reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Sawi, hehe moze byc i po weekendzie ale zeby na 100% bylo heheh. Zawsze chcialam urodzic na swoje urodziny ale nie zanosi sie zebym do jutra urodzila.
 
A no to wybaczcie:D moze tez kupie pierogi zamiast robic, ale swoje to jednak lepsze sa :D

"Narzekalam" na brak dolegliwosci ale umylam obralam pokroilam porobilam paczki i zamrozilam 3kg grzybow i tak mnie bola plecy jak nigdy:(
 
Hallo :)

Ja dziś też leniwa strasznie :) pierogi właśnie małej gotuję haha brzuch się stawia .. kręgosłup boli ale myśle że to nie to .. jeszcze mąż i auto na garazu więc nawet jak na ip jechac :D
Koleżanka siedziała od 11 i przed chwilą wyszła nagadałysmy się że aż głowa boli :)


żadna nie urodziła juz drugi dzień pod rząd no nieee :)
Dziewczyny proszę wziąc sie do roboty !! :)

Joani super że już w domku :)

Mam wiadomości od DOODY :
pisze że mała jest kochana i bardzo grzeczna . po tej cc jest ciezko z brzucha wychodza jej dreny ale ma nadzieje ze bedzie ok...

Bubless mam Ci przekazac że mała NAdia urodziła się 2.09 o 9.15 miała 3 kg i 52 cm urodzona w 38 tc :) i Dooda prosi o wpisanie na listę :)

nie pamiętam co jeszcze pisac chciałam...
 
kama zdawaj na bieżąco relacje jak będzie możliwość

joan_joan to jestesmy umówione na poniedziałek :-D
mi tam jutro też by pasowało urodzić to bym po weekendzie wróciła do domku,ale jeszcze troche rzeczy do porobienia mam
dlatego tak mi ten weekend potrzebny.....

ale senna coś jestem
a chciałabym dziś jeszcze poprasować ubrania nasze i dzieci
 
reklama
ania, a juz myslalam ze rodzisz bo caly ranek i do popoludnia bez wpisu!! :p Bylas pierwsz apodejrzana dzis :D

Kama, czekamy na info :*
 
Do góry