reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Jacie Aniulka Ty to wszystko zrobisz, żeby szybciej urodzić :o
sama byłaś w domu jak spadałaś?

Ja urządziłam sobie dzisiaj domowe SPA
był peeling mordki i całego ciała
maseczka nie tylko na twarzy ;D biust i brzuch też wysmarowałam błotkiem a co ! ;D
i potem porządnie balsamikim się wymazałam
;D

Izis
a ja tej Jaskólskiej to nie znam
ale nie podoba mi się :p


Co do Sopotu to Myslowitz fajnie śpiewa ten kawałek Wonderful life ... la la al ;D poważnie podoba mi się
 
reklama
Nie byłam sama w domu, wszystkie klamerki mi sie po drodze jak leciałam wysypały. :p

pozbieralam siebie i klamerki i wróciłam do domu i posłałam Marcina po pranie na dół. Trochę sie wystraszyłam ale nie myślę zeby to przyspieszyło poród... Jeszcze nie spakowałam torby ;D

A mój teśc powiedział, że czuje w kościach że się szykuję bo latam po domu jak przeciąg i wciąż coś sprzątam, zrobiłam sobie włosy (od razu zauważył ;D)_ a teściowa 2 placki upiekła, więc on czuje że cos się zbliża.... chyba burza albo deszcz, bo poród raczej nie :p zero oznak :(

A no i miałam napisać że też sie dzisiaj wy-SPA' owałam ;D ;D ;D od góry do dołu ;)
 
Aniulka to całe szczeście że nic się nie stało małemu i tobie ja też taka niezdara jestem ostatnio niestety :pHihihi Melanie słyszałas Mandarynę że zaspiewa a,capella wole tego nie słuchać ;D
 
Ja mam nadzieję że sie nic nie stało, ale jak nic mnie nie boli to chyba jest ok.

Ja sobie posłucham Mandaryny bo baaaaaaardzo jestem ciekawa jak zaśpiewa
 
Nooo chętnie posłucham Mandaryne a capella
może być wesoło ;D ;D ;D

Aniulka nie mogę przestać się śmiać.....klamerki się wysypały ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

oła aż brzuch mnie bloi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
klamerki ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

sie wysypały hahahahahahahahhaha
 
reklama
Do góry