reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzieńdoberek :)

A moja Zuzina kaszle i kaszle... zastanawiam się czy do lekarza z tym nie iść. Gorączka pięknie spadła, dziecko wesołe, a ten kaszel przejść nie chce no... :/

Dzięki dziewuszki za dobre słowo.... ech wiem, ze muszę jakoś dać radę ze studiami, bo jakie inne mam wyjście? Nie zmarnuję 10 tysięcy, jakie włożyłam w edukowanie się :/ Ale ciężko jest okrutnie! I oczywiście znowu mam ochotę skopać się w doopę, że nie napisałam tej przeklętej magisterki, kiedy siedziałam na L4 w ciąży!!! Trzeba było przezwyciężyć otępienie mózgowe i wykorzystać ten czas... ale nie... ja z ledwością się zmuszałam do bieżącej nauki. Głupek głupek głupeeek!!!!!!

:wściekła/y::dry: W przyszłym tygodniu moja promotorka (sieeeka straszna) mnie chyba za kudły powiesi. Nie pojawiłam się na żadnym z 3 seminariów, nie napisałam ani słowa jeszcze (a powinnam mieć już dwa rozdziały co najmniej). Będę chyba pierwszą w historii studentką która będzie mieć poprawkę z seminarium bo ta sieka mi zaliczenia na pikne oczy nie da... Będę musiała poćwiczyć robienie oczu a'la Kot ze Shreka :-p Ech nie poznaję siebie... przez cały studia licencjackie i 1 sem. magisterki, najlepsza w grupie, zgarniająca stypendia. Od kiedy jednak zaszłam w ciążę to jedna wielka masakra!!! Na mózg mi padło czy jak? Zuzina mi chyba wyssała nieco mądrości bo teraz to mi nauka idzie jak po grudzie.... Ech wiem, wiem, że zrzędzę, ale musiałam się wygadać...

MALUSZEK dzięki za dobre słowo :) a hajtnęłabym się, czemu nie? Znowu tak pięknie wyglądać... :D No i znowu czadowa impreza :p

STOKROTKA
trafne słowa... bardzo "prorodzinny" mamy kraj, nie ma co... :/ja w przyszłym tygodniu idę do pracy rozeznać się jakie mają wobec mnie plany :/

BEBE
współczuję teściowej...

RISIA dużo sił na przetrwanie ząbkowania! :)

ANUSIEŃKA niezła piosenka... :shocked2: hahaha. A co do umiejętności naszych dzieciaków, to spokojnie... Moja tu chyba najstarsza na forum (z tych co się udzielają) a nie potrafi niektórych rzeczy, które już opanowały inne dzidzie. Ja się tym nie przejmuję, bo to nie wyścig. Dopóki pediatra mi nie powie, że coś idzie za wolno, dopóty będę spokojna. :) Zuzina moja też leniuszek, nie wiem czy to taki charakterek czy po prostu rozwija się zgodnie ze swoim wiekiem skorygowanym (urodziła się w 36 tyg.). Na razie przewraca się na brzuszek, z powrotem udało jej się raptem kilka razy. Gaworzy jak najęta, dźwiga główkę w pozycji półleżącej jakby siadać chciała, trzyma zabawki, uśmiecha się szeroko (ale na głos się nie śmieje, no, może ze 2 razy się zdarzyło), nóżek nie łapie, dupki nie podnosi, ale dźwiga szłapki do góry co chwila, więc pewnie lada dzień zacznie je łąpać. Na wszystko przyjdzie czas :)

TYGRYSKU dzięki za &&& - będa baaardzo potrzebne! Mam nadzieję, że już z Małżem dobrze...:(

TAYCIA
bidulko... straszne rzeczy z tym Twoim okiem! Chwila i człowiek może stracić wzrok! Że też tak nieszczęśliwie Cie podrapał ten Twój starszak... całe szczęście że oko uratowane i wszystko idzie w dobrym kierunku. Zdrowiej szybko!

