reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Ostatnia edycja:
cześć laski ! zakupy zrobione normalnie myślałam że padne na pysk jeszcze chciałam posprzątać ale nie dałam rady. mój m poodkurzal i ugotowal a ja położyłam sadlo na kanapę.

którąś z was pisała o tych kartach znizkowych. to nie socjal tylko można uzyskać takie karty przy kasie w drogerii i codziennie przychodzi email z aktualnymi promocji tylko dla posiadaczy tych kart. także ja dziś kupiłam 3 paczki new born 1 za 15 eur gdzie cena za paczkę na półce to 11 eur za paczkę hehe. mąż wziął drugie 3 i mamy zapas. ostatnio w lipcu byłam w pl i myślałam że tam kupię tanie pampersy ale w pl wcale tanio nie jest byłam w szoku. pampers premium care te białe 77 pln ;o szok!

a co do wywoływania porodu to przypomniało mi się że mamy w domu werbene listki i mówię do meza że właśnie czytałam że może wywołać skurcze a on na to jak na lato. hehe ale jednak obydwoje stchurzylismy bo jakoś nam się dziś wygodnie siedzi w domu. ja tak niby mówię że też bym chciała żeby się.zaczęło i że czekam ale tak naprawdę nie umialabym sobie strzelić tej herbatki.

głowy do góry mamuski !!
 
Hej laseczki, wpadlam Was poczytac i sie kłade:) od 6 na nozkach non toper :) 30stka meza udana:-) wszyscy zadowoleni tort pyszny :-) mezowi powiedzialam o 11 ze bedzie mial gosci o 14 i cale szczescie bo mi we wszystkim pomogl jednak nie dalabym rady jeszcze sama rozkladac stolu krzesel itd ale niespodzianka i tak sie udala:-)a teraz tylko zebym nie zaczela rodzic haha a obolala jestem jak nie wiem, rypie w krzyzu i boli brzus ale skurczy brak.... ciekawe czy dzis noc bedzie przespana tak bardzo bym chciala ponynac:-D:-p

No dziewczynki zaczelysmy wrzesien:) takze pora zaczac rodzic :) weronkazzz ładnie zaczela;-) ktora teraz? po kolei kochane hihi :)

Dobranoc :)
 
Czy tylko ja chcę do terminu dotrwać - 40tc? Tu wszystkie widzę grubo przed terminem proszą o rozwiązanie. :-p No pomijając już te przeterminowane. :-p

Miłego dnia, my dzisiaj leniu****emy, jedziemy na Dzień Wikliny pooglądać cudeńka różne, trochę zakupić pierdółek, a wieczorem zajrzę kto się zdecydował rozpakować. ;-)
 
Dzień dobry :-) Czemu ja się łudziłam, że w ten weekend coś się wydarzy? Jutro jadę do szpitala na pierwsze ktg, a wczoraj już czułam takie parcie na pachwiny, po raz pierwszy, ale co z tego, jak bolą tylko jelita i tylko one męczą...Zanetka tu ostatnio narzekała ze mną, ale już rozpakowana;-) Ciekawe ile to jeszcze potrwa...Miłej niedzieli kochane, i 3mam kciuki za nas czekające :-D
 
witam się

jestem zła, niewyspana, masakra jakas... strułam się czymś i zdychałam do 4 , Sebek też się chyba struł bo źle spał co chwilę budził się z płaczem.
 
reklama
Dziń dybry!
zyje, ale co to za zycie ;-)
wczoraj do 1 w nocy ogladalismy z mezem serial, juz jedna noga bylam w aucie, w drodze do szpitala... i co z tego, polozylam sie do lozka i usnelam, nie czujac zadnych objawow... normalnie porazka jakas z tym rodzeniem...
ktora dzisiaj???????
:-)
 
Do góry