reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja spotkałam się niestety z bardzo niemiłą obsługą ,ale czego oczekiwać po Ryanairze.

Przy oddawaniu bagaży babka kazała mi wyjąć bilety z koszulki (nic by nie było w tym trudnego ,gdyby nie fakt,że trzymałam Starszaka na rękach,a drugą ręką wyciągałam paszporty).

Potem okazało się,że na nasze WYKUPIONE miejsca usiąść nie możemy,bo w jednym rzędzie nie może być dwóch niemowlaków!!!!!!! a specjalnie czytaliśmy w jakich rzędach być może i to był jednyny rząd 5,który pozwałal. Okazało się jednak inaczej i nie mogliśmy tak usiąść. Wyrzuciliśmy 40 euro w błoto,bo na jutro też wykupiliśmy te miejsca,ale na pewno nie pozwolą Nam usiąść.

Co za małpa! Sama se nie mogła ich wyciągnąć z tej koszulki?! :wściekła/y:

A co do tych wykupionych miejsc... skoro nie mogliście na nich siąść to należy się Wam zwrot pieniędzy. Zapłaciliście za coś, czego w rezultacie nie otrzymaliście. Domagajcie się zwrotu kasy! To w końcu ich niedopatrzenie, że dwa niemowlaki siedziały w jednym rzędzie. Jeśli oni nie mieli wykupionych miejsc, to stewardessy powinni ich przesiąść. A jeśli nie mogły, to należy Wam się zwrot kasy!

No masakra, aż mi się ciśnienie podniosło, bo też latam tymi liniami, bo latają do Gdańska, a z Gdańska mam bliżej do domu niż z Wawy. Puki co nie miałam z ich powodu żadnych nieprzyjemności, ale nasłuchałam się dużo.

Mam nadzieję, że jutro wszystko przejdzie gładko i bezproblemowo i mówię Ci zapytaj się gdzieś na lotnisku w punkcie informacji czy gdzieś tam o ten zwrot za wykupione miejsca. Bezpiecznego lotu!:tak:

EDIT: AAAA!!! Dopiero się kapnęłam, że Twój starszak nie ma jeszcze 2 lat, czyli zaliczany jest do Infantów i nie ma własnego miejsca siedzącego! A to ciekawe! Bo moja sąsiadka leciała niedawno do Polski ze swoją wtedy 2-miesięczną córeczką i 16-miesięcznym synkiem i ze swoim facetem i wszyscy razem siedzieli w jednym rzędzie - rodzice z dzieciakami na kolanach. Bez sensu. Może im się po prostu nie chciało pokombinować żebyście usiedli na swoich wykupionych miejscach, tylko woleli was walnąc w pierwsze lepsze wolne?

Axa dałaś mi do myslenia... Właśnie.. gdyby Tycia leciała sama z dziećmi to wtedy co, jeśli jej szkrabom nie przysługuje siedzenie....? Chyba sama z nimi nie może podróżować.... puki starszak nie może siedzieć sam. Aż sprawdzę w regulaminie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się zastanawiam co by było gdyby samotna mama miała lecieć z bliznietami... :confused:

Uciekam spać. Ociagacie się z pisaniem.

Dobranoc!
 
no hej, my po chrzcinach. jestem padnięta.
widzę, ze mało was tu jakoś.

dobranoc ;*
Odpocznij i kolorowych snów, a jutro opowiesz jak chrzciny wypadły.

Egh,czeka Nas nie lada wyprawa. Trzymajcie kciuki (P.S jeszcze chłopcy podłapali jakiś kaszel,a Mikuś miał dzisiaj stan podgorączkowy):-(
Spokojnego lotu.

Kurcze jeszcze tak myślę co zrobię z malym jak będę chciała siusiu... :confused: myślisz że dalabys sobie radę sama? Czy wydziwiam?
Nie będziesz miała wyjścia i będziesz musiała dać sobie radę sama, chyba, że plany zmienisz.