KASIEQ jakim cudem Twoja mała się w taki sposób obkakała???? :p:p dzieci mają swoje sposoby, których my nigdy nie ogarniemy... :p Dzięki za trzymanie kciuków! Musi sie udać jeśli faktycznie tyle osób będzie trzymało :D

MERLIN gratulacje i powodzenia na jazdach! Bossszzz jak ja się cieszę, że już to mam za sobą! :p ;)

NAGAPALMA
dużo zdrówka Tobie i spokoju dla nerwowej Córci :)

MARTUSIA
zakopcie topór wojenny ;) A propo trawnika, to mój strzelił focha jak się ładnie przystrzygłam na wizytę u ginekologa (pierwszy raz po porodzie i ostatnich m-cach ciąży kiedy już nie sięgałam) :-p Usłyszałam, że dla niego to już mi się kosić nie chce i on to już z rok takiego ładnego trawniczka nie widział :rofl2:


AYNI
ja też utyłam ostatnio... zrzuciłam już prawie cały bagaż ciążowy, a teraz idzie w górę. Ale ja to się muszę przyznać, że za dużo chleba jem, no i pociskałam ostatnio mnóstwo słodkiego... :zawstydzona/y: a najgorsze jest to, ze nie umiem sie opamiętać!

FASOLKA zdrówka dla mojej imienniczki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie :* jestem po 25minutowych cwiczeniach robilam skalpela, ale musialam przerwac pomijajac to,że Dawid marudzil i stekal bo chcial spac to normalnie slabo mi sie zrobilo,że masakra usiadlam na chwile ale nic nie dalo...10min bolala mnie glowa i mialam mroczki przed oczami:szok:teraz jakos mi dziwnie... i chyba juz nie dokoncze...


Martusia no moj tez jakis czas sie darl,musialam zagadywac itd ale u mnie to sie okazalo,że byl zmeczony albo glodny. Przewaznie np zasypial o 21 a plakal o 19.30/20 i nie bralam pod uwage,że jest spiacy bo nie bylo 21:-Dtakze po ubieraniu dostawal cyca i odrazu zasypial czasem nawet nie pojadl:-D

Dawid zasnal o 20.30 ale byl bardzo niespokojny, 5min i plakal,przytulilam a za chwile znow stekal albo plakal w koncu polozylam sie kolo niego i uspokoil sie o 21...

AXA zdrowka dla ADY :* 79.gif

Fasolka rowniez zdroweczka dla PATI:* k,NDEyMTIxNDUsNTQyNDUx,f,134.gif

KONIEC SPANIA Dawid pospal 25min! juz nawet nie 30!
 
Witajcie
Ja od 6 na nogach, bo musiałam do UP jechać się zgłosić..Zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs kosmetyczny..hm..tyle ze nie wiem czy mi to potrzebne..bardziej dla siebie samej bym chciała..Muszę się zastanowić.
Arturek śpi, a my dzis księdza po koledzie mamy, pewnie za jakieś 2h będzie.

Palma-
sił życze w tym wszystkim..trzymaj się:tak:

A u mnie Artur niby ładnie chwyta z rączi do rączki przekłada, ale teraz znowu własne jest na etapie robienia mostka, i ja trzymam go w pozycji półleżącej to sam bez mojej pomocy usiadzie, tyle że staram się go w tym ograniczać- a co sie przy tym nadenerwuje to jego..A za to głowy wcale dziwigać nie będzie ja leży na pleckach, wczesniej jak był mniejszy to wystarczyło wziąć za obie ręce to już się podrywał a teraz gdzie tam, głowa ciężka jak ołów i ani mu się śni ją unieść. :tak:

