też :)

na 20 ;D ale pozdrów koleżankę
i oczywiście dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy Ciebie Iza :)


Aniulka Ineczka dziękuję za odzew
Vanish jest nie zły ale nie spiera moich plam :p
kupie to mydełko ;D
 
Melanie i Ineczka, mam nadzieję ze Wam pomoże. ja jestem zadowolona ;D

A teraz wszystkim mamusiom i brzuchatkom mówię DOBRANOC i zmykam do łóżeczka.

;D ;) :)
 
witam wszystkich !Ja odnośnie plam: mam taką radę piore proszkiem Bobasem i jak mi sie cos marchewką ubrudzi to odrazu do wody pakuje a potem z pieluchami do pralki na 95 stopni.Niezależnie od tego co jest na metce napisane.Jak do tej pory to wszystko schodziło. Jeszcze jedno takie ubranka nie mogą leżeć z plamą suche. A jak niemogłam sobie poradzić z innymi plamami to parkowałam ubranka do pralki sypałam zwykły proszek prałam , a potem z 4 razy płukałam i 2 razy prałam bez proszku i potem tak normalnie już prałam w dziecięcym proszku(tez pomogło), tyle że ta metoda jest bardzo męczaca bo trzeba solidnie proszek wypłukać zwłaszcza kiedy dziecko jest maleńkie.odnośnie metek to nawet takich długiich z mothercare nie wycinałam,okazało się że nie potrzeba.Tyle z własnych doświadczeń!! :laugh: :) :)
A tak z innej beczki to bardzo bym chciała następnego dzidziusia urodzic pod koniec lata,na jesieni(sama jestem z września)!Wspomnienia ostatnich miesięcy ciązy wciąż są jeszcze żywe , chociaż ostatniego najbardziej :). Ja też czekałam i nie mogłam się doczekać i jeszcze te upierdliwe pytania kiedy?!Ale wierzcie mi wypoczywajcie jak najwięcej (nie myjcie pogłóg nie sprzątajcie)Tylko same przyjemne rzeczy!!Ja też chciałam jak najszybciej i próbowałam niemalże wszystkiego i dzięki temu właśnie po porodzie byłam tak wykończona...A na samym urodzeniu /porodzie nie kończy się przeciez. Potem będziecie potrzebne maleństwom przez 24 godz na dobe, i bedzie brakowało czasu dla siebie!! :) :)
Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy i ciężaróweczki, i oczywiście sierpniowe mamusie także!!! :)
 
Ja poszukam tego mydełka u siebie gdzieś na rynkach - poniewaz mieszkam bardzo blisko granicy więc może się coś znajdzie.
Czyżby dziś w nocy żadna mamuśka nie odpadła?
No może Izis? coś się nie odzywa a ona zawsze jako pierwsza o 7 rano coś pisała?
 
Heh chciałabym ;D
Gwarekk i Kingab dzięki za rady i życzonka strasznie to dla nas miłe :)
Winia to ty jeszcze tu jesteś no nie ::) ;)
Wczoraj poszłam z psem do weterynarza specjalnie na piechotkę kaaawał drogi ledwo już wróciłam i brzucho mnie bolalo ale przeszło :( i znowu biedne psisko musialo zasuwać ze mną na piechtę :p
Co do plam to ja używam vanish spierał wszystko do tej pory.
 
Wogóle u tego weterynarza byłam z moja suczka na szczepieniu :p
Przyszła taka pani ze sznaucerem był koszmarnie pogryziony zaczął się do mnie łasić to nie miałam nawet gdzie go pogłaskać :(
Okazało się że przed chwilą stoczył walkę z bulterierem :o ale to nie wszystko był na spacerze z synem tej pani tamten rzucił się na pomoc psu i to bydle rzuciło sie na chłopaka ja k zacisnął szczęki to nie chciał puścić koleś ma podobno rece w strasznym stanie nie wiadomo czy będzie mógł grac na gitarze( bo grał) zabiłabym właściciela tego psa jak można wychodzić bez kagańca.....wiele by dał w takim momencie :mad:
 
Cześć dziewczyny. :laugh:

Gwarek i Kinga bardzo dziękujemy za rady i wsparcie. To miło jak życzliwi ludzie życzą nam powodzenia.

Gwarek Koniec lata to bardzo fajny czas na rodzenie dzieci. Jeszcze jest ciepło ale juz nie upalnie, mozna załapać się jeszcze na częste spacerki a na następną wiosne dzidziuś juz jest odchowany i akurat jak zaczyna jeśc normalnie, zaczynają się świeże warzywka, a potem owoce... polecam takie rozwiązanie sprawy ;D ;D ;D

Winia ja myślałam że Ty wczoraj z tych zakupów z mamą prosto na porodówkce wylądowałaś??

Izis, TY tez cos nie możesz się tam wybrać???? Biedne to psisko o którym pisałaś no i ten chłopak też.. Niektórzy ludzie to nie maja wyobraźni :(

Na 10 lecę do fryzjera, tak że poczytam sobie jeszcze co tu się działo i zmykam.

Zadna nie urodziła??? ;)
 
reklama
Chciłałam napisac zupełnie to samo co Aniulka ;D
oprócz tego, że lece do fryzjera, bo nie lece ;D

Miło, że odwiedzają nas koleżanki z dzieciaczkami i dzielą się swoim doświadczeniem :)

Co by tu dzisiaj robić ::)
 
Do góry