reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

axari ja mam jutro bioderka, super, ze u Ciebie ok, a Twoje Chłopaki super maja, sroki za pyt. cała czwóreczka jest Twojego obecnego Chłopka? ;-)
merlin odpocznij bo krew z nosa może być z przemęczenia
RiSiA &&& oby było lepiej

pyt. czy któraś z Was stosuje pampersy pampersa? czy ktoś już próbował 3? bo są od 4kg i ja się zastanawiam bo mój ma 5500?? bo trojki to już można te tańsze dostać sleep&play

póki co dobranoc i przespanej nocki
 
reklama
dziewczyny po CC czy odzyskalyscie pelne czucie w okolicach ciecia? bo moja skora w jednym miejscu nadal jest jakby "nie moja"

Ja też dalej mam odrętwiałą skórę wokół blizny. Znajoma powiedziała, że dop po pół roku u niej wszystko wróciło do normy.

Krzysztof dziś w nocy przeszedł sam siebie aż obudziłam sie sama o tej 4 jak zwykle sie budzi i patrzyłam sie o co mu chodzi - śpi - nie krzyczy jeść :confused: o 5 też sie obudziłam i też pare minut lampiłam sie na niego o co chodzi ze on śpi - nie wytrzymałam, podniosłam go do karmienia i odetchnęłam z ulga że wszystko ok tylko sobie tak spal w sumie 6 godzin a później spał kolejne 4 I tak bosko razem się wyspaliśmy i wstaliśmy z łóżka przed 11 :-D

Jakbym czytała o sobie, moje dziecko po raz pierwszy obudziło się tylko raz w nocy, a właściwie to już nad ranem bo o 4:30, potem o 8 i potem też spaliśmy do 11. Niestety, moje cycki źle to zniosły, tyle się pokarmu naprodukowało, że dzis Adrian musiał walczyć z nadmiarem cały dzień... fintanna z mleka non stop zalewała mu całą buziulkę :baffled: biedak :-p

TYGRYSEK no my właśnie używamy już "trójek" od trzech dni, bo się kupy zaczęły nie mieścić ;-) Adrian też waży 5500. Po "dwójkach" zauważyłam, że są za małe, jak mu gumeczka zaczęła obciskać uda tak, że aż zostawiała ślad.
 
Ostatnia edycja:
anusienka dzięki bo ja się zastanawiałam czy nie będą za duże ale teraz już wiem dzięki wielkie a Ty tez masz Chłopaka :tak:bo Dziewczynka to wiadomo siusia pod siebie i łatwiej
 
Cześć! Oj te nasze dzieciaczki to jakoś się chyba umówiły... jak są grzeczne to wszystkie.. a jak marudzą to też wszystkie naraz! :p U nas też dzisiaj ciężko... w nocy mała ładnie spała, za to dzisiejszy dzień masakra. Non stop podkówka i płacz... nic nie poorobione bo dzieć tylko na rękach.... Tego posta piszę już od 8.00 rano :p:p AAAAAAAA MASAKRA!

AYNI to mnie uspokoiłaś z tym spaniem... mi to nie przeszkadza, że ona sobie śpi w dzień a wieczorem do późna czuwa (jestem z nią sama więc mam przynajmniej możliwość cokolwiek zrobić w domu). Martwiłam się, bo ona w te wieczory (gdzieś tak od 18.00 jest okropnie marudna i bałam się że to przez to że śpi w dzień tyle i potem wieczorami choć zmęczona to zasnąć już nie może...

Przy okazji... znalazłąm na Allegro aukcję z werbeną... Powiedz mi jako znawca czy to nie jest jakaś lipa? Bo ja nie wiem jak werbena wygląda i czy cena jest ok (coś podejrzanie tanio...)
herbata zioła Werbena Cytrynowa 50g MEGA PAKA XXL (2767206406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


MONALIZA hahahahaha wyobrażam sobie ten popłoch, w jaki wpadłaś widząc, że M ma urodziny :-) dobrze, ze wszystko się udało! Przynajmniej uniknęłaś rozmyślania godzinami co mu kupić ;-)

MAFU
zdrówka życzę dla całej rodzinki!

