reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
axari Chojnice znam heh, to 90km ode mnie, tam mieszka mojej mamy Brat, całkiem fajne, zadbane miasteczko i aqua park tez całkiem całkiem, zdrowka dla Kacperka, a Ty bedziesz w Bydgoszczy jak przyjedziesz?
megan eh łezka mi poleciała z rozżalenia, ze gdzie indziej dzieci leczy się normalnie, a nam matkom Polkom nie są dane nawet godne warunki do leczenia naszych dzieci
maluszek heh to żeś sobie strachu narobiła

Jaś dużo śpi i kurcze mało je jadł o 8 i o 14tej ale tylko 70ml, nie odwodni się?
 
Hej Dziewczyny;-)
Arturo jak się urodził wazył 3840g i 57 cm długi a teraz ma 66 cm a ile wazy to nie wiem ale jak stajemy razem na wadze i po odjeciu mojej wychodzi mi coś ok 6500g.
Patrysia- Mojemu tez zawsze wiecej dają. Też taki klocuś z niego ale dobrze sie go nosi:tak::-)
Palemko- ja tez bym to wolała skontrolowac:tak:
Tygrysku- współczuje przeżyć...oby Jasio wrócił do zdrowia w domu a nie musiał do szpitala &&&&. A co do tego czy Ci sie odwodni kurcze to nie umiem pomóc...może staraj sie mu czesciej dawac..choc troche pociągnie to juz dobrze:tak:
Futre- toś się wyspałaś:-)
Axarai-dobrze Cię rozumiem. Ja też odkąd jest mały i ma swój rytm dnia juz, nie lubie jezdzic za bardzo, czy do taty M(tam ma 1,5 rocznego kuzyna, któremu niestety nie da sie wytłumaczyć że jest małe dzidzi i potrzebuje spokoju żeby sie przespać...), czy do mojej rodziny. Artur wtedy całkiem inaczej sie zachowuje a sen to juz w ogóle odpada, chocby nie wiem jak był zmęczony to nie zasnie dopóki nie wpakujemy go do samochodu bo wtedy juz wie ze wracamy..
Merlin- świetne to radio:tak:- właśnie słucham:-)

Dzisiaj w końcu wyszliśmy na spacer..co prawda maly ma katarek jeszcze ale słyszałam ze dobrze dziecko tez tak przewietrzyc, oczywiscie nie za dlugo;-)
 
Moja dzis w nocy przespała ciagiem osiem godzin:-D:-D:-D i dzis grzeczniutka spi je i na macie lezakuje:-p
Co do szpitali to zalezy od miasta ja lezałam 10 dni z Dorota jak miała 2,5 roku(czyli 10 lat temu) i miałysmy same sale łozeczko takie szpitalne dla dzieci i normalne łozko dla mnie toaleta i prysznic wspolna na dwa takie pokoje posiłki mogłam sobie zamowic szpitalne tylko za siebie musiałam zapłacic opieka tez ok wiec wszystko zalezy...
 
reklama
Tygrysku jeżeli ma temp to moze sie odwodnic podawaj na zmiane z mlekiem wodę, musi PIC PIC PIC jeść nie musi, ale PIC tak Moj Sebek przy temp też nie je za to pije sporo dzieki temu wiem, ze sie nie odwodni:tak:

Maluszek :-Dno to dalaś czadu w nocy, ale ja mam też takiego schiza :tak:dlatego kładę rękę delikanie na klatce piersiowej malucha
 
Do góry