reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
;D ;D ;D ;D ;D lubię jak jest wesoło

Przypomniało mi sie jak kiedyś wesoło było u nas na forum jak do 1 w nocy z Kociakiem sie wygłupiałyśmy.... a teraz Ona tak rzadko wpada....
 
było minęło

teraz może tez być fajnie ;D

sisitars jest super
;D
mają talent i nie mówię tylko o śpiewaczkach ;D muzycy są niesamowici jak one
 
Wiem że może być fajnie i jest fajnie tylko coraz większa nerwówka juz się wkrada na nasze strony. ;) ;)

Ale wszystkie dziewczynki mamy super sympatyczne, :laugh: :laugh: :laugh: aż dziwne......że nie ma żadnej denerwującej....No chyba że ja czasami ::) ;D
 
reklama
Dobrze wiem kogo masz na myśli ale chyba pokapowała się o co chodzi bo jest rzadkim uczestnikiem. ;D ;D ;D

Izis miłego bara, bara ;D ;)
 
Do góry