reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
No to gratuluje paniom :). Ja mam za to 'wszystko' oprocz swedzenia ;). Ale za to z rozwarciem. Lada dzien lub godziny bede mama :). Dobranoc.
 
Kobitki,
w nocy miałam co godzinę skurcze- takie jak przy okresie tyle że mocniejsze. To pewnie skurcze przepowiadające (bo teraz cisza). Czy wiecie może jak daleko od nich do porodu? Tylko nie mówcie że cała wieczność...
Mnie przedpołudniami nic nie boli - wieczorem wszystko - kręgosłup, mały się wbija w spojenie łonowe, czasem coś kłuje (lekarz mówił że te kłucia trzeba obserwować - jeżeli mocno kłuje spojenie - zwłaszcza przy stawaniu i chodzeniu to może się no rozchodzić a to niestety jest wskazanie do cięcia - ale to si zdarza sporadycznie)
Cóż byle do soboty.
Pozdr
a
 
mnie tez wszystko boli :( :( :( :( :( :( :(
w nocy mam wrażenie ze mały mi zaraz wyskoczy mam takie uczucie rozciągającego krocza
bole brzuszka mam takie jak na okres
swędzą mnie okropnie stopy i dłonie
ciężko mi sie oddycha
mam problemy z utrzymaniem moczu
juz tak bardzo bym chciała zeby ten brzuchol mi opadł
dodatkowo mam jeszcze katar a mamuśka mi wczoraj powiedziała ze mam straszne sińce pod oczami

Melanie oglądałam BLOW i równiez go polecam jest fajowy

 
Anik pisze:
Kobitki,
w nocy miałam co godzinę skurcze- takie jak przy okresie tyle że mocniejsze. To pewnie skurcze przepowiadające (bo teraz cisza). Czy wiecie może jak daleko od nich do porodu? Tylko nie mówcie że cała wieczność...

ja mam od jakiegos tygodnia takie bóle :)
w nocy boli jak cholera w dzień na zmianę
jeden dzień boli a następny spokojnie ::)


dzisiaj pójdziemy do lasu popstrykać fotki - głównie chodzi o moją osobę ;D
ładna pogoda jest u mnie
słońce świeci i zero wiatru, liście nawet nie drgną
 
Wiecie co te skurcze to podobno parę dni przed porodem występują-ja też je mam ::)
Melanie to czekamy na sesje ja idę na starówke i też będą zdjęcia(może już ostatnie) ;)
 
Wogóle to mam ochotę dziś na ogromny deser taki z owockami,bitą śmietanką,czekoladą i niewiem czym jeszcze ::) pójdę gdzieś sobie na ten deser ;)
 
reklama
Do góry