reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kangurki - my się staramy, jak możemy.....żadne metody nie pomagaja ;D
Ja też wybiram się na jakieś zakupy ale raczej spożywcze...coś na obiad muszę wymyśleć.....może wątróbkę drobiową ...to poziom żelaza wzrośnie i gin będzie zadowolony :laugh:
 
reklama
Hej hej juz jestem spowrotem. Fryzura doprowadzona do ładu, mogę iśc rodzić ;D

Joanka dziękuję za wyczerpującą informację. Będę uważała jakby co. A w pierwszej ciąży to szyjki napewno nie miałam zamkniętej, bo Kuba nie wstawiał się w kanał rodny, tylko parł gdzieś tam obok,więc szyjka była otwarta. One kazały mi chodzić, żebym powiększyła rozwarcie.... teraz widzę że chyba Bóg nademną czuwał, że mnie tak bolało, że nie mogłam się ruszyć...

Izis, to calkiem normalne, że puchną Ci ręce i nogi. Zrób sobie prysznic z zimnej wody na nadgarstki i kostki. Trochę powinno Ci ulżyć.
 
Aniulka wiesz na co teraz czekamy jak juz masz świeżą frykę ;)

stuknęła nam pięćstekta kochanieńkie ;D

Ja rano mam takie bolące stopy i dłonie, że już nic nie napiszę... :p
na szczęście w dzień juz nie bolą
ale wolę chodzić w laczkach japonkach, bo inne laczki zrobiły się za małe :p
 
tak mi sie przypomnialo-wieczorem zanim urodzilam wypilam pol piwa dog in the fog, nazarlam sie mieska z grilla a potem dalismy czadu z mezem:D
moze to wszystko mi pomoglo:pPP :laugh: :laugh:
jedziemy dzis z Maksiem pierwszy raz nad jeziorko-bedziemy go uczyc plywac:D ;D
 
Byłam na lumpie i kupiłam sobie bluzeczke na przyszły rok na lato jest malutka ale w następne wakacje mam w planach takie nosić ;) a dla mojego małego facecika kupiłam spobnie dżinsówy takie bajer na r68 ale dla dużego nic nie kupiłam :-[ obrazi się ;D
 
Melanie Fotki nie ma sensu robić bo to będzie kopia zdjęcia z avatra. Tylko tył mam ciut dluższy. ;)

Izis też byłam dzisiaj w lumpku i też kupiłam dla najmłodszego dżinsy ;D ;D
 
Hihihi tośmy się zgrały ;)
Spróbuję tej zimnej wody na stopy w sumie to mnie nie bolą tylko są tak opuchnięte że kostek nie widać,skąd ta woda się zbiera i dlaczego?
 
reklama
Ja dzinsy dla najmłodszej ;D kupiłam w lumpiku w zeszły wtorek ;D

a wiecie co sobie dzisiaj wymysliłam?
Własnie wróciłam z centrum handlowego - pojechałam tam aby zabić czas,bo mąż wyjechał i nudno się zrobiło
więc pojechałam do tego centrum i połaziłam po sklepach w poszukiwaniu niczego
a przy okazji kupiłam sobe bluzkę w Vero Modzie ;D
jest dobra teraz i po ciąży też będzie pasowna ;D za jedyne 25 pln ;)

teraz będę siedziałą w domu, bo juz mam dosyć tego gorąca ufff....
 
Do góry