reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej Dziewczyny
A ja dziś wkurzona i na maksa zmęczona. Co prawda do południa trochę odpoczęłam. Starszak był w szkole, a ja zrobiłam tylko szybki obiadek w postaci smażonego kurczaka i poleżałam sobie. Ale za to jak o 15 wybyłam z domu to wróciłam o 19. Byłam ze Starszakiem na zakupach, potrzebował spodni. Poza tym za tydzień idzie do koleżanki na urodziny i musieliśmy kupić prezent, bo później kto to zrobi. A na 17 jechałam z nim na basen. Normalnie nie mogłam wysiedzieć na tych trybunach na basenie, gorąco i masakra. Wróciłam do domu i mówie mojemu M, że Starszak jeszcze zadania domowego nie dokończył. Chciałam, żeby mu pomógł, bo miał psa namalować (a ja antytalencie w tej kwestii) i w ogóle byłam zmęczona i czułam, że musze się położyć. Ale przyjechali jego bracia i genialny tatuś przyszedł do domu o 20 i to po piwku. I niezadowolony, że ja jeszcze mam pretensje. Czy Wy to rozumiecie??? Do tego wypił sobie z bratem drinka, a teraz poszedł spać??? I niby ja przesadzam, a na porodówkę to sama chyba pojadę! Sorki dziewczyny, po prostu musiałam się wygadać, a naprawdę nie mam komu. Wiem, że nie możecie mi pomóc, ale musiałam się wygadać. Choć mi lżej.... :-(
 
reklama
risia pisz jak tam leci temat z olejkiem :D ja chyba tez sobie zakupie i jak sie nie rozpakuje do 40 tg to zaaplikuje sobie :D :D bede trzymac w szafie na czarna godzine, albo jak juz nie bede miala cierpliwosci, przynajmniej szukac nie trzeba bedzie.
 
Chyba idę spać. Mój M chrapie od 2 godzin, ale tak mnie jakoś wkurzył, że nie mam ochoty iść do niego do łóżka. Krzyż mnie boli, Mały strasznie się wypycha, mam wrażenie, że skóry mi brakuje i zaraz mi pęknie - Mały wyjdzie i tak będzie wyglądał mój poród :-D. Patrze tak w lustro i strasznie mi ostatnio brzuch wylazł, duży i okrągły się zrobił, wyglądam jakbym piłkę nosiła pod bluzką. Osiągnęłam magiczne 100 cm w pasie.
To tyle o sobie. Idę spać. Dobranoc
Dziewczynom, które mają już dość czekania życze szybkich wyjazdów na porodówkę.
 
anmika, moj to tez pilka, tyle ze napewno nie nozna, tenisowa czy do siatkowki, ale duza, skorzana, lekarska :D

a ja czuje ze nie mam juz miejsca w tym swoim magazynie, ze mi na pluca naciska, az cycki gora wychodza z sukienki. Kupilam dzis getry, M-ki myslalam ze sa elastyczne i jakos sie rozciagna... jakiez bylo moje zdziwienie ze na dupe juz ich naciagnac nie moglam... O masakra... Czuje sie jakby to byla jakas niekonczaca sie opowiesc...

rowniez dobranoc wszystkim, moze dzis w nocy cos sie komus ruszy, na siebie sama raczej nie licze :/
 
WITAM:)

Wczoraj upał a dzisiaj deeeeszcz:/

Wczorajszy dzień bardzo fajny dzien :)

Brzusio mam już tak nisko jeszcze bardziej niż ostatnio jak fotkę dawałam...heh ciekawe ile jeszcze się obniży?:p

ANMIKA aj aj nieładnie M się zachował :(
RISIA i jak tam olejek?ja nigdy nie brałam bo i te z się bałam ze zamiast produ to tylko smółkę dziecko wydali...strachliwa jestem z tym olejkiem...
MAFU biedactwo oby jednak sam się wchłonął...&&&
MIQ mam kontakt i na razie czekają...przepływy w normie i jakieś skurcze również na KTG pojawiają sie...jutro usg i zobaczą co dalej...
MANTEZOWA ja w sumie mogę juz rodzić bo i Domiś zadowolony ze szkoły zadnych problemów :))tylko jak sobie pomyśle że tak teraz z trójeczka?to hehe niech jeszcze jednak posiedzi :p
 
Wrzesniowki chyba rodza:-D cos cisza u nas:-D ja nie rodze jakby kto pytal, wczoraj ok 22 bolal mnie na dole brzus jak na @ ale tak mocno maly zaczal tez fikac takze w ogole mnie bolalo, ale zaczelam chodzic, siedziec i za jakis czas mialam spokoj dzis oprocz krzyza nic nie boli... tak nie rodze i na KTG pewnie tez nic nie pokaze... mam dosc...

u nas tez dzis leje i leje, ciemno zreszta jak zaczelo lac o 23 tak do teraz pada

Patrysia ja sobie mysle,że pierwsze to juz laba sie skonczy korzystac poki mozna ze wszystkiego:-) a gdzie trzecie dziecko:-D:-D takze skoro tak piszesz to faktycznie niech Marcel da mamusi troszke jeszcze odsapnac:-p

RiSia odrazu dawaj znac jak wrocisz bo ja czekam jak tam po KTG :-) no chyba,że juz nie wrocisz do domku:-p no ale tego Ci zycze,wkoncu na jutro masz termin:-D

Anmika dobrze,że jednak nie urodzilas...aj z tymi naszymi chlopami...szkoda nerwow na nich no ale jak tu sie nie wkurzac... dzis pewnie bedzie dzien focha
 
Hey dziewczyny.
U mnie jeszcze dwupak, ale juz dzisiaj o 14 czasu irlandzkiego Majeczka przyjdzie na swiat :-D:-D:-D. Nie udało sie sn, skurcze były ale za slabe, rozwarcie nie postapilo, takze tak jak obiecali cc. Jakas macice z zelaza mam nic nie rusza ja nawet wczorajsza lewatywa nic nie dala, a podobno czasami pomaga.

Fajnie bo dzisiaj 12ty, a moj syn tez jest z 12go tyle ze pazdziernika, a ja 20ty wrzesien. Takze imprezowa jesien bedzie u nas :-D

Trzymam za was kciuki, nadrobie was jak wydobrzeje. Dobrze ze mam internet to nie zanudze sie wieczorami.
 
Megan to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& za Was:-) :* i zazdroszcze!! a dzis fajna data 12.09.12 moja chrzesnica kochana ur sie 10.02.10 i tez mi sie podobala ta data i tak jakos fajnie bybylo jakbym dzis urodzila tak sobie ostatnio myslalam no ale coż... przyjdzie mi rodzic w pazdzieniku:-D kochana zycze sil i zdrowka...
 
reklama
witam sie

na ktg ani jednego skurczu :-D szyjka trzyma zamknięte na wszystkie możliwe spusty :-D
spotkałam lekarza, ktory przyjmował poród starszaka umówiłam się z nim na sobotę na poród :-D:-D

Ayni
miałam skurcze, ale lekkie po olejku

Anmika u mnie się śmieją, że arbuza połknęłam :-D

Maluszku mnie to chyba nic nie ruszy:eek:

Megan
kciuki zaciskam :tak:
 
Do góry