reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

goshon czekamy na wieści ze szpitala,i zaciskam mocno kciuki

kurcze ja nie czuję żadnego powiększania się macicy
przecież ja zeświruję do 19 lutego

mój gin odrazu mi założył kartę

ale wiecie co
przygladając się zdjeciu usg tam gdzie pęcherzyk to w samej macicy oboje z mężem widzimy wiecej tych pęcherzy? wy też tak macie
i są tej samej wielkości co ten mierzony przez gina
 
reklama
Sawi, wiem co czujesz. Ja miałam przyjść na kolejna wizytę za 2 tygodnie i niedługo wreszcie mina ale tyle czasu czekać co ty...
 
Sawi, u mnie jest tylko jeden pecherzyk a reszta szara. Rzeczywiscie do 19 sporo czasu...

A mnie naszlo na jakies wyraziste smaki. Sama nie wiem na co mam ochote. Kapusta kiszona, ostry gyros.... ech
 
U mnie byla jeszcze cysta o srednicy 4cm i to podobno sie czesto zdarza przy zaplodnieniu. Byc moze u Ciebie jest podobnie?

bede budyn wcinac omomom :)

Alez brakuje mi przytulania i witaminy m...
 
Denka- he he, ja ci powiem ,że miałam dzisiaj tak zboczone sny ,że szok i to jeszcze z....dziewczyną.Masakra co postowanie zrobi z głową człowieka. Może po kolejnej wizycie się to zmieni :) Ale nie powiem ,że nie mam ochoty bo to juz dobry miesiąc bez niczego, a jak człowiek się starał to było bez przerwy.
Gohson- czekam i zaciskam kciuki. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ritta- hmmm zachciewajki powiadasz. A może ty w ciązy jesteś :-D
Zuzadar- uważam ,żę jak beta rośnie jest ok. Może powtarzać sobie co 3 dni i sprawdzać czy przyrasta
Sawi- widzę ,że ty też 3 dzieciątko :) I ładne imiona mają twoje córcie. No i moja imienniczka twoja starsza :)
 
Wez mi o snach emalia nawet nie mow, bo sa tak realistyczne, ze leze w lozku nad ranem i sie zastanawiam dlaczego to byl tylko sen hehe. Z tego wszystkiego to juz mi randki w glowie, jutro chociaz mnie przyjaciel przytuli troche :)

Powiem wam dziewczyny, ze niebmam pomyslow na imiona. Te ktore chcialam sa zbyt popularne od pewnego czasu, a po co 9 Kubus w klasie czy Amelia :) bardzo lubie tez stare imiona, Antkow, Frankow i Jasiow juz jest zbyt duzo :)
 
reklama
Nie mam zdjecia w domu. Cysta jest jak pilka od ping ponga, ja mam na lewym jajniku. U mnie musza to monitorowac dokladnie bo mama zmarla na raka jajnika. Ale czytalam, ze to normalne i zawsze sie wchlaniaja po kilki tygodniach.
 
Do góry