reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WRZESIEŃ!!!!

Hej

U nas wszystko dobrze :tak:
Malo czasu mam an kompa bo maz w domku to czesciej spedzamy czas razem no i duzo codzinnie spacerujemy cala rodzinka:-)
W wolnych chwilach zaczytalam sie w ksiazkach ;-):tak:
I tak leci dzien za dniem.

Wczoraj bylismy u znajomych zobaczyc dzidizusia. Dzieciaki razem lezaly na kocyku i jak maly antos zaplakal to nasz niuniek najpierw sie wystraszyl, potem zrobil wielkie oczy i koniecznie chcial zobacyc co to kto to, jak mu pokazalam malenstwo to bardzo sie przygladal ze zmarszczonym czolkiem, a jak drugi raz zaplakal to nasz maluszek tez zrbil usteczka w podkuwke i lezki w oczkach sie zakrecily. Kurcze pierwszy raz widzialam zeby tak dzidzius reagowal na drugiego dzidziusia.

Dzis ide do lekarza, obowiazkowa wizyta po pologu. Chcialabym odrazu jakas antykoncepcje, ciekawe czy mi da.

Alanek aniolek :-) duzo spi i duzo je i taki fajny grubasek sie zrobil juz :-)
W nocy zazwyczaj zasypia sam tzn zmieinie pieluche, nakarmie go, odbije mu sie, jak na mnie nie zasnie to odkladam go do lozeczka, caluje, mowie dobranoc, gasze swatlo i wracam do swojego lozka, a on sobie zasypia u siebie :-)

Sandrusia jak to Sandrusia raz aniolek raz diabelek ;-):-) ale ogolnie do pionu stawiamy ja raz dwa wiec jest grzeczniutka :-)

Pozdrawiam i milego dnia zycze.
 
reklama
Witam:biggrin2:
przepraszam że sie zbytnio nie odzywam ale H obleguje kompa:dry:
a ja miedzy spacerkami a obowiązkami:sorry2:
Tulkam Wszyskie i mam nadzieję że niedługo będę mogła spokojnie poczytać i popisać;-)
 
hej hej melduje sie:-);-):tak::-)

dzis podlaczylismy sie do sieci wiec wkoncu mam okno na swiat choc do tej pory pracowalam i czasu na nic nie mialam a teraz zamierzam poleniuchowac i poprzebywac z Jula bo ostatnio widywalysmy sie tylko wieczorami:-(ale teraz nadrabiamy.

zaraz zmykamy na spacerek,pogoda sie pospula ale za to jest przyjemnie na dworzu.

do pozniej:-)milego dnia:-)
 
Mam chwileczke wiec sie WITAM :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Wyszlam na zakupy a tu deszczyk pada :wściekła/y: i wrocilam bo zostawilam folie na wozek w domu...ale nie chce mi sie juz drugi raz wychodzic poczekam na M...a mlody zaczerpnal swiezego powietrza i ladnie sobie kima ;-)...wrocilam wczoraj z dzialki po 4 dniach i nie moge sie odnalezc w tych murach a duszno mi :szok::szok::szok:...

Miłego.....
 
Witam:-)
jestem i żyję byłam odcięta od świata bo kom mi się rozwalił:szok::baffled::dry:
ale już mam nowy systemik i szafa gra:tak::-D
u mnie wszyscy zdrowi:-) i życie toczy się spokojnie:sorry2:

buziakuję Wszystkie ;-)
 
dzien dobry:-)
ale len mi sie wlaczyl....musze sie zebrac i wziasc za siebie bo na spacerek trzeba jakis isc a strasznie mi sie nie chce...:-(

Jola moze masz jakies kwatery badz mieszkanka z Twoich okolic do polecenia:confused:na tydzien chcemy sie wybrac i szukam czegos ciekawego:sorry2:fajnie ze awaria kompa szybko zostala usunieta;-)

Kasia, Martusia co tam u Was slychac:confused:jak dzieciaczki:confused:

Ania hooop hoopppp co tam u Was:confused:
Kinus a Ty co porabiasz:sorry2:

slyszalyscie juz o pomysle przesuniecia konca wakacji na koniec wrzesnia ze wzgledu na grype:szok:u nas to nie przejdzie...ale dzieciaczki fajnie by mialy...gorzej z rodzicami pracujacymi :sorry2:

milego dnia:-)
 
Hejka :-):-):-)

Ja wpadam na chwileczke,slubny dzisiaj w domciu wiec mam troszke czasu dla siebie...popralam,poprasowalam i sie pakuje bo na dzialeczke jade...u nas wszystko oki z czego sie bardzo ciesze !!!!

Milego weekendu :-):-):-) pozdrawiam :-):-):-)
 
Juz po weekendzie a tutaj starszne pustki:-(dziewczyny co tam u Was slychac?odzywajcie sie...hooooppppp hooooppppp:sorry2:

mielismy bardzo intensywny weekend ..wczoraj bylismy w okolicach mragowa,pozniej odwiedzilismy wilczy szaniec i po bunkrach pochodzilismy a na koniec kapalismy sie w gizycku....jedynym minusem to powrot bo w dwoch miejscach sie pokorkowalo ale dzieki cb ominelismy dalsze korkujace sie miasta i spokojnie dojechalismy do wawy.

dzis dzien lenia choc czeka na mnie czosnek do zawekowania...i od jutra pogorszenie pogody wiec trzeba korzystac i posiedziec na dworzu:tak:

zmykam....milego dnia:-)
 
Witam sie po weekendzie :biggrin2::biggrin2::biggrin2: z działeczki wrocilismy cali i zdrowi :biggrin2: zal bylo wracac ale niestety slubny do pracki a mi sie samej z dzieciaczkami tam nudzi...ale w czwartek pomykamy nazat na ogrodek o ile sie pogoda nie zmieni wiec mam trzy dni na pranko,prasowanko,spakowanko i ogarniecie chalupki,echhh...

My takze uciekamy na podworko bo tam chociaz wieje bo w domu to mozna jajo zniesc ;-) i fakt od jutro ma byc gorzej z pogoda takze i u nas wiec trza korzystac :tak:

Milego....
 
reklama
Witam

U nas wszystko dobrze w poprzednim tygodniu byla dosc fajna pogoda wiec non stop na dwarku bylismy. A w piatek przyjechal tesc (nieprzepadamy za soba wiec czasami nie za ciekawie sie robilo :dry:), wczoraj pojechal do domu :-D wreszcie i tak za dlugo byl ;-)

Dzis bylismy na szczepieniu. Troche placzu i zalu bylo ale jest ok.
Alanek zdrowiutki wazy 6450gr (od porodu przybral 2650gr :tak:) i ma 61cm (urosl o 10cm :-D) Moj klusek kochany :-)
Zzdazylm tez posprzatac domek, ugotowac obiad i teraz relaksik z marudka na kolanach ;-)

Pogoda dzis nie zaciekawa pochmurno i lada chwila moze zaczac lac wiec siedzimy w domu.

Asiu super weekend mieliscie :tak:teraz tylko na fotki czekam ;-):-):-)

Kaasiula ciesze sie ze i u Was wszystko jest w porzadeczku :-)

Pozdrawiam
Milego dnia
 
Do góry