reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Edit, trzymam za slowo, zapisane czarno na bialym wiec sie juz nie wykrecisz ;)
Od czerwca zaplanowalam odpoczynek na sto procent. Byc moze bede miec dosyc biura i tego mlyna wczesniej,ale czerwiec to najbardziej wiazacy termin. Skrzykiwac sie, zrobimy zlot obelixow :D

Madzik, jejcia jaki on slodziuchny. Nic tylko rozpieszczac!! No wlasnie, jak to zrobic zeby tego nie robic..;)

O usg za chwilke, najpierw sprobuje wkleic Jagode.
 
reklama
Jagoda podczes wjazdu na sniezke
resizeofnasniezke1xr.th.jpg

Nad jeziorem
resizeofnadjeziorem8wg.th.jpg

Pierwszy dzien szkoly
resizeofpierwszydzienszkoly9ki.th.jpg

Z mama
resizeofzmama2sb.th.jpg


widac?
 
Madziula witaj wśród Wrześniówek. ;D

Anija Twoja Jagoda jest cudowna, to już mała kobietka. ;D Cudne to z konkursu tańca.
Rozpieszczać czy nie rozpieszczać, oto jest pytanie. ;) Staram się być twarda, ale wiadomo że się nie da. ;)

Właśnie się dowiedziałam, że nasz Prezes ustalił piątek dniem wolnym od pracy. Będą tylko dyżurujące osoby.
 
Piękne te wasze dzieciaczki Anija i Ma-dziku! Słodkiego Lesia widziałam chyba na forum w gazecie, ale nie jestem pewna, było tam w każdym razie sporo fotek z Lesiem, kotkami i całą rodzinką :)
Anija - śliczna ta Twoja dziewusia, prawde mówiąc właśnie takie jest wyobrażenie o mojej córeczce, ciemne, grube i długie włosy i ciemne oczy. Mój mąż jest ciemnym blondynem i ma niebieskie oczy a ja zielone a włosy raczej ciemne. A jaka będzie nasza mieszanka - któż to wie, musimy poczekać. Śniła mi się kiedyś jako blondynka z cieniutkimi włosami i całkiem możliwe, że taka będzie :)
Ma-dziku, ten twój prezes już po raz drugi jawi nam się jako bardzo ludzki, fajny człowiek. Jak odchowam córcię to chyba będę ubiegała się o pracę w Twojej firmie ;)
Acha - Anija, wcale nawet nie zamierzam zacząć się wykręcać! ;D
Madziula - witaj i gratulacje!

A ja wczoraj byłam na potrójnym, pobrali mi krewkę, wynik niestety dopiero za tydzień. A dziś ide znów na kontrolę do mojego gina, Ma-dziku, czy Ty też chodzisz co 2 tygodnie? Na początku chodziłam co 3 a teraz co 2 i oczywiście wpadam już w lekką paranoję, że kazał mi przychodzić tak często bo zauważył coś niepokojącego...
No nic, wieczorkiem zdam relację.
pa
 
dzieki dziewczyny za takie opinie o Jagodzie :) Tak to juz mala kobietka. Niedlugo smigniemy razem do fryzjera i kawiarni :D

znalazlam chwilke to opowiem o usg.
Bylam u doktora Marcina Ziolo, znalazlam bardzo pochlebne opinie o nim na forach. Normalnie urzeduje w fundacji przy szpitalu na Zelaznej ale na usg 3 d trzeba sie wybrac do niego do Pruszkowa.
No i zlego slowa nie powiem, co wiecj wychwale na calego. Super usmiechniety, przyjazny, otwarty, odpowiedzial na kazde ;) glupie pytanie ze stoickim spokojem choc pojechalam tylko na usg a nie na wizyte.
Najwazniejsze, ze uspokoil i utwierdzil w przekonaniu ze wszystko jest prawidlowe. Powtorzyl to kilkukrotnie bo widzial moja panike na poczatku.
Zapytalam o te serduszka zwapnione, potwierdzil tez ta moja wyczytana wersje. 50% maluchow ma jakies nieprawidlowosci w serduszkach ale nie sa one wykrywane, a potem zanikaja. Takze dziewczyny nic sie nie dzieje z waszymi bablami :D
edit, mam wrazenie ze temu lekarzowi zalezy na oplatach za wizyte bardziej niz na kontroli malucha. Co dwa tygodnie to troche przesada, moim zdaniem.
 
reklama
Do góry