reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Weszłam jeszcze na chwilkę, bo guru nie zlikwidowali jeszcze mojego konta :tak:

Parrysia i reszta ja odchodzę, bo odchodzę ;) nikt mnie nie uraził, nikt mnie nie zdenerwował po prostu odchodzę
mimo, że jesteście wspaniałe :-):tak:

Lotka nie kuś...


a ktoś kiedyś będzie miał ochotę skrobnąć to zapraszam tu: http://melodia-tomik.blogspot.com/
albo tu tomik.melodia@interia.pl mam też GG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc Babeczki!

Witam sie z Wami na szybko. Ach, Mlody mial miec dzisiaj szczepionke,ale wczoraj mial 38'C i katar po pachy,wiec na razie olalam... zrobimy ja za tydzien jak sie podkuruje.

Ja kiedys siedzialam duzo na BB (po czym iloscia widac po postach),tez bralam sobie wszystko do serca, denerwowalam sie i wkurzalam... potem odpoczelam od calej gromadki i wrocilam jak mialam ochote pisac raz jeszcze. Prawda taka net czy nie net,ale jestesmy tylko ludzmi i niektore sprawy mocno Nas dotykaja i moga wytracic z rownowagi nawet jesli jest to mowa pisana,a nie mowiona bezposrednio.

Wszystkiego naj dla Miesieczniakow!
Pozdrowienia
 
Czesc Babeczki!

Witam sie z Wami na szybko. Ach, Mlody mial miec dzisiaj szczepionke,ale wczoraj mial 38'C i katar po pachy,wiec na razie olalam... zrobimy ja za tydzien jak sie podkuruje.

Ja kiedys siedzialam duzo na BB (po czym iloscia widac po postach),tez bralam sobie wszystko do serca, denerwowalam sie i wkurzalam... potem odpoczelam od calej gromadki i wrocilam jak mialam ochote pisac raz jeszcze. Prawda taka net czy nie net,ale jestesmy tylko ludzmi i niektore sprawy mocno Nas dotykaja i moga wytracic z rownowagi nawet jesli jest to mowa pisana,a nie mowiona bezposrednio.

Wszystkiego naj dla Miesieczniakow!
Pozdrowienia

Może właśnie dlatego że to mowa pisana to bardziej potrafi wytrącić z równowagi, tym bardziej, jeżeli się kogoś źle zrozumie lub ktoś nie tak się wyrazi jak chciał. Dlatego sama już rzadko piszę, tylko czytam częściej i nie wdaję się z dyskusje.
 
fasola, bebe, tygrys - dzieki, nie bylo za wesolo, ciągle chrapał i się zatykał. gile się znów pojawiły, ale spał. nie płakał, spał, tyle, ze się budził, robiłam inhalke i dalej spał. nie dopuszczam do płaczu, bo się dusi. to chyba ta krtań. mało przyjemne. Generalnie jest bardzo wesoły, ale nie taki żywczyk jak zazwyczaj. spi dość duzo. a wiecie, ze w dzien mi prawie nie spął nigdy, tyle co nic. teraz leży sobie i patrzy w sufit. nieco apatyczny. ale choroby po nim nie widac. dopoki nie odezwie się.

Maluszek - Hesia tez smara, i nawt pokasływać zaczyna. nie wiem czy przejdzie. w srode na 10.30 jade do lekarza z nimi.
wczoraj w szpitalu mowili, ze za 2 dni do osłuchania Gucio, ale jutro tylko do 10 są wizyty, bo są szczepienia dzieci zdrowych, a ja mam 2 do osłuchania, no i nie bylo miejsc. mowi, ze jednego mi może przyjąć. no to pojade juz w srode rano, ma antybiotyk, nic się nie bedzie działo raczej. a jak bedzie to pojade da pałę, albo do szpitala znów. bedzie dobrze. musi.
ważne, ze nie cierpi, nie płacze, nie ma gorączki. bawi się je i spi. Hesia też padął dziś godzinę wczesniej niz zwykle. Brakuje nam tylko spacerów, bo my codziennie chociaz na pol godzinki....czy mroz, czy deszcz to raczej ejstesmy na dworze...no ale siła wyższa. wiosna idzie bedzie dobrze ;***
 
Doloress jejku Ty na poważnie :szok::-(

ja tez odchodzilam juz tysiac razy heh ale bez bb zyc nie potrafie w koncu pisze juz na forum 5 rok :szok:
 
Dzien dybry:-) wiecie, co ja dzisiaj wymodzilam? rano okazalo sie, ze w domu mleka brak, a ja bez kawy:no::no::no::no:a kawe bez mleka:no::no::no::no: Moj genialny plan? Skoro mloda na cycu to mleko mm jeszcze troche i sie zmarnuje bo otwarte. Tak wiec kawka z mlekiem NAN calkiem dobrze wchodzi:-):-):-):-):-)Polecam
 
reklama
Do góry