reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
a jak pooglądałam sobie babeczki na dwójce i posłuchałam o ich wymiarach w pasie, to kompletny dól...miało się kiedyś 19 lat jak one wszystkie...
 
Cześc ale obsmarowałyście te Panie z telewizji...... ;D
Ja dziś spędziłam dzień bardzo intensywnie...co widać po moim mieszkaniu :)
Efekt jest taki ze brzuch mnie pobolewa i śluz zmienił barwę na różową.
Ja chyba zgodnie z encyklopedią zaobserwuję u siebie wszystkie oznaki zbliżającego się porodu......brakuje mi tylko skurczy i wód płodowych uciekających
 
Cośty. Tamta w pierwszej ciąży a rady jakby sama urodziła przynajmniej 5 dzieci i odebrała tuzin porodów i tylko stresowała dziewczyny wywodami na niezbyt przyjemne tematy dotyczące ciąży. i nie była z Wrocławia ;D ;D ;D
 
Melanie, no to rzeczywiście musiała być jazda... Ja marzę żeby mnie ktoś czasem zagadał w realu o czymś innym niż moja Majka lub mój wielce doprowadzający do szału błogosławiony stan...
 
Pa ciężarówki, ja też czołgnę się do wyrka, bo znając życie jakieś dwie godziny zajmie mi dobranie jakiejś możliwej pozycji do spania.
Jak już mi się zdaje że ją znalazłam, to dostaję kopa w żebra i na drugi boczek jazda...

Słodkich snów
 
reklama
Do góry