reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

fasolka wiem o czym piszesz :tak:moja taka marudna ze masakra :szok:nie daj ze smoczek sobie wyciagnie ,i nie trafi do dzioba to jest afera:szok::szok:i tak sie motamy ja jej wkladam a ona wyciaga i ryk Masakra! A M tez mi dziala na nerwy:tak: wlasnie wyszlam z wanny i on mi mowi ze juz godzine sie z nia bawi, i ucieka do kompa:wściekła/y:a ja tak caly dzien, bo Ona teraz sama nie polezy...
 
reklama
marlena moj tez z uporem maniaka wyciaga sam sobie smoczek a potem ryk

dziewczyny POMOZCIE cos na katar dla jasia co by zmniejszalo wydzieline??
 
martus to nasze chopaki z jednego dnia... a ja nie wiedzialam dlaczego tak dobrze mi sie ciebei czyta....jak najlepsza przyjaciolke. ha. teraz juz wszystko jasne.



anusienka a wiesz, ze ja mam w shanon kolezanke?? ma coreczke poline a sama ma na imie bozena. znasz?

tygrysek masc majerankowampod nosek i wychodza gile ladnie, i mozna aspiratorem.
 
Witam po przerwie, na telefonie mi sie nie wgrywalo, a przy kompie to ciezko posiedziec i poczytac dokladnie. U nas juz chyba po zimnie zapowiadaja 13 stopni na plusie,zaopatrzylam sie w kalosze.......
Patrysia
Dzięki za życzenia
Bardzo fajny samczyk :-)
Dziś kończę 30 lat :-(
Wszystkiego Najlepszego !!!

Za duzo poczytalam zeby wiedziec co komu chcialam napisac to sobie odpuszcze :baffled:
Dobrej nocki zycze:-D
 
marlena moj tez z uporem maniaka wyciaga sam sobie smoczek a potem ryk

dziewczyny POMOZCIE cos na katar dla jasia co by zmniejszalo wydzieline??

Mi zawsze pomaga maść majerankowa i koniecznie nawilżanie pomieszczenia, w którym dziecko śpi.
Mam też Marimer w ampułkach do noska, ale nie potrafię go aplikować, mała mi się krztusi, o takie Marimer izotoniczny Ampułki do nosa (oczyszczona woda morska ) Skuteczne to one są, tylko ta aplikacja.
 
marlena moj tez z uporem maniaka wyciaga sam sobie smoczek a potem ryk

dziewczyny POMOZCIE cos na katar dla jasia co by zmniejszalo wydzieline??

czyzby to kolejny etap rozwojowy:-D

my dodatkowo inhalujemy sola fiz. i odciagamy aspiratorem


czy wasze dzieci tez jedzac jakis owocek kichaja? moja przy pierwszej lyzeczce zawsze sobie kichnie...i ma takie czerwone policzki jakby zylki popekane
 
reklama
Merlin dzięki :tak:az mi się mordka uśmiała po tym księżowym nawiedzeniu:-D
tygrysicowoda morska,odciągnąc i nasivin soft ,witaminka c w kropelkach 3razy 7kropli
STO LATEK DLA SOLENIZANTEK I dla maluszków z okazji miesięcznicy:tak:
E nie wiem czy wyro ścielic i isc spac czy czekac na cyckowego potwora az wstanie na żarło bo powinien do godziny się obudzic:sorry2:
 
Do góry