reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

I tak juz bedzie codzień,coraz mniej nas bedzie...:-:)-( dzis juz dwie uciekaja, mało co gorgusia by uciekla:-(nie zdziwie sie jak i ja pewnego dnia sie pozegnam...

Doloress szkoda:-(smutno bedzie bez WAS...

Merlin wracaj!! juz pisalam na FV,ze jestes mi potrzebna! bo kto mnie inny zrozumie?
 
reklama
dziewczynki nie mozna tak krytykowac kazdego slowa , warto zostawic to dla siebie(co juz kiedys bylo napisane) nie wiadomo co na mysli ma osoba piszaca, bo ciezko niekiedy wyrazic to slownie...sory ja tez nie raz palne to co mi slina na jezyk naniesie...dajmy troche na luz to tylko forum...a mamy sie wspierac,i pomagac sobie ...:tak:
 
ej dziewczyny jak któraś chce odchodzić, to niech odchodzi. naprawdę, po co je przekonywać. podjęły decyzję, to powodzenia.

Merlin, Dolores...wszystkiego najlepszego dla was, dla dzieciaczków. niech się zdrowo chowają. i niech nie chorują, bo to najciężej przeżyć. Fajnie,że byłyście, dzięki za wypowiedzi, ale pewnie robicie to, co dla was ważniejsze. Powodzenia ;***


my wróciliśmy z izby przyjęć. Gucio ma antybiotyk, cos koło zapalenia krtani. niby górne drogi oddechowe, ale głownie ma krtaniowy kaszel. z niska juz nic prawie nie leci. no ale dobrze, że nie płucka...

zmachana jestem na maxa.

dobranoc kochane
 
Mamy problem - proszę o poradę :-(
Krzyś kicha, ale jeszcze nie ma zawalonego nosa i ma jakby kaszelek ale gardło nie jest jakoś mocno czerwone raczej ma taki naturalny lekko czerwony kolor, temperatury nie ma, zachowuje sie normalnie. Zastanawiam się zeby profilaktycznie podać paracetamol ? I nad tym żeby dziś nie podawać obiadku tylko więcej karmić piersią bo to ponoć pomaga :-( jejku pewnie sie zaraził od tego bachora szwagierki :-( ciągle przychodzi a nikt mnie nie słucha zeby nie przychodziła jak jest przeziębiona ! :wściekła/y:

U nas noc dobra, wczoraj obejrzeliśmy z mężem "zycie Pi" - polecam piękny film
maluszek2012 na kulinarnym zamieściłam ciasteczka - ślimaczki - link tylko ja zmieniłam ten przepis bo zamiast czekolady zrobiłam z cynamonem bo wiadomo czekolady nie możemy :tak:

Ja z podobnymi objawami byłam u pediatry jakiś czas temu, dała tylko cebion, nasivin i wodę morską i powiedziała, że najważniejsze przy katarku/kaszelku jest oklepywanie dziecka, żeby nic nie zalegało.
 
reklama
Do góry