reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Joasiu super ze sie odezwalas co i jak u Was :) trzymam kciuki za wizyty u lekarzow - na pewno bedzie dobrze :) no i za Twoje cycusiowanie ;) sliczna Lile macie no ;)
Camilla za Was tez kciuki :)
Maluszku jak tam? jestes jeszcze w dwupaku?


ja pol dnia snieta bylam teraz jakos lepiej ale skurcze mam... jutro na KTG z rana. no i 39tc - o rany ale zlecialo lada moment a Oli bedzie z nami :)

bedziemy za chwile komedie ogladac z M takze moze bede pozniej albo jutro.
buziaki i dobrej nocy bez burzy :)
 
reklama
Joasiu witamy spowrotem:)
Maluszku Megan co tam u was????
Martus mnie tez cos lapie, wczoraj mialam KTG i jakies skurcze sa ale jeszcze za slabe. Pielegniara mi lapsko wlozyla do srodka, pogrzebala, z bolu malo nie zeszlam :szok::szok::szok::szok::szok: po czym stwierdzila, ze szyjka dluga i nic sie nie dalo wyczuc. Blagam o skurcze ale juz te wlasciwe:tak::tak::tak::tak::tak: plisssssssss. 3 dni temu wzielam olejek rycynowy i najpierw mnie pogodnilo, potem niby regularne skurczybyki byly tak z godzine ale wzielam prysznic ..........................................i kuzwa wszystko przeszlo buuuhuuuu....
 
Jestem jestem i w dwupaku. Na KTG dotarlam na 16sta bo byl wypadek i korki do 17 bylam w szpitalu, potem zakupy i musialam jeszcze skorzystac i zjesc pizze:-)

Takze na jutro mam skierowanie na oddzial...chyba,że dzis mnie wezmie sama... skurcze sa, praktycznie non toper mialam 100. Maly tak szalal,że myslalam,że zwariuje:-( Rozwaracie na 2,5cm szyjka miekka i wszystko ladnie jak na porod sie robi...zrobili mi badanie wod o matko alaaaa to mnie bolalo a co dopiero porod:szok: ale potem to ja ledwo dreptalam wszysatko mnie boli plecy,brzus, pipka w srodku ciagnie i nawet dupaaa ciagle jakby mi sie chcialo na kibelek:szok: gin mowila,że czesto wracaja po tym badaniu i rodza:-D no takze jutro na 12sta mam przyjsc na oddzial, i zobaczymy jak to sie potoczy...normalnie wiecie,że sie poplakalam jak wyszlismy normalnie jestem chora jak mam isc lezec, nie wiem co mnie czeka boje sie nawet,że co do czego to sama bede rodzic w ogole noo...wielka niewiadoma:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Maluszku powiem Ci ze ja tez nie lubie tych badan na IP. doktorek jak mnie bada to tak delikatnie ze nie czuje nic a tam jak sie dorwa to same bluzgi sie cisna na usta z bolu. w dodatku o wszystko sie dopytywac bo nic nie powiedza jakby nie wiem jaka tajemnica z tego byla... ale jutro mam nadzieje bedziesz tulila swojego skarba :) &&& :)

Stokrotko Ty jeszcze chwilke poczekaj kolejka obowiazuje :-p

a ja sie jakos boje ze mi rozwarcie postepuje [w pon bylo na palec]. nie wiem skad te uczucie. i caly czas straszaki sa. zeby sie nie okazalo ze jutro musze zostac na oddziale no ale co jak co 39 tc jest bezpieczny ufff :). a KTG mam wykonac w godz 9-14.

malz znowu padl pierwszy :-p
 
Ja juz na nogach-norma ale juz na necie:szok: szkoda,że nie mam neta przenosnego:-(bo jednak jak poleze kilka dni to by sie przydal hehe, dopakowuje torbe:) zakupilam sobie piciu, dwa jogurty i rogaliki seven days:-D:-p przeciez ja mam teraz glodomora,że juz sie boje jak ja tam mam przezyc:-D

Martusia no wlasnie ja nie wiem kiedy przytule swojego skarba:-( martwie sie:-( dzis napewno nic nie beda robic, L4 mi sie skonczylo przedluzyc mi gin nie moze...jestem po terminie wiec juz moga mnie polozyc no i bede w bezpiecznym miejscu jak to mi gin powiedziala... A ja w cuda nie wierze,że mnie cos ruszy jak to ktoras napisała "mnie to nawet atom nie ruszy" ehhh...

