reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Kociak- to straszne

apropo nalesnikow to przyponiało mi sie ze ostatnio jadłam nalesniki posmariowne smietana na to plasterki pomidora posypałam to wszystko kwaskiem cytrynowym złozyłam i zjadłam po pieciu takich nalesnikach byłam tak najedzona ze myslalam ze mi brzucho peknie moj facet nie mogł sie na mnie patrzec jak ja moge cos takiego jaesc ale mi smakowało
 
reklama
Gabi a sa juz chociasz dobre ? bo ja ajdlam 2 tygodnie temu i mnie zoladek pozniej bolal i wogole nie byl slodki
 
Ja też robiłam dziś naleśniki.
upał nie do zniesienia,wieczorem muszę trawę skosić.
narazie odpoczywam po obiedzie :D
cześć Isiaczek! jesteś położną? i jak boisz się porodu?
Gabi bardzo mi smutno,przeżyłaś coś strasznego.
Ale teraz będzie dobrze  :)
 
arbuza kupowałam w Tesco i musze przyznac ze sa naprawde dojrzałe i słodkie a co najwazniejsze bardzo tanie kg kosztował 2.49
 
reklama
Do góry