reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam sie :tak:

Co tu takie pustki :-(

Pije wlasnie kawke, niedawno zjadlysmy sniadanko ;-)
Dzis nam sie troszke pospalo :tak::-)

Zaraz ide z corcia bawic sie klejem, piurkami, kolorowym papieremi i nnymi takimi :tak:Wczoaj zrobila misz masz dla tatusia a dzis tworzymy lale na papieze ;-):-) Ciekawe jaka nam wyjdzie :-D:-D


Pogoda w miare. Czyli zimno, wieje ale nie pada. Swieci slonko :tak:Obiadek mam z wczoraj wiec na spacerek sie dzis wybierzemy. W koncu bo od niedzieli nie bylysmy na dworze:sorry2: Wczoraj tylko na chwike, jak szlysmy do kolezanki na kawe :tak:Kolezanka Ewelina jest w ciazy i teraz w sobote zjezdza na stale do PL, boi sie chodzic tu w ciazy i tu rodzic. Nie wykluczone, ze przyjedzie spowrotem z dzidziusiem ;-)
Troche jestem smutna bo moja kolezanka z klasy Justyna poronila. Pisalam Wam nawet niedawno, ze tak strasznie sie ciesze, bo bardzo chcieli miec drugiego dzidzusia i smialam sie nawet, ze Przemek mi nie daruje jak sie dowie ze ona znow w ciazy a ja nie. Teraz jest w polsce na wczasach wiec odpocznie i odreaguje. Szoda mi jej. Coz zrobic.

Ide pobawic sie z corcia :-)

Do potem ;-)

Milego dnia
 
reklama
Cześć :-)
żyję i dzieciaczki zdrowe:-)

Martusiu fajny pomysł z tymi lepiankami :tak: napewno piękne miszmasze wyszły:-)

kurcze te pochmurne dni mnie wkurzają :dry:

dziewczyny fajne tekściki mówią wasze pociechy:-D:-D:-D
 
Hej...

U nas słonecznie, ale wieje straasznie :szok:.Wystawiłam pranie na podwórko i majtki jackowe musiałam z płotu sąsiada zbierać :-D.
Mnie tez przewiało . Chodzę z szalikiem na szyi, wysmarowałam się jadem żmii ;liczę , że do weekendu przejdzie choróbsko...

No właśnie, co tu za pustki się zrobiły :unsure:.Gdzie, wy jakas czarna dziura Was wessała :sorry2:?

Martusiu, u nas też dzisiaj prace plastyczne :tak:. Robimy zaproszenia na urodziny Hani :happy2:. Jestem cała w brokacie, co Hanka skomentowała " mamo, tylko księżniczki mają takie ramiona :tak:"; czyli w dniu dzisiejszym awansowałam, bo zwykle jestem matką, złymi siostrami (Kopciuszka ) , albo służką :-D

Martusiu, przykro mi z powodu twojej koleżanki. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak się teraz czuje :-(....To wyjątkowo bolesna strata dla każdej mamy....
 
Cześć :-)

jestem niedospana ale co tam seksik zaliczony :-p;-):-D:-D:-D
indianiec odjechał wiec trza korzystać hi hi:-)

Kinus fajny ten obrazek Jackowych galotków na płocie hi hi:-D
co do awansu to zawsze coś no nie? musiałaś ładnie błyszczeć ;-):-D

Martusiu współczuje Twojej kolezance wiem co ona czuje ale takie życie :-(

Miłego Dzionka:-)
 
Dzien dobry ;-)

Widze, ze dzis znow sama jestem :baffled:

Dzis sie zapowiada piekny dzien, zaraz sie szykujemy na dwor :-)
Tylko najpier kawke dopije ;-):tak:
Z tym, ze samej zle sie pije :sorry2::-(


Jolu dobrze, ze zyjecie w zdrowiu :tak:
Co sie dzieje, z etaka cocha i amlomowna sie zrobilas :sorry2::confused:


Kinek zdrowka :tak:
Co to jest ten jad zmii :confused::confused:

Pokazcie zaproszenia :tak:
Napewno sa sliczne :-)
My poszlysmy na latwizne i kupilysmy gotowe z ksiezniczkami ;-)


Do potem

Milego dnia :-)
 
Martusu no bo taką jesienna chandre mam i zresztą na otwartym wole sie nie rozpisywac bo ktoś mnie szpieguje i po co ma wiedzieć co i jak u mnie:dry: ale myślę ze powoli sie rozkręce hi hi;-)
 
Hej...

Stukam się kaffką ;-)
No mało nas ostatnio, mało...Ech :baffled:
Dziewczyny sie porozjeżdżały, ale liczę, że wrócą. Joasię gdzieś wessało. Mam nadzieję, że z nią i Julką ok :dry:

Co do maści, to stosuję VIPROSAL B z wyciągiem z jadu żmii zygzakowatej. Bardzo pomocna w różnego rodzaju bólach reumatycznych :tak:

A to nasze zaproszenie :



 
reklama
Kinus bardzo ladne zaproszenia :tak::-)
Z ksiezniczka :-) chyba biegnaca cio ;-)no i ten brokat :-D:-D:-D
Super :-D
Za rok chyba zloze u Was zmowienie ;-):tak:

Jolu wierze Ci ja tez nie zawsze lubie wszystko pisac na otwartym ;-):tak:



Nasze prace cos sie nie chca przez zabe zaladowac. Jutro Wam pokaze :-)


Kolorowych snow
 
Do góry