Miq ooo to bliziutko:-)supcio ostatnio nawet bylam w Twoich rejonach odbieralam brata z imprezy :-D to chyba byly dni czerwienska :) a Ty gdzie rodzisz? Zg? u siebie?
 
witam się
hmmm miałam skurcze wczoraj w miarę regularne co 30 min i się skończyly :eek:może urodzę dzisiaj??:-D:-D:-D:-Dnie no taki żarcik :-p
Muszę dzisiaj lecieć z młodym do lidla po kozaki zimowe.
 
WITAM:)

Jestem dumna z mojego synka on taki chętny do szkoły:))

Ale katarek ma i juz zabieramy sie za niego...no cóż nieuniknione bo tam dzieci juz miały jak i Pani też schorowana(dzisiaj juz w domku jest i zastępstwo inna Pani)...

RISIA noo moze w końcu ruszy u ciebie:))
MALUSZEK oby już poród ciebie wziął :)mi jak badali wody z Domisiem to nic nie czułam...hmm nie wiem ale mnie żadne badania nie bolały w ciąży a to juz 3;)tzn.co innego podczas porodu i jak szyjkę badają w skurczu:/no ale to juz poród...

Ogólnie kobitki załamka:(masakra jak mnie lewa noga od biodra do uda boli jej w nocy ja nie mogę się z prawego boku na lewy przekręcić(ból nogi lewej)a po prostu musze na czterech z prawego boku stanąć i wtedy powoli na lewy bok :/tak mnie boli bo i do tego ogólnie całe spojenie boli no masakra!!

edit:Hmm nie chce mi się nic jesc a tylko bym słodkei jadła:/ no i zamiast zjeść normalnie śniadanie to zajadam sie czekolada:/ a dopka taka duża juz jest...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witamy sie:)
Nocka z przerwami co 2 h na karmienie nie jest taka zla Mala je jak w zegarku po 60 ml za to w ciagu dnia roznie i tak dzis juz o 6 postanowila ze nie bedzie spac polozylam ja do siebie i tak teraz drzemie jeszcze zjadla 90 bo taka glodna byla az Jej noskiem poszlo ale w koncu chyba sie najadla bo zasnela musze chyba juz w dzien Jej robic 90 a na noc nadal te 60 skoro Jej starcza jak myslicie?
Dzis wybieramy sie na wazenie musze jeszcze tylko zadzwonic i dokladnie dopytac do ktorej godz musze dojechac;)

stokrotko wiec niech sie tak stanie rychlego i lekkiego porodu:)

miq moja kolezanka tam mieszka z Mezem tylko nie pamietam jak sie po Mezu nazywa:p kiedys czesto ja odwiedzalam:p no i M kiedys pracowal w fabryce Inblu:)

patrysia a Tobie tez pewnie sie porod na dniach marzy wiec zycze;) ale masz wyrabane sniadanko tez bym pojadla czeko czekoladki a poki co mam bulecke z pomidorkiem:p

jumabe
bralam dopegyt i amlozek gin kazal odlozyc amlozek i karmic na dopegycie ale polozna powiedziala ze kazdy lek nawet ten "bezpieczny" w ciazy to jakas ingerencja i ze nawet jak lekarz powie ze mozna to lepiej odczekac az sie przestanie brac opowiedziala mi taki przypadek ze postanowilam zaczekac a ze i tak kazal mi zmniejszac dawke dopegytu a ja to zrobilam przez 4 dni z 4 tabletek zeszlam do zera z cisnieniem oki wiec teraz w poniedzialek jak polozna przyjedzie ja juz bede miala diete, mleczko bedzie pozywniejsze a i bedziemy pewniejsze i mozna bedzie zaczac dostawianie az sie boje jak ten moj Glodomorek mnie zaatakuje:D

*martusia Ty tez juz na finiszu a noz na KTG wyjda skurcze i pojedziesz rodzic :p tego Ci zycze ;)

monaliza &&&&&&&&&&& za te wlasniwe skurcze niech nadchodza:D

maluszek bedzie dobrze zobaczysz skoro wszystko ladnie sie szykuje to tylko pozazdroscic, tez slyszalam ze po tych badaniach kobiety wracaja rodzic takze &&&&&&& za Was Kochana i czekamy na wiesci:*

Risia a kto wie moze urodzisz dzis 13 ty ale nie piatek wiec po zakupach pocwicz i moze cos sie zacznie:p

Zmykam ogarnac tu troszke bo po nocce sajgon hihi
milego dzionka i &&&&&&&&&&&& kto wie czy dzis nie przywitamy kolejnego Wrzesniowego Maluszka:)
 
reklama
JOASIA z jednej strony chciałabym bo juz mam dosć a z drugiej przeczekać do terminu...ogólnie sama nie wiem czego chcę bardziej :D
 
Do góry