MEGAN trzymam kciuki, żeby z tym znamieniem było wszystko OK

RISIA trzymaj się dzielnie :) Przesyłam telepatycznie pokłady sił!

DO_TI
łączę się w bólu... ja średnio raz na tydzień mam kryzys i sobie mówię, że zaraz ****** ten ****** laktator przez okno! :rofl2: ale jakoś ciągnę dalej...

Co do Mini Electric to nie wiem czy masz czego zazdrościć. Ja nie mam porównania z innymi więc może faktycznie Mini Electric jest lepszy, ale dla mnie szału nie ma... Choć ma mało elementów to czyści się go kiepsko, jest baaardzo głośny (nie umiem odżałować, że nie stać mnie było na Medelę Swing), czasem ma humory i kiepsko ssie, membranę wymieniałam już 3 razy... Może inny model byłby jeszcze gorszy, może też to ja mam kiepski egzemplarz bardzo dobrego laktatora... nie wiem i nie mam kasy żeby się o tym przekonać, bo trzeciego (mam jeszcze ręczny - niewypał...) na pewno nie kupię celem porównania :p tym bardziej, że za 2 miesiące zacznę powoli ograniczać liczbę ściągań (od marca wracam do pracy) i nie wiem jak to wpłynie na moją laktację. Fakt faktem - uratował moje karmienie (ręcznym nie umiem wycisnąć ani kropli). Udaje mi się już czwarty miesiąc wykarmić córcię wyłącznie moim mlekiem, w tym czasie zwiększyłam ilość mleka z 30 do 120-150 ml na jedno ściąganie. Tak więc psów na nim nie wieszam :-)

AXARAI
cudne filmiki!!!

ANMIKA z tym mleczkiem to jest milion wersji :p ja wybieram te najbardziej rygorystyczne czyli temp. pokojowa 6-8h w lodówce 24h (niektórzy twierdzą że dwie doby lub nawet więcej) a w zamrażarce nawet około 3 miesięcy pod warunkiem, że jest chłodniej niż -18, a jeśli cieplej to około miesiąca... Tyle, że nie warto mrozić na tak długo bo inne potrzeby ma miesięczny maluszek, a inne półroczny szkrab.

TYGRYSKU trzymaj się, to tylko chwilowa załamka! Każdy musi sobie czasem poryczeć jak go wszystko przytłacza. Fajnie że idziesz do kina! :) hahaha dialogi z 4-letnim brzdącem są bezcenne! Filozofia takich maluchów jest rozbrajająca... :)

FUTURE przesyłam Ci telepatycznie paczuszkę z siłą i cierpliwością - ŁAP! Trzymasz? ;) Będzie dobrze... :)

PALMA
ja też chcę sobie golnąć!!! :-D W ogóle od kilku miesięcy chodzi za mną Żubrówka z sokiem jabłkowym!

Kiedyś pod koniec ciąży nieopatrznie stojąc w kolejce w Biedronce wypaliłam: "Rety ale bym się napiła Żubrówki!" Dziewczyny... byście widziały te mordercze spojrzenia ludzi wkoło... 9oczywiście jak na złość w momencie kiedy to mówiłam wkoło zaległa cisza...:p)

Dziewczyny mowa była o różnych witaminach... czy zdrowemu dzieciowi trzeba coś podawać po 3 miesiącu poza wit. D??? Bo pediatra nic mi nie zalecił.

ja kupie tą werbenę
tonący brzytwy się chwyta :-D
ja cały dzień musiałabym nie karmić małej żeby ściągnąć na jej choć jedno karmienie
a tak jak ją karmię, a potem ściągam to nawet na jedno karmienie nie starczy

już zaczynam mieć koszmary

życzę sił wszystkim borykającym się mamuśkom z różnymi problemami
i zdrówka dla wszystkich maluszków i mamusiek

słodkich snów
karaluchy...
 
