reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

O masz Ci los... to się dziewuszki popsztykały...

Już od dawna miałam takie przeczucie, że "Dzieci urodzone we wrześniu 2012" to taka trochę tykająca bomba i widzę, że w końcu wybuchła...

Strach się było czasami odezwać, bo nie wiadomo komu nie spodoba się Twoja wypowiedź...

w sumie... Merlin juz nawet z naszej grupy na FB odeszla. ech.

"naszej grupy na FB"? a to na fb coś takiego istnieje? :confused: Fajnie wiedzieć....:happy2: Widocznie nie należę do VIP-ów ...

Dobrej nocy życzę... tym aktywnym i tym mniej aktywnym, tym co tylko podczytują, lecz postów nie pisują...

Weźcie się na siebie nie fochajcie, bo nie od tego jest to forum, tylko od wzajemnego pomagania sobie w dzieciowych sprawach. chyba, że pomyliłam fora...
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj rany kochany... u mnie w domu burda i tu burda.Jak tak dalej pojdzie to nas wszystkich stad wyrzuca:szok::szok:...Ja z tych podczytujacych, sie mi wszystko pieprzy wiec weny brak. Najwazniejsze, ze z Olivcia gra gitara. Umiechnieta, zadowolona, spi cudownie od 21 do 9, dwa cyce nocne. W dzien drzemki nawet po 3 godz. Je juz 120 gram marchew-ziemniak-pietrucha.No poprostu cud malina!Obym nie zapeszyla...Dobrej nocy matki-wariatki:-):-)
 
O masz Ci los... to się dziewuszki popsztykały...

Już od dawna miałam takie przeczucie, że "Dzieci urodzone we wrześniu 2012" to taka trochę tykająca bomba i widzę, że w końcu wybuchła...

Strach się było czasami odezwać, bo nie wiadomo komu nie spodoba się Twoja wypowiedź...



"naszej grupy na FB"? a to na fb coś takiego istnieje? :confused: Fajnie wiedzieć....:happy2: Widocznie nie należę do VIP-ów ...

Dobrej nocy życzę... tym aktywnym i tym mniej aktywnym, tym co tylko podczytują, lecz postów nie pisują...

Weźcie się na siebie nie fochajcie, bo nie od tego jest to forum, tylko od wzajemnego pomagania sobie w dzieciowych sprawach. chyba, że pomyliłam fora...

Pełna zgoda z Tobą.
Dlatego ja już raczej nie piszę ale podczytuję.
Nie chciałabym skończyć jak ryba czy pati.b, więc wolę się nie odzywać jeśli mam poglądy mocno odbiegające od przeważających tu na BB.
Wszystkim dziewczynom dziękuję za wspólnie spędzony czas, nie wiem jak bym ciążę bez Was przetrwała.
Wsparciem byłyście dla mnie ogromnym w tym trudnym dla mnie czasie :)*

Fasolkę przepraszam za kłótnie na papkach.
Zmęczenie i frustracja musiały gdzieś znaleźć ujście.
Padło na Ciebie.
Przepraszam
 
Ostatnia edycja:
To był basen hotelowy w hotelu Twardowski. Są tam organizowane zajęcia dla dzieci z tego co wiem.
Acha, dzięki, no to fajnie, że im się spodobało.

Dziewczyny a co mozna od czasu podac na te zeby ?jak juz naprawde ciezko jest? zamiast czopka jakis syrop? ibum czy co? pomoze zreszta taki syrop? :)
Jak naprawdę ciężko jest to ja nie miałabym wyrzutów, bo lepiej dziecku ulżyć niż ma się męczyć. Ibum, czopek. Wszystko w odpowiednich tylko dawkach i odstępach czasu.

Lilijanna ja sie ugryzłam w jezyk choc mysle ze niepotrzebnie ,powiem ze bardzo mnie zniesmaczyło to hasło bardzo nie lubie gdy ktos tak mowi na dzieici:nerd:
Jak słyszę słowo "bachor" zawsze reaguję. Nie ważne czy świat wirtualny czy rzeczywisty. Jeżeli ktoś z tego powodu się obraża trudno.

Dziewczyny- czy używałyście, znacie kosmetyki profesjonalne Bielenda? Wybieram kosmetyki do Studio i te mocno mnie zainteresowały, ale sama ich nie używałam....
Moja kosmetyczka używa, są wydajne, pachnące, ładnie się rozsmarowują kremy/balsamy, szampony pienią itd. Ja chciałam sobie do domu zakupić, ale póki co non stop coś pilniejszego i kupuję tańsze, aczkolwiek wiem, że gdybym wydała raz porządniej to jednak Belinda by mi się zwróciła, bo zdecydowanie wydajniejsza.