Taycia jak dwa niemowlaki nie mogą być w jednym rzędzie, a przepraszam jak byś sama z nimi leciała to co??????????? Szczęśliwego powrotu do domu!
Na to samo od razu uwagę zwróciłam.

U mnie wszyscy śpią, a ja mam chwilę dla siebie, zdrzemnęłam się z Weroniką w środku dnia i tego mi trzeba było.
 
Kiedy próbowałam zasymulować wycenę biletów lotniczych dla 1 osoby dorosłej + 2 niemowlęta, wyskoczył komunikat: Jeśli chcesz zarezerwować większą liczbę miejsc dla dzieci niż dla dorosłych, skontaktuj się z biurem rezerwacji, aby uzyskać dodatkowe informacje o możliwych rozwiązaniach. Czyli można latać 1 dorosły + 2 niemowlęta.
 
Dzieńdoberek :tak:

Miłego dnia, my dzisiaj będziemy się szykować na wyjazd do Poznania na 2 dni, jutro wyruszamy w czwartek wracamy. Jadę z dziewczynami sama pociągiem, bo tylko jedno auto póki co działa, chyba, że dzisiaj niespodziewanie przyjdzie część do drugiego to wtedy pojedziemy na spokojnie.

Weronika odkąd zaczęła sama siadać, raczkować, budzi się w nocy z krzykiem. Ale jest to tak przeraźliwy krzyk, że dzisiaj zostawiłam ją sobie w łóżku i czuwałam, jak tylko zaczynała popłakiwać to już głaskałam, przemawiałam czule, byle by czuła, że nie jest z tym sama. Pisałam ostatnio, że ona nie przechodziła skoków jako tako, ale to chyba jest kumulacja tych wcześniejszych braków. :sorry2:
 
Ach,szkoda slow. W ogole te siedzenia byly przy alejce,a jak weszlismy do samolotu tonmusielismy usiasc z dziecmi pod oknami !!! nie rozumiem tylko dlaczego wszystko jest takie czytelne i proste przy rezerwacji,a gdy przychodzi do lotu to jak zwykle sa problemy. Pow.Nam,ze miejsca sa 'nasze' i mozemy je zmienic po starcie,ale na ladowanie znowu musimy wrocic pod okno. Pozniej i tak im miejsc nie starczylo i nasze zarezerwowane miejsca poszly w kat.
Ide sie pakowac...
Mikus ma 39'c .. jak ja go zabiorevw taka daleka podroz? :-(
 
Po świętach się obżarte witamy :-)

Nieskromnie się pochwalę, że PrimaAprilis moja NAti skończyła 7 miesięcy, a zaczęła 8 :szok:
Łożesz !!! :szok::-D dopiero co miałam problemy z kolkami, a tu dzidzia po mału mi się do raczkowania zbiera :sorry2:

.... swoją drogą mogłaby się juz zebrać, bo mam ręce jak szympansicxa, do saaamej podłogi ;-):-D:-D

future- no i masz chrzciny z głowy, czekamy na zdjęcia na wiadomym wątku :)

taycia - co za hamstwo !

Proszę o poradę :

Chyba idą nam 3 :szok: tak :tak:to już w sumie moje dzieciątko będzie 8 zębów miało - no coments :baffled:, młoda ma biegunkkę od 4 dni, taką lużną żółciutką z bialymi grudkami, do tego jęczy nie miłosiernie ( ale do tego już prawie;-) przywykłam :-D), czy może byc taka biegunka z ząbków ?
 
Nagapalma - może. Ten czas tak leci, że aż się wierzyć nie chce.
Taycia - pewnie to wiesz, ale w tym galimatiasie to różnie, zanim wyjdziesz to koniecznie Mu obniż temperaturę.
 
reklama
Hej.Witam się porannie. 01.04.2013 w Prima Aprilis - taka niespodzianka - Julian ma pierwszego ząbka :-). A poza tym idziemy dziś na kontrolę do laryngologa.
 
Do góry