reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Jak dla mnie szkoda,że nas tu coraz mniej... tyle juz odeszlo kobitek:-(

Martusia pewnie,że nie. Nie we wszystkim matka matke zrozumie... mi bardzo pomagaly wskazowki Merlin, chociazy jej przepisy co mozna zjesc... ostatnio u lekarza rozmawialam z druga matka, ma dziecko dwa tyg mlodsze i ona byla w szoku i w ogole nie rozumiala,że jestem niewyspana,że malo spie w nocy bo dziecko mi sie tak budzi bo jej od urodzenia praktycznie spi jedna noc tylko nie spali wiec tu jest chociazby przyklad. Jak ma mnie zrozumiec jak sama tego nie doznala

Future masakra,zeby Ci tylko Hesia nic nie złapała, 3majcie sie :*
 
Future zdrówka dla Gucia!!!

Ja dziś ostatni egzamin zdałam, poprawkowy zresztą, ale poszło dobrze z 2 na 5 :)

Za to Jula mi dziś numer wycięła - karmiłam ją marcheweczką a dziecku się kichnęło z pełną buzią... Cała byłam w marchewce a miałam na sobie jasną bluzkę, mam nadzieję, że uda się usunąć plamy, na razie moczę w vanishu. Właśnie jakieś domowe sposoby na spranie marchewki??

Miłego wieczoru niedzielnego.
 
Future zdrówka dla Gucia!!!

Ja dziś ostatni egzamin zdałam, poprawkowy zresztą, ale poszło dobrze z 2 na 5 :)

Za to Jula mi dziś numer wycięła - karmiłam ją marcheweczką a dziecku się kichnęło z pełną buzią... Cała byłam w marchewce a miałam na sobie jasną bluzkę, mam nadzieję, że uda się usunąć plamy, na razie moczę w vanishu. Właśnie jakieś domowe sposoby na spranie marchewki??

Miłego wieczoru niedzielnego.
jak zamoczylas to powinno sie sprac:tak:


future zdrowka dla Gucia

moje dziecie przeszlo,albo przechodzi jakis skok:szok:dzisiaj tylko rano zrobila se drzemke i do tej pory nie spi, oczy jak 5 zloty, wszystko bada lapkami, podnosi sie do siadania(a potem ulewa)... marudzi zeby matka na raczki wziela:angry:kiedy Ona bedzie spiaca
 
Marlena u mnie podobnie, zeszłej nocy obudziła się o 3 i nie spała do 5, co u nas jest nowością, dziś zasnęła dopiero przed chwilą gdzie zawsze śpi o 20...
 
tiger i inhalator, i nawolzacz na niego skierowany, nie musisz polecac, to pierwsze co stosowałam. no ale niestety i antybiotyk, a tak chciałam go uchronic. on taki malutki...
Mój mały też miał ostre zapalenie krtani i gardła dodatkowo wysięki w uszach miał jeden antybiotyk w zastrzykach potem drugi w zawiesinie bo ten pierwszy nie zadziałał dobrze teraz został tylko kaszel ale po lekach od refluksu już jest lepiej także trzymaj się będzie dobrze :-)
 
reklama
Wpadlam na chwilke i nie wiem co się dzieje :( .
Mam nadzieję że ja nikogo niczym nie urazilam, jestem na telef. I nawet nie mogę wszystkiego przeczytać :(
Nic, dobranoc mamusie
 
Do góry