reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Awersja noo kobieto widze,że nie tylko ja czasem mam dosc tego marudzenia i ochote wyjscia chociaz na 5 min! :-)a moj z roboty jak wraca i po jakims czasie marudzenia malego mowie np"jezusie mam juz dosc tego stekania" a on do mnie "a co Ci to przeszkadza?" albo " wiecej marudzisz niz on,mi to nie przeszkadza" noz kurka:wściekła/y: tylko,że ja słucham tego stekania godzinami i ja a malym jestem 24h :wściekła/y:faceciii...

Zobacz załącznik 534563
Dumna z siebie nie jestem, że mi nerwy puszczają, mam później ogromne wyrzuty sumienia.
Ale czasem jestem już tak sfrustrowana, do tego dochodzi zmęczenie, że niestety brak mi już cierpliwości.
Najgorsze jest to, że w realu to nawet nie ma z kim o tym pogadać.
Powiedz komuś, że ciebie niemowlę doprowadza do szału, to pomyśli, żeś wyrodna matka.
 
reklama
anusienka a wiesz, ze ja mam w shanon kolezanke?? ma coreczke poline a sama ma na imie bozena. znasz?

<Shannon> i <Carrick oh Shannon> to dwie różne miejscowości:happy2: Ja mieszkam w Carrick on Shannon. Małe miasteczko, a Shannon jest dokładnie 200km ode mnie i niestety ale raczej Bożenki znać nie będę :-p

PS: A największa rzeka Irlandii nazywa się jak... :sorry2: ?? SHANNON!! :cool2:
A jedno z najpopularniejszych w Irlandii imion zarówno męskie jak i żeńskie...?:confused: ..................SHANNON!!! hAHAHA! :cool:

Także łatwo się w tym wszystkim pogubić :tak::-D:szok:
 
Ostatnia edycja:
Beacia82 Tygrysek1985 to ja wam powiem że jeszcze w tym pośpiechu założyłam sukienkę na lewą stronę :tak:
Beacia82 ja to chyba za chwile zrobię sobie gorącą kąpiel też tak czasem nie wiem co z sobą zrobić :shocked2:
awersja chce przyjechać w wakacje do krakowa wtedy w realu będziesz mogła mis ie wygadać :-D ech.. podziwiam i trzymajcie się silnie !


Ja też używam maści majerankowej i soli fizjologicznej no i ciągłe odciąganie...
Krzyś dziś do południa był płaczliwy później sie uspokoił ...
Wczoraj puściły mi moje niestabilne hormony i popłakałam się mężowi :-(a ten w przeprosinach przyniósł dziś kwiat słonecznika ;-) a wszystko poszło o to ze on idzie na piwo z kumplami we wtorek a w środę do kina z innymi znajomymi.... :baffled: a układ był taki ze ja byłam w teatrze z koleżanką a on idzie do kina ze znajomymi a tu dochodzi jeszcze dzień wcześniej piwko z kumplami z pracy... ponad to ostatnio nic mu sie nie chce i nic nie robi w domu, przychodzi z pracy gadamy chwile i siada sobie pograć - bo odreagować mus :sorry2:i. No i ja wszystko rozumiem tylko że ja od 4 dni nie wysyłam cv bo nie mam czasu w spokoju odpowiedzieć na ogłoszenia. W ogóle nie zajmował sie małym ... tak jakoś mu odbiło bo wcześniej wracał z pracy i było tylko Krzyś a ewentualnie jak my szliśmy spać to on siadał pograć ..Ech... no nic dziś jest lepiej jutro też obiecuje że bedzie lepiej i mam nadzieję że tak zostanie :wściekła/y:
 
U nas ciąg dalszy chorowania z Małym co prawda po zastrzykach już lepiej ale za to Mała miała rano 40 st gorączki dostałą czopek i na razie lepiej ale zobaczymy co dzień przyniesie :-(
 
Dzień dobry niedzielnie:)
Dziewczyna zdrówka dla małej,oby jakoś to łagodnie ją obeszło.
Ja przymulona,położyłam się wczoraj ale zasnąc nie mogłam przez galopujące myśli.Chyba myśliwym od tego myślenia zostanę;-)
Mały wstał o 3 tak jak zamawiałam,potem o 6 był już wyspany,rozgadany ,szukał toważystwa,przed 7 padł ale po pół godzinie był wyspany.Troche choc poleżeliśmy jeszcze,pocycowaliśmy,podrzemaliśmy.
 
Wiam porannie, niewyspana ,mala na jedzenie bierze w nocy :-D:tak:
Dumna z siebie nie jestem, że mi nerwy puszczają, mam później ogromne wyrzuty sumienia.
Ale czasem jestem już tak sfrustrowana, do tego dochodzi zmęczenie, że niestety brak mi już cierpliwości.
Najgorsze jest to, że w realu to nawet nie ma z kim o tym pogadać.
Powiedz komuś, że ciebie niemowlę doprowadza do szału, to pomyśli, żeś wyrodna matka.
Jak mam taki dzien z mi ciagle piska to powtarzam sobie ze przeciez nie jest to moje pierwsze dziecko , wiedzialam co bedzie,dziecko wyczekane i planowane wiec powinnam dac sobie na luz, no bo przeciez to jeszcze tylko 2 lata potem dziecko juz takie rozumniejsze jest. Moj jest z Krakowa, pewnie przyjade tam okolo wakacji ale kto wie co bedzie.
Patrysia gratuluje moderatora
U nas wszyscy maja niebieskie oczy, syn zielone. :cool2:Slyszalam ze zielone ma najmniej ludzi na swiecie, takie niespotykane :-D
 
reklama
Dumna z siebie nie jestem, że mi nerwy puszczają, mam później ogromne wyrzuty sumienia.
Ale czasem jestem już tak sfrustrowana, do tego dochodzi zmęczenie, że niestety brak mi już cierpliwości.
Najgorsze jest to, że w realu to nawet nie ma z kim o tym pogadać.
Powiedz komuś, że ciebie niemowlę doprowadza do szału, to pomyśli, żeś wyrodna matka.

No tak ja tak samo...ja nic nawet okej to w dzien tez inaczej...ale jak nocka z dupy,Dawid nie chce spac tez w dzien i do tego marudzi to wlasnie wtedy juz wysiadam, i masz racje tak naprawde nie ma z kim pogadac. Jednyne co to rozumieja mnie moje dwie kolezanki ze szpitala mama wrzesniowa i pazdziernikowa:-)takze tylko matka matke zrozumie choc tez nie zawsze:-)tylko,że my czesciej przez tel czy fv nawijamy a tak,zeby pogadac live to rzadko...

Merlin no te nasze chlopy...ale ja dzis rano tez wysiadlam...takze witaj w gronie płaczących. Poprostu trafil mi sie jeden z ciezkich dni:-(i tez bym zjadla kawalek torta!! ciasta!! obojetnie aby bylo z kremem:szok::-Dsnikersa:-pa tu nic dupaaaaaaaaaa:-(z tym mi tez ciezko:zawstydzona/y:i wiem,że Ty akurat mnie zrozumiesz...i w ogole wyszlabym sobie gdzies, do kina, do baru,na pizze gdziekolwiek...
 
Do góry