reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Brodka wyglada jak stara baba w tym kolorze miała ładne ciemne to specjalnie sobie przefarbowała żeby poważniej wygladac dla tego amanta swojego...
A Manadaryna ponoć powidziała że chce wszystkim pokazać że umie śpiewać i to nie playback :o
 
reklama
No własnie ja myślę, że ona jakoś tak kaczuszkowato wygląda
nie wiem czy to wina tego co ubrała czy tej dużej fryzury ::)

i odnoszę wrażenie, że sie nie stara, bo potrafi lepiej śpiewać

a na 2ce będę Miski i chyba będę je oglądała - nasze piękne poleczki ;)


 
No Flinta jest ok. i lubie tę prowadzaca Paulinę Jaskolska ładna babka zawsze super ubrana i zgrabniutka ;)
O a teraz śpiewa Reni Jusis wyglada jak dureń hihihi
 
hahahahha

a u mnie za oknem jakas biesiada :p
zagłusza mi Sopot >:D

Izis popatrzałam chwilunię na te Miski...
prowadzących...
i Wilki :p

zostanę jednak przy koncercie w Sopocie - lekko inny poziom
mimo wszytko
 
reklama
Cześć Baby! ;D ;D

Wreszczie dopchałam się do neta! ::)

Mąż cos grzebał w kompie z programami a teraz padł razem z młodym, usypiając go, więc ja myk... i czytam co porabiałyście. ;)

Miałam dzisiaj trochę roboty, bo przestawialismy meble w pokoju, żeby zrobić miejsce na łóżeczko. Przy okazji wygoniłam moich facetów na rowery i wyszorowałam podłogę. Kiedy wrócili mąż poustawiał mi wszystko tak jak miało stać. Ja jednak stwierdziłam, że mi się tak nie podoba i musiał przestawiać jeszcze raz. :p :p Ale był zły... ;D ;D ;D

I chyba spotkała mnie kara za to, że wymyślam ::) Schodziłam na podwórko, żeby zdjąć pranie i..... zjechałam na 4 literach z 4 ostatnich stopni :p

Ale się wystraszyłam ::) No ale nic mnie nie boli więc chyba jest ok. Mały kopie, a to najważniejsze.

Winia cicho siedzi... poszła rodzić???

Marta ja tez mam wciąz ostatnio nerwa na wszystko. Ja lubie mieć wszystko już a mój mąz lubi wszystko zaraz... :p ;)

Miłego wieczorku. Ide zobaczyć co tam w sopocie, jak będę się nudzić to wlecę na forum.
 
Do góry