reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Megan ja bym chyba pojechała sprawdzić bo ja mialam mega skurcze z krzyża wlasnie tzn ból krzyża...

Maluszek to jutro razem wizytujemy na którą jedziesz na ktg? ja jutro na 8 na badanie jadę

Właśnie chyba pojade sprawdzic, chociaz niech mnie przebadaja, cokolwiek, napewno mnie to uspokoi. W sumie to i tak na jutro mam sie zgłosic do szpitala to co za róznica jeden dzien wczesniej.
Miłego dnia, jak bede miala jak to dam znac co i jak, nooo chyba ze wroce do domu :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
reklama
Megan ja tak miałam z synkiem starszym własnie bóle z krzyża a brzuch mnie bolał lekko a się okazalo, że rozwarcie na 7 cm...:-Dtakże lepiej sprawdź bo u mnie bardzo szybko się zrobiły skurcze normalne i to co 4 min! czekamny na wieści

Gosia jak mnie sie ta pogoda nie podoba... za gorąco...żal mi smyka bo wczoraj była moja mama i jak z nią szłam na spacer zrobiło mi się słabo :(więc odpada wyjście z synkiem sam na sam...
 
Megan ja tak miałam z synkiem starszym własnie bóle z krzyża a brzuch mnie bolał lekko a się okazalo, że rozwarcie na 7 cm...:-Dtakże lepiej sprawdź bo u mnie bardzo szybko się zrobiły skurcze normalne i to co 4 min! czekamny na wieści

wow tak mialas?? ja tu czekam na skurcze, bole brzucha itd a na bol krzyza uwagi nie zwracam:-D:-D takze teraz wiem,że jak naprawde da mi popalic to lepiej zwrocic na to uwage:-D
na KTG mam sie zglosic po 14stej, do szpitala bo ma dyzur wczesniej robilam w przychodni i rano a teraz mam isc prosto na oddzial i jej pasuje wlasnie nie wczesniej niz 14

Maluszek z tego co pamiętam to teraz Ty jesteś w kolejce więc może się coś zacznie dziać:-)

no tak kochana :-Dtak sie ustawilysmy terminem:-Di poki co naprawde tak poszlo Lotka i Kasieczek sa juz mamuskami... wiec moze moze ale tak powtarzam od tyg wiec juz stracilam nadzieje;-)
 
Risia nawet nie mów mi o pogodzie to jakiś horror:-) myślałam że na końcówce już będzie przyjemny chłodek a tu takie coś ale jutro ma być lepiej przynajmniej w szpitalu nie będzie się ze mnie lać:-)
Maluszek bo Ty grzecznie czekałaś na swoją kolej dlatego to tyle trwało;-) Teraz już ruszy a jak nie to Ci pomogą:-)
 
Witam, ja po wczorajszej wizycie odczuwam jakies skorcze ale nieregularne. Lekarz troche tam pogmeral i chyba zaczął czop odchodzić bo pojawił sie jakis taki zabarwiony brązowy śluz. Ale ja jeszcze nie chce rodzic bo w przedszkolu moja córcia jeszcze nie do końca się zaadoptowala codziennie jak ja rano zostawiam to płacze. Za pól godziny po nią jadę i wtedy widze jej usmiech na buzi ale ona jest szczęśliwa jak po nią mamusia przyjezdza az mi sie serce reduje
 
Ja też już z niecierpliwością oczekuję na jakiekolwiek sygnały, a tu cisza, tylko maleństwo się w brzuszku straszliwie wierci, ciekawe, czy jej tam wygodnie jeszcze:confused: Na ktg położna mówiła mi, że już bóle widać, chociaż ja żadnych bóli nie miałam, ale powiedziała, że te prawidłowe to powinny być właśnie krzyżowe.
 
reklama
Risia rewelacyjny ten filmik:-D w takich momentach to mam ochotę się pomodlić żeby moja córa taka nie była;-) i nie załamuj się w końcu wyjdzie:tak:
Mantezowa moja tak chyba przez 2 miesiące robiła cyrki z tym płaczem więc chyba nie chcesz tyle czekać:-p raz mi się schowała pod siedzienie kierowcy i nie mogłam jej wyciągnąć bo tylko głowa wychodziła:-D ach ile razy ja się wtedy do pracy spóźniłam:-)
Miq niestety ja nic nie wiem:no:

Dziewczyny która mnie dokończy pakować do szpitala???:-) Jejciu jak ja nie mam do tego natchnienia:-(
 
Do góry