reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hej!
Merlin -gratuluje zdania prawka!
Sto lat dla Solenizantek/tow ;-)
Tak , z okiem to nie przelewki,ale mam dobrego doktora i mam nadzieje,ze jak skoncze kuracje antybiotykami,sterydami i Bog wie jeszcze czym oko wroci mi do normalnosci...

Dziewczyny jak dlugo inhalujecie dzieci? Mikus pozwala mi wlozyc ten smoczek gora na 10 min ... :baffled: i tez jest leniwy.. lezy chwile na brzuchu i steka,potrafi wymusic w sobie nawet placz zeby nie lezec :-D:-D

Pozdrawiam Was serdecznie
 
fasolka jak Dorotka, był lekarz? zdrówka dla niej i aby Maleństwo nie załapało
Cloudynka ależ samokrytykę zapodała heh a z m trochę lepiej tylko pytanie na jak długo, dzięki, ze pytasz
Mufu i jak był Ksiądz?

ja5godz sprzątałam chałupę masakra jakaś kiedyś starczało 1,5
 
doberek, uff nadrobiłam ;-)
zdrówka potrzebującym, gratki dla solenizantów :tak:
ja tylko w kwestii książek, czekają na mnie:
Grochola najnowsza, Wisniewski "Na fejsie z moim synem", "5 twarzy Greya" i "Irena" Kalicińskiej i zaległy numer Twojego stylu z sierpnia :-D
 
fasolka jak Dorotka, był lekarz? zdrówka dla niej i aby Maleństwo nie załapało
Cloudynka ależ samokrytykę zapodała heh a z m trochę lepiej tylko pytanie na jak długo, dzięki, ze pytasz
Mufu i jak był Ksiądz?

ja5godz sprzątałam chałupę masakra jakaś kiedyś starczało 1,5
Widze ze tez masz duzo sprzatania. Ja co dzien mam to samo pomimo ze niby osoby dorosle mieszkaja i tylko jeden niemowlak to wciaz balagan a na dodatek przed godzina wysypalam z kilo cukru na podloge, szafki swoje kapcie, potem dosypywalam drozdzy i otwieracac pudelko wyslizgnelo mi sie i znow na podloge..:wściekła/y:. szkoda slow
 
602854_317429318357602_1956111653_n.jpg
 
reklama
Do góry