Axa- fajne te naczynka:tak:. Mój narazie je z miseczi która była razem z podgrzewaczem do butelek
Ryba- masz całkowitą rację co do tej całej sytuacji z małą Madzią...już mi bokiem wyłazi..a najgorsze jest to że pewnie śmiszny wyrok dostanie i tyle.
Ayni- co do głosu to ja mam to samo, tyle że mi się wydaje ze ja mam jak kaczka:szok:
Kasieq- też zwróciłam uwagę na to krzesełko do karmienia- fajna sprawa:tak:
Patrysia- musicie przemyśleć co się Wam bardziej opłaca. Zależy też jakie macie okna, bo w tych troche starszych właśnie jest ten problem z szybami..moja ciotka mieszka w domu z 7-10 lat i montowała okna i właśnie straszny problem miała z tymi szybami i wymieniła i spokój ma. Spróbuj na razie moze mniejszym kosztem, a moze pomoze, a jak nie to wtedy zadziałacie wiecej.:tak:
Cloudynka- swietnie Cię rozumiem..ja teraz podyplomówkę konczyłam a już mi też cieżko było..a od pazdziernia na mgr się wybieram i aż się boje..:-(
Axa i fasolka- najlepszego dla naszych pięknych Giwazdeczek :-)
 
Witam się!

Axa, Fasolka wszystkiego dobrego dla Waszych Dziewczynek! Rosną wam młode damy!

My poszczepieniu, napisałam co i jak na lekarzowym...

Cloudynko ja bym poszła do lekarz na Twoim miejscu... Dużo zdrówka dla Was!

Maluszku
widocznie za duzo na raz, a pierwszy raz robiłaś?

Patrysia, Marcelek najmłodszy z dzieciaczków, ale daje radę! Słodziaczek! A mata śliczna!
 
Dorota doszła goraczki nie ma ale ledwo stoi głowa ja boli i gardło zajrzałam purpurowe:wściekła/y: dostała tablety i do wyrka , ,, jak nie bedzie poprawy to pediatre moja do domu wezwe bo o tej godzinie to pewnie mnie juz nie zarejestruja a poza tym co z mała nie mam jej z kim zostawic .....
Dobrze ze ja wypuscili ze szkoly sama. U nas to problemy robia nawet z 14 latkiem. Nie fajnie ci sie weekend szykuje.
Ja wlasnie po sesji z ogladaniem naszych dzieci fotek i filmikow tak sie wciagnelam ze obce tez zaczelam ogladac
 
Hallo Kochane!!!
Dziś 4 miesiączki kończą Patrycja Fasolki
Hubercik KasiP
I Ada Moja:-)
Całuski gorące dla słodziaków!!!
Lotka po chrzcinach tak zabalowała, że jej nie ma:-) Może wraca już na swoje włości:-)
więc może Rysia uzupełni tabelkę wrześniówek, bo mi się 12 września całkowicie nie zgadza!!! Na pewno Jaś Tygryska się jeszcze urodził, i Zuzia Cloudynki, i Jaś Maleństwa, i Szymuś Anmiki, Maja Megan?????????? I nie ma ich na liście!
Patrysia ja wodospad mam jak ściągam wodę! Co dziennie muszę tak robić. Dziś też pościągałam wodę, wywietrzyłam na przeciąg, i widzę Świat! No przynajmniej do wieczora.
Martusia!!! No o czym Ty myślisz:-p
Lece doczytać.
 
za chwile na tvn rozmowa z obronca zabojczyni Madzi ja bronic parodia i brak slow

a słyszałaś o jej pamiętiku. ze ciaza dla niej to rozstepy brak czasu i wgl. taką to jak mozna bronic?! od razu za kraty

Hej Dziewczyny !

Udało mi się dziś zdać testy na prawko :-D jaka jestem szczęśliwa ze jestem o ten krok do przodu !!! Wiem ze najgorsze przede mną ale to zawsze jest radosny krok do przodu :-D
Krzysztof troszkę jakiś marudny to chyba jeszcze po tych wszystkich wycieczkach - troszeczkę przyzwyczaił sie ze jest w centrum uwagi ;-)
gratuluje
 
reklama
Do góry