reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Aniulka, no wlasnie gdzies to slyszalam, tylko nie pamietam, czy zrodlo wiarygodne, za przed porodem zapasy sie robi i apetyt jest olbrzymi ;D
czy ktos to moze potwierdzic?
 
w ostatnim mięsiącu dziecko zbiera tłuszczyk ;D

ja tez wcinam jak nie wiem co ::)

Kafelki nie kupione ale mamy 3 rodzaje na oku
myślę, że jeśli będzie na to czas (taty) to w tygodniu może coś wybierzemy ::)
trzeba jeszcze pomierzyć ile i jakąś koncepcje przyjąć na ich położenie, bo wszędzie nie będziemy kładli

Ineczka gin spojrzał na wydruk KTG i powiedział, że na urlopie będzie spokojniejszy, więc zapewne skurczy brak :p

 
ja czytalam w jakiejs gazecie o dzieciach ze tak jest
a co do nudy-wstyd sie przyznac ale tak:) ;D
posprzatalam, zrobilam pranie i obiad, nakarmilam malego...i pustka:/
czekam na sopotfestiwal, moze sie zacznie cos dziac:)
mielismy nawet bilety na niego, ale poklocilam sie z mama i nie mielibysmy z kim zostawic maksa...
tak wiec zostaje tv ;)
 
Chyba Edit pisała kilka dni przed porodem że sie tak objada... Ciekawe co u Niej i Majki...

Melanie jak zrobicie tą łazienkę to foteczki, bo ciekawośc mnie zżera ;) ;)
 
reklama
Do góry