Dziewczyny a ja z takim zapytaniem moje starsze dziecko znowu gorączkuje temp pomiędzy 38 a 39,4 po zbiciu zostaje 37 chce jutro wybrać się do lekarza po skierowanie na badani jakąś morfologię czy coś może tam coś wyjdzie tylko tak się zastanawiam czy dostanę takie skierowanie skoro niedawno była na antybiotyku (nadmieniam iż po tym jak antybiotyk przestał działać temp wróciła). Przecież nie mogę jej ciągle faszerować czymś przeciwgorączkowym.
Ja bym badania zrobiła tak czy siak, ale jak antybiotyk podałaś całą dawkę i nie pomogło to niestety źle dobrany.

Ja dziś ostatni egzamin zdałam, poprawkowy zresztą, ale poszło dobrze z 2 na 5 :)

Za to Jula mi dziś numer wycięła - karmiłam ją marcheweczką a dziecku się kichnęło z pełną buzią... Cała byłam w marchewce a miałam na sobie jasną bluzkę, mam nadzieję, że uda się usunąć plamy, na razie moczę w vanishu. Właśnie jakieś domowe sposoby na spranie marchewki??
Do proszku do prania dodaj łyżkę sody oczyszczającej albo całe opakowanie proszku do pieczenia. Ale jak moczysz w vanishu to powinno dać radę. Choć mi nie zawsze słoikowa marchewka zeszła, a kupna zawsze. Tak samo miałam z burakami.

Future, Dziewczyna82 - zdrówka dla Maluszków, by wybrnęły szybko z tego zapalenia krtani.

awersja - pati.b trzeba dobrze poznać, by jej informacje o szczepieniach nie budziły kontrowersji, a tutaj była "nowa", choć "stara", bo zawsze czytała.
 
Witam z rana :-)

Awersja obie nas wtedy troche poniosło ale je sie nie obrazam:-p a pozatym kiedy to było ;-)ja myslałam ze ty moze chora czy mała i nie piszesz a tu takie buty:confused: szkoda...

No coz trzeba miec troche dystansu ,bo naprawde nie chodzi chyba o to zeby kazdemu słodzic tylko i dyskusje czasami sa :sorry:... ale coz jesli ktos chce pisac to pisze i sory ale nie widze nic złego w tym ze napisałam ze jestem zniesmaczona tym ze dziecko bachorem sie nazywa ....


Pati ferie uznaje za rozpoczete:-p:-D, my dzis konczymy 5 miesiecy kiedy to zleciało:szok:

Wiec wszystkim dzieciaczkom tym ktore juz skonczyły i tym co niedługo koncza wszystkiego najjjjjjjjjjjjj:-D



 
monaliza - dobrze, że u Was ok, a i porcje Olivka niezłe już wcina, ładnie.
awersja - bo dorosłym trzeba być, by umieć przepraszam powiedzieć. Ja już z dwa razy na wrześniówkach w pierś się biłam. :zawstydzona/y:
fasolka35 - nie wiem czy mam współczuć tych ferii czy jak? :-p
patrysia - ładnie się Marcel obraca. :tak:
stokrotka.af - super tata. :tak:
kasieczek - samolot boski. ;-)

W ogóle fajne sesyjki na fotowym forum, dzieciaczki pięknie rosną, modele ach ach.
 
Lilijanna :-D sama nie wiem czy sie cieszyc czy bac:-p;-)ale tak zle nie bedzie bo zdecydowali ze do babci na zmiane na kilka dni ida;-):-)


FUTURE jak Gucio jak nocka mineła.....
 
Ostatnia edycja:
Witam się,
ale się porobiło...teraz to rzeczywiście strach będzie pisać cokolwiek bo nie wiadomo kto się obrazi...
Awersja Twoje posty jak dla mnie zawsze rzeczowe i konkretne, nie obrażające nikogo...
Future jak Gucio? Mam nadzieję, że lepiej...:tak:

Moja dzisiaj od rana marudna...:dry: Zaraz połoze ja spac to moze wstanie w lepszym nastroju...

Miłego dnia!
 
reklama
Witam. U nas znów zimno, rozchlapany śnieg i na plusie.
Ją tam staram się nie wtrącać w nic . Co mi to da że się zdenerwuje, i tak nic zrobić nie mogę.
U nas też ferie . Idę pic kawke
 
Do góry