reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ineczka pisze:
Asiunia pokaz ten wozek w powiekszeniu, a moze daj adres do stronki w sieci
ile on wazy?
ja wlasnie sie za wozkiem rozgladam
tez podobaja mi sie bezowo-niebieskie lub niebiesko-granatowe ;D

Ineczka a jak klikniesz to też jest za mała fota ??
 
reklama
nic nie widze

nie wiem czy nie palnę teraz jakiegoś głupstwa ale wydaje mi się, że widziałam takie na mieście i napisane było na nich deltim
 
Edit ja na to KTG jeszczę nie chodzę w piątek idę do gina to mi cos pewnie powie
To trzeba ze skierowaniem chodzić na to KTG bo ja w przychodni tego niemam tylko w szpitalu ???
 
witam mamuski
nie było mnie pare dni w domku bo wyjechałam sobie odpoczac do mojej babulinki kochanej do Szczecina

juz kikla razy w nocy strasznie mnie boli brzusio zupełnie tak jak bym miała dostac @
i dotego strasznie bola mnie pachwiny i i taki dziwny bol w kroczu mam zupełnie tak jakby mi zaraz maluszek mił wyskoczyc
dotego puchna mi stopy strasznie

moj maluszek jeszcze sie nie odwrocił głowa w dol brzusio mam cały czas wysoko i przez to strasznie ciezko mi sie oddycha

chodze sobie codziennie na kilku godzinne kilometrowe spacerki
 
u nas pada i pada!
senny dzień
Gabi podziwiam za te kilkugodzinne spacerki
ja wymiękam
kręgosłup mnie boli jak połaże dłużej
 
Mnie wogóle boli non stop a jak połażę to lepiej nie mówić ::)
Jak tam Marta siostry jeszcze są do pomocy czy juz wyjechały?
 
reklama
Hej Izis!
jedna jedzie już dziś w nocy,
druga w niedzielę
okna mają założyć w piątek albo w sobotę
mam nadzieję że to zrobią!!
 
Do góry