reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ineczka pisze:
Merlanie, a dlaczego tak szybko jedziecie na usg?
Nasza Mała ładnie układa nóżki, caly personel w szpitalu ja chwalil i za wzor pokazywal :D
mam nadzieje, ze usg potwierdzi, ze wszystko jest ok

Położnna kazała nam sie umówić na USG i powiedziała, że do 3 tygodnia jest za FREE ;D
a że Pani w przychodni znalazła cudem jeden wolny termin przed koncem pażdziernika, to jedziemy :D
 
reklama
Ja tez nadal 2w1!!!!
I chba już tak na dzis zostanie.Senna jestem jakaś strasznie ale wstałam juz o 6.45 i cały czas biega. Do szkoły ,na zakupy,na kawke dom dalej(bo teaz ja chodze do tescowej na kawke rano a ona przychodzi do mnie po południu).potem znowu zakupy,męża do pracy wyszykowałam ,zjadłam obadek i teraz jestem jakas ziewająca.
Ogólnie taki błogi leń mnie trapi w tym tygodniu.Chyba sie juz napracowałam :p
Grooha to prawda.Firanki i zasłonki to moje projekty i wykonanie,tylko ta kuchena i sprzed kompa gotowe kupione bo to są malowane, zasłonki razem z firankami jako komplet ,zamówiłam przez internet z wisana. Lubie robić takie rzeczy.
Ineczka ten fryzjer tydzień po porodzie...no nieżle ...nieżle!!!! ;D
Haha!!! Ja do mojego męża zawsze mówię Krzysiu,zdrobniale,bo jak zakrzycze normalnie KRZYSZTOF!!!! To wie że jestem wkurzona ;D ;D ;D
Ja pierwsze usg Pati robiłam też jakoś miesiac po narodzinach.na to nie ma reguły.Potem jesli jest cos nie tak to trzeba i tak częściej do kontroli chodzić.
Joanka ja tez mam nadzieje wytrwac do soboty!! Więc jestem z Tobą!!! ;D :laugh:
 
Grooha, Munio brzmi bardzo słodziutko :) Podoba mi się ta forma! :)

Wiecie co, właśnie obejrzałam "Zakliaczkę dzieci", pokazywali jak dziewczyna rodziła, i poryczałam się jak bóbr. Nie ze strachu, tylko tak jakoś sama nie wiem czemu. Ja już chcę mieć to za sobą, szczególnie, że mojej położnej nie będzie w przyszłym tygodniu, więc wolałabym się uwinąć jeszcze w tym.

Wieczorkiem lecę do gina, a że bolą mnie nerki i biorę niestety kilka razy dziennie apap, postaram się go namówić, żeby mnie wziął do szpitala i może coś by tam podziałali....??
 
OlaK. a ja w tym czasie przewiłałam małą i nie patrzałam jak ta babka rodzi a i tak sie poryczałam, chyba wspomnienia wróciły, normalnie szok
ja nigdy taka nie byłam ::)

Napisz co doktorek powiedział
 
Melanie, jutro rano brykam do szpitala, tam mi będą dawać jakieś środki przeciwbólowe i rozkurczowe.... mam nadzieję, że może zdecydują się na wywołanie porodu? Moja położna jest b. zainteresowana, żebym urodziła w tym tygodniu, bo w przyszłym jej nie będzie. Więc pewnie ona tam jakoś zakręci, żeby wreszcie moje maleństwo wyszło....

Trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam!
 
reklama
A wiecie, podjęłam decyzję, że jeszcze dziś zostanę w domu - mój lekarz ma wolne dziś i w poniedziałek, więc pewnie pozostali ograniczą się do podawania mi środków przeciwbólowych. Wczoraj wieczorem porządnie się wygrzałam pod kocykiem, wzięłam gorącą kąpiel i 2 nospy no i oczywiście pomogło, dziś czuję się rewelacyjnie, noc przespana bez żadnych sensacji.
Jadę na badanie do położnej (oraz na stymulację szyjki macicy, okropieństwo). A w razie bólu nerki zawsze mogę się zgłosić do szpitala.
Jejku, ja już chcę urodzić! ;)
 
Do góry