reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Myślicie że kiepska jakość snu może zaburzyć temperature?mianowicie,ostatnio kiepsko sypiam,często się w nocy budzę,ale temp ok 6 rano 36,6 (następny cykl już będzie termometr owu),dziś super się spalo(chyba sex mi brakowalo),temp przed 6 36,4...wczoraj wieczorem krecha na owu była taka sama jak testowa ,ale mam wrażenie że szyjka jest zamknięta,sluzo wodnego nie było,a wczoraj patrzę sluz jak kury białko...już z tego nic nie kumam,a to mój w zasadzie 1 sykl z taką obserwacja.Byc tu mądry i pisz wiersze
Tak, może.
 
reklama
Myślicie że kiepska jakość snu może zaburzyć temperature?mianowicie,ostatnio kiepsko sypiam,często się w nocy budzę,ale temp ok 6 rano 36,6 (następny cykl już będzie termometr owu),dziś super się spalo(chyba sex mi brakowalo),temp przed 6 36,4...wczoraj wieczorem krecha na owu była taka sama jak testowa ,ale mam wrażenie że szyjka jest zamknięta,sluzo wodnego nie było,a wczoraj patrzę sluz jak kury białko...już z tego nic nie kumam,a to mój w zasadzie 1 sykl z taką obserwacja.Byc tu mądry i pisz wiersze
Tak może, ale tak jak Ci mówiłyśmy już kilka razy - mierzenie zwykłym termometrem nie ma sensu! Próba interpretacji takich pomiarów tym bardziej. Termometr owulacyjny kosztuje 20 zł.
 
Tak może, ale tak jak Ci mówiłyśmy już kilka razy - mierzenie zwykłym termometrem nie ma sensu! Próba interpretacji takich pomiarów tym bardziej. Termometr owulacyjny kosztuje 20 zł.
Już w następnym cyklu będzie termometr owu...już w tym cyklu nie chciałam mieszać jak zaczęłam zwykłym, bo doszłam do wniosku że tym bardziej nic z nich nikt nie będzie wiedział...1 raz mierze temp od początku, to taka rozgrzewka przed kolejnym cyklem żeby zobaczyć jak te temperatury wogole się układają i z czym to się wogole je...czuję że ten cykl i tak jest kiepski ,więc od następnego wkroczy już na pewno prawidłowy termometr..
 
Cześć! Podczytuję kreskowe tematy od dłuższego czasu, tym razem do Was dołączę ;) Jestem miesiąc po poronieniu, pierwszy okres właśnie przyszedł także już za chwilę działamy i jestem dobrej myśli bo zawsze bardzo szybko udawało mi się zaciążać. Proszę mnie wpisać na 27 września na testowanie :) 19 września mam urodziny, więc może będzie spóźniony prezent 😄
 
Kiedyś już zapisywalam się na testowanie i chciałabym powrócić ❤️ staram sie od września 2022, w marcu okazało sie ze parametry nasienia są obniżone, ale w kwietniu niespodziewanie ciąża. Niestety w 8tc poroniłam. Wracamy do starań, to nasz pierwszy cykl starań po zabiegu. Poproszę 7.09 ☀️
 
Dziewczyny,czy któraś z was dziwnie się czuła łykając kwas foliowy?łykam kwas i magnez,zauważyłam że dziwnie się czuje,jakby mnie mdliło i to się tak zaczęło jak skończyłam krwawić.
 
reklama
Do góry