reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Izis - mój gin mi na ostatniej wizycie wypisał skierowanie na KTG, powiini CIę przyjąć z tym skierowaniem w każdym szpitalu a najlepiej w ty gdzie będziesz rodzić. Ja mam się tam wybrać po niedzieli czyli na poczatku 39 tygodnia
 
Acha czyli dobrze myslałam że trzeba miec skierowanie ;)
Tak oczywiście jak będę miała tylko skierowanie to napewno to KTG zrobie tam gdzie będę rodziła.
 
cześć Dziewczyny długo mnie nie było bo mi się komputer posypał i tak się wkurzyłam, że mało co nie urodziłam (pierwszy fałszywy alarm?). Mąż zdał egzamin i przyleciał z pracy w 15 minut (normalnie przez cału Wrocław jedzie godzinę). Ale maluszek jednak jeszcze posiedzi w brzuszku chociaż chcielibyśmy mieć go już przy sobie. A co u was? Czy pojawiły się już jakieś dzieci wrześniowe przez ten tydzień?
 
Zadnego skierowania nie trzeba. No chyba ze co rejon Polski to inne zwyczaje. W Krakowie w kazdym razie nie trzeba skierowan na KTG. Ja mam po prostu przyjsc w przyszly czwartek i juz.
 
hello dziewczyny ,

ineczko jesli chcesz mam wiecej na komputerku zdjec wozeczka to moge ci przeslac na maila:)pozdrawiam ciebie i
wsyzstkie mamusie wrzesniowe. Lece bo mam dzisiaj gosci:)
 
asiunia Ineczka była wyraźnie zainteresowana Twoim pojazdem ;D
podaj jej linka, to na pewno sie ucieszy ;)

Dziewczyny ja po dzisiejszej wizycie wiem tyle, że mogę jechać nad morze ;D ale mogę tam urodzić ;D
więc...
nie pozostaje mi nic innego jak czekać w domu na rozwiązanie

szkoda a zarazem fajnie, że w każdej chwili mogę urodzić

szyjka jest zamknięta ale macica od kilku dni sie stawia i częstoliwość się zwiększa
gin kazał mi przyjść we wtorek do szpitala na KTG ;D

idę napisać ile ważę do odpowiedniego wątku ;)
 
Wow dziewczyny to my chyba w sierpniu wszystkie się posypiemy ::)
A masz Melanie skierowanie do tego akurat szpitala czy twój gin tam pracuje czy po prostu idziesz do pierwszego lepszego mówisz że jesteś w 9 miesiącu i muszą zrobić ci KTG? ???
 
Izis - u mnie jest tak, że idę do szpitala w którym będę rodzić, ustawiam się w kolejce (niestety czasem 2 godzinnej!) i wystarczy że tylko powiemn od jakiego lekarza jestem.
Ale jestem pewna że nie potrzebne jest żadne skierowanie, w końcu jesteś w 9 miesiącu i muszą na żądanie zrobić to badanie. A jeśli byłyby jakieś problemy to wystarczy że powiesz, że ruchy się osłabiły i chcesz sprawdzić czy wszystko ok.
Melanie - co ja tu za newsy czytam! o kurde :) jeszcze się przede mną uwiniesz :)
 
reklama
Izis nie idę do pierwszego lepszego, tylko do właśnie tego mojego gina i on mi zrobi badanie ktg ;D

Edit to by dopiero było hehehe
ale ja nie mam pojęcia chy urodzę niebawem, czy to trochę potrwa ::) zero przeczucia
 
Do góry