reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hallo Kochane! Nie rodzę!
Dziś noc koszmarna! Oprócz normalnych problemów typu, biodra, chrapiący M, myślałam cały czas o doktorze dziś, i zero spania było!
Na zawał zejdę normalnie, idę włosy jeszcze zrobić, i o 13 wychodzimy. Prosimy o kciuki..................... całą masę kciuków:sorry2:
 
reklama
Bardzo proszę &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mi lekarz już nie wyznaczył wizyty. Nawet nie dał mi skierowania na badania, a ostatnie robiłam 3.08. Chyba na własną rękę zrobię. Mam chodzić do niego na ktg tylko i jak nie urodzę to wizytę wyznaczy. A ja już mogę rodzić.
 
Kasiu wlasnie mialam to samo napisac z ta biegunka. Mnie dzis chwile mulilo na wymioty ale ostatecznie mi przeszlo, bo strzelilam sobie kakao :D ale 2 rolki, to niezle musisz miec urwanie d... :D

Wygląda na to że urwanie trochę zmalało ale się nie skończyło, dziś ciąg dalszy... musiałam podebrać mojemu nienarodzonemu dziecku sudocrem z torby szpitalnej, i nasmarować sobie mocno podrażnioną i piekącą już poopkę :-D przy okazji na własnej skórze doświadczyłam jak to ładnie działa - złagodziło pieczenie, co do zaczerwienienia to się nie wypowiem bo nie widzę, ale czuję że jest znacznie lepiej. Można więc zapodawać dzieciowi :cool2:
Na poród się jednakowoż nie zapowiada, dziś więc odkurzam i myję wszystkie podłogi (a jest tego 200 metrów więc mam szansę się wykończyć albo doprowadzić do porodu hehe). A w piątek i sobotę odpoczywam bo termin porodu mam na 2 września i nie chciałabym żeby urodził się pierwszego. Albo teraz, albo niech poczeka i wyjdzie po 2 września.

Co do upapranego brzuszka - też to mam :) wszystko mi spada na brzuch i czasem chodzę jak flejtuch bo już mi się przebierać nie chce.
 
Hallo Kochane! Nie rodzę!
Dziś noc koszmarna! Oprócz normalnych problemów typu, biodra, chrapiący M, myślałam cały czas o doktorze dziś, i zero spania było!
Na zawał zejdę normalnie, idę włosy jeszcze zrobić, i o 13 wychodzimy. Prosimy o kciuki..................... całą masę kciuków:sorry2:

Chcesz i masz&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-) :-) :-)
 
Axarai &&&&

Ja też dziś wizytuję, i gin mi powiedział że prawdopodobnie to już będzie ostatni wizyta..mówił też coś o ktg tyle że ja chodzę do niego prywatnie i nie wiem czy za ktg będę musiała zapłacić osobno..
I jak obiecałam dopytam o to ułożenie dziecka "brzuszkiem do brzucha" i może coś ciekawego powie.

Asmi- mi tez już nie kazał żadnych badań robić a ostatnie mam z 27 lipca.
 
hejka

wprawiam się na nowo w rytm babyboom'a
czuję się dobrze.
moj B już wrócił na stałe. ;D
zaraz zaczynamy przeprowadzkę na mieszkanie większe z mamą B. Nasz pokój oczywiście najwiekszy będzie :D


mam pyt: czop
jakiej barwy może być i jak go rozpoznać??

znów musze się przyzwyczaić do dzielenia łózka ;p już mniej się w nocy budzę do toalety gorzej wieczorami to i co pol godziny nawet.

co do skurczy porodowych to w szpitalu dowiedziałam się że te napinanie same brzucha to tj dzidziuś się wyginał w połączeniu z bólem i łamaniem kręgosłupa. a samo napinanie i twardnienie brzucha to przepowiadające. ja czasem mam przepowiadające.

ja mam na wypisie zapisane łozysko stopnia 1/2 co to znaczy??
będąc w szpitalu trosze posłuchałam wieści z porodówek i wgl. jedna miała nawet tak że bez skurczy, tylko przeczucia. jak trafila do szpitala (KARETKĄ) to juz glowka wyszla jedno parcie i synek na swiecie. szybko. oby każda miala szybko i bezbolesnie.

widzę że farbujecie włosy w ciżąy. a jaką farbę używacie?? ja po porodzie lekko przyciemniam swoje.

Dziewczyny kciuki &&&&&&& dotrzymania wizyt i buziaki miłego dnia.... ;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*
 
reklama
Do góry