Racja, że dnia się nie chwali przed zachodem słońca... Dzień zaczął się pięknie, ale potem było już tylko gorzej :crazy:

- łeb rozwalony o kafelki nap**** niemożliwie :baffled:
- cycki strajkują :wściekła/y:
- mała zmierzła wrzeszczy jak opętana, mam ochotę wyskoczyć oknem :szok:
- w laktatorze znów poszła membrana :eek:
- w mieszkaniu znów syfu narosło:no:

I wszystko nie tak... :( Dołek... :(

TYGRYSKU Ty to tytanem pracy jesteś! :happy:

DO_TI podziwiam Twoje samozaparcie! Mam nadzieję, że nam werbena pomoże :-)


My też dzisiaj zmieniłyśmy rozmiar pieluch :) Moja dziewuszka ma już ponad 3 miesiące,
waży 5300 i ma 58cm, więc dopiero dziś wskoczyły pieluchy Dada 3.

Dobranoc kobitki! :* Oby jutro było lepiej... :(
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie:-) dzieciarnia spi a ja wstac musiałam bo kregoslup mi napi......ala ze wylezac nie moge:wściekła/y: Na zebraniu ok Dorota dobrze sie uczy w miare grzeczna:-pale jedna baba mi cisnienie podniosła zreszta nie tylko mi w tym roku maja komers koniec podstawowki:szok::-) i co roku wszystkie klasy maja komers w szkole razem ,maja katering z jedzeniem i didzeja(czy jak to sie pisze) i koszt to ok 70 zł ale oczywiscie jedna gwiazda wyskoczyła ze by w lokalu zrobic:szok:tylko naszej klasie bo koncza itp no i było poł godziny bezsensownej dyskusji bo i tak 99%rodzicow było za tym ze w szkole zreszta ja tez sory ale to dopiero podstawowka:dry:i tak zebranie trwało prawie 1,5 h:cool2:.Młoda cały dzien przespała i wieczorem usnac nie chciała do 23 walczyłam:-pale pospała do 5.30 dostała cyca i spi dalej:-p:-D
 
no to skoczyłam .......... w nocy ............ mieszkam na parterze :baffled: wiec nic mi sie nie stało :-D:-D hahahaha
A tak na poważnie zaraz se w łeb strzele , mam srutówe na działce ....:-D

Młoda po wczorajszym całodniowym płakaniu, ryczała jeszcze w nocy budziła sie co 1h i ryk , zjadła troszke mleczka, zasnęła .... 15 min ryk i tak do 6, chwile sie posmiała, wypiła herbatke na uspokojenie, zachciało jej sie spac, zaczelam ja usypiac w bujaczku, ryk .... po 30 min zasneła, własnie ją bujam, oddycha strasznie nerwowo ... temp spadła-37,2 wiec to chyba nie temperatura.

Już się boje dzisiejszego dnia .... ja chce spaaaaaaaaaaaaaaaać :baffled:

cloudynka - moja mała tez 5300 waży, ma 62cm,
 
Ostatnia edycja:
ojej palma masakra jakaś

u nas w miarę ok, dwie pobudki, teraz mały tez śpi, tylko godzinkę nie cala miał przerwy jak przyjechałam do mamy

cloudynka a ile kosztuje te dada i ile sztuk jest w środku?
 
reklama
WITAM:)

PALEMKO ja bym do lekarza sie wybrała...może boli gardełko?
TYGRYSKU ja kończę ta paczkę(2) i też wchodze w 3 :)
AXARAI uch to nieźle mają sobie mężczyźni twoi :))supe rże z bioderkami wsio ok:)
RISIA zdrówka!
 
Do góry