reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Karioko przydalby Ci sie choc 5 litrowy baniak z woda ;-) Moze jakas sasiadka podskoczy i kupi Ci w sklepie,bo to nawet herbate lub kawe nie wypijesz.
A swoja droga moj maz by juz wisial,ze mi nie powiedzial :laugh2:

Ja sie jakis czas temu przeprosilam ze zmywarka do naczyn,ktora stala nie uzywana odkad sie tutaj wprowadzilismy :-D
Jeny jaka to ulga.Naczyn nie nawidze myc,a teraz wkladam tylko i samo sie robi :laugh2::laugh2:
A zobacze jeszcze tylko pierwszy rachunek za prad czy mi sie oplaca leniuchowac.
O wode sie nie martwie,bo tutaj sie nie placi za wode :tak::tak::laugh2:

Monia uzylas malych nozyczek do paznokci przy Kamili?
Wyglada ladnie,takie pazurki ma,ze hej ;-)
A jak z niej modelka no no.Au fas,profil slicznie :-)

Musze isc do banku wyslac kase za mieszkanie w Gdansku :dry:
Aaaa tak mi sie nie chce:no::sick:
 
reklama
Hanka śpi a ja wyprałam pokrowce z sofy i fotela i na to wszystko zadzwonił Jacek, że umówił kolejną osobę do oglądania na 18 :eek:
Bardzo fajnie...wszystko rozbabrane...najwyżej będą na mokrych siedzieć :crazy:

Anineczko, ale macie fajnie, że za wodę nie płacicie...Ale nie wiem, czy dobrze zrozumiałam :dry: W Irlandii w ogóle się za wodę nie płaci , czy Wy macie tak ugadane z właścicielami ?

Boże, jak ty masz super z Antkiem...zazdroszczę...;-)...Ciekawe, czy druga dzidzia będzie miała podobne jak ona upodobania ?



Karioka, mężczyźni są czasem tacy bezmyślni...myślę, że to on powinien Ci ten 5 litrowy baniak kupić :tak:


A ja pojawiam sie i znikam, bo ciągle wywala mnie z bb :eek:...Mam nadzieję, że szybko to naprawią...
 
Witaj Anineczko:tak:
Fajnie masz z tym spaniem:tak:. Ale ja nie będę narzekać, bo Robert spał może tylko do 7-mej, ale bez przerwy całą noc:tak:. O 11-stej zasnął i śpi do teraz:tak:. Jeszcze takiego spania w ciągu dnia nie miał:tak::-D. Szkoda, że bb przez ponad godzinę nie chciało mi działać:eek:. Ciekawe kiedy skończą te remonty na bb:dry:
Baniak z wodą może by się i przydał. Ale nie jest tak źle, za niedługo będzie druga:tak: A kawy i dwie wypiłam, na tyle wody starczyło. Na szczęście zawsze odlewam przegotowaną wodę, aby dzieciom herbatki i soczki rozrabiać. Dzięki temu nie muszę picia im studzić:tak:, a teraz miałam 1 l wody :tak:
Teraz jest szał chyba na zmywarki, moja mama z pół roku temu kupiła, teściowa też jakiś czas temu, przy remoncie kuchni, mimo, że akurat ona naczynia zmywać lubi:-), a i siostra męża z rok temu też sobie fundnęła. Nas póki co na ten luksus nie stać;-). Fajnie, że za wodę płacić nie musicie, ale pewnie za prąd duże rachunki macie?
No i skończyło się Robert mnie woła i teraz będziecie się śmiać, ale mój synek woła do mnie "tato". Już tak od jakiegoś czasu, a ja zawsze myślałam, że on tak za tatusiem, bo wołał tylko tato. A on do mnie tak:-D. Ale jak płacze, to mówi wtedy "mama". "Am" i "miam" też mówi:baffled::confused:;-)
 
helo :eek::eek:
No caly dzien bez bb :dry:

Kineczku nikt tutaj nie placi za wode ;-)
Karioko czy ja wiem,rachunki mamy podobne co reszta znajomych tak wiec nie sa astronomiczne,mysle,ze normalne :tak:
A z woda robie to samo co ty,gotuje i odstawiam.Wtedy picie i kasza w 5 sekund sie robi.
Antek dzis bez drzemki :sick:
 
Caly dzien nie moglam wejsc na forum:wściekła/y:Dopiero co ciocia poszla i teraz ogladamy Gryzelke i sprzatamy zabawki.I czekamy na tatusia:tak::-)

Jula dzis zrobila poraz drugi siusiu na nocnik.Siedziala prawie 15 minut i sie udalo:tak::-)a jaka byla zdziwiona jak uslyszala jak siusie leca..niewiedziala czy sie bac czy smiac;-)ale wytlumaczylam i teraz mowi ze zrobila siusiusiu:-D
Nastepnym razem siedzial 10 minut ale bez siusiania.

Oj dzis po spaniu maruda na maxa..uciekam moze pozniej po bieganiu wskocze tutaj do Was i nadrobie:tak::-)
 
cześć:-)

Po porannej posiadówce na bb jak mnie wywaliło to dopiero teraz wpuściło:eek::baffled:
Jakiś limit przekroczylam czy co:confused:

Anineczko, ciesze się, że Ci sie Kama podoba - to znaczy jej fryz:-). Jest okropny, ale tą grzywę z tyłu miała już baaardzo długą:tak:
Obcinałam zwykłymi nożyczkami:tak:. Łapałam kosmyk po kosmyku i cięłam jak popadło:tak:. Kama siedziała bez ruchu - początkowo;-) i patrzyła na swoje włosy oniemiała:-D
Fajnie macie z tą wodą - Wy nie płacicie, czy tak ogólnie jest:confused:

Kinek, obcięłam włosy Kamie, bo pociła się niemilosiernie po szyjce:-p. No i już mi sie ta grzywa znudziła:tak:. Tata początkowo sie nie zgadzał, ale kiedy zobaczył potówki na swojej ukochanej córci, kazał mi obcinać - bo po co ma się dziecko męczyć:baffled::dry:
Jak tam oglądacze:confused:

Karioka, oj pogroź mężowi paluszkiem za tą wodę;-):-). Zmywarka to chyba fajna rzecz:tak:, ci co mają bardzo chwalą:tak:. Postanowiliśmy, że kiedy będziemy robić kuchnię jak należy, zmywarka jest obowiązkowa - juz nie mogę sie doczekać:tak::-)

A wiecie, że u nas jeszcze do tej pory nie było truskawek:confused: W tym roku jeszcze nie jadłam :-p
 
Helou ;-)

padam na twarz, czuje sie jakby mnie ktos przezul i wyplul :sick::baffled::dry:
dopiero teraz po calym dniu biegania usiadlam :szok::eek::-p
do szalu doprowadza mnie forum, wczoraj przez ponad godzine probowalam wyslac posty i... NIC!!! biala strona z jakimis chinskimi znaczkami mi wyskakiwala i komunikat: przekroczono limit czasu :wściekła/y:

jeszcze mnie w pracy dobili :no: kolejne pismo zamykaja ze wzgledu na mala sprzedaz :baffled::wściekła/y: a, ze to byl dwutygodnik, to mialam cala prace ustawiona pod ta gazetke :sick:

sprobuje poczytac i moze uda mi sie cos napisac, nalezy mi sie jakis bonus za dzisiejszy dzien :dry:

buziaki!
 
Blanusa co to za gazetka :dry:
Czy to oznacza mniej pracy i pieniazkow?
Jak tak to mi tylko szkoda ,ze mniej pieniazkow :-(

Monia tutaj nikt nie placi za wode ;-)

Ide kompac Anatola :tak:
 
Jak mnie jeszcze raz wywali, to sie obraze na BB :wściekła/y::-p:eek::baffled:

Anineczko, chyba kiedys o niej pisalam - nauka literek dla najmlodszych, fajne pisemko i calkowicie polskie (nie jakis disneyowski przedruk), nie bede robic pseudo reklamy i podawac tytulu ;-) ale naprawde szkoda :-(

no, i oczywiscie kaski bedzie mniej :no::-:)zawstydzona/y: i pracy tez :tak: za to wiecej czasu moze bede miec ;-):cool2:
 
reklama
Anineczko milego pluskania ;-):tak::tak:
Arisa juz dzis miala dzien dziecka, a wlasciwie... dzien brudasa...

dobra biore sie za te zboczone teletubisie :-p:-D:laugh2:
 